PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.

Pojďte se s námi podívat na video prohlídku našeho nového distribučního centra, které vyrostlo blízko Prahy

0komentářů
Vydáno: 10.08.2016 ▪ Autor: Antonín Vintr ▪ Přečteno: 1135x

8. června 2016 jsme převzali nové distribuční centrum v Praze. Jedná se o halu o výměře 11 000 metrů čtverečních, která je součástí parku P3 Prague D11. Ten se nachází v těsné blízkosti hlavního města Prahy a vyniká skvělým dopravním spojením, neboť leží v blízkosti dálnice D11 a D10, které představují hlavní dálniční spojení mezi Prahou, východní částí České republiky a jihozápadním Polskem. Areál parku je navíc jako jeden z mála přímo napojený na železniční síť. 

"Park P3 Prague D11 nás oslovil hlavně svojí ideální strategickou polohou. Díky tomu, že jsme do naší distribuční sítě přidali nyní také Prahu, nám to umožní efektivnější a rychlejší zpracování objednávek, takže se zboží dostane k našim zákazníkům mnohem dříve," komentuje důvody expanze Dan Urbánek, jednatel naší společnosti.

Při výstavbě haly bylo použito několik unikátních řešení. Ve všech skladovacích prostorách a kancelářích je umístěno energeticky úsporné LED osvětlení. Budova má také atraktivní světlou výšku 12,2 metrů, a díky tomu disponuje o 20 % větší kapacitou než je běžné. Nachází se zde také osm nakládacích můstků pro kamiony, dva přímé vjezdy a nadstandardních šest nakládacích můstků pro malé dodávky, které budou rozvážet zboží přímo k zákazníkům. Budova je řešena jako dvouhlavý sklad, kde jsou nakládací můstky umístěny po obou stranách haly, což umožňuje rychlejší naskladnění a vyskladnění zboží.

Sdílejte tento článek:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno: