PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Zařizujete si byt nebo vytváříte okrasnou zahradu, ale nevíte si s tím rady? Načerpejte inspiraci v časopisech o bydlení

Zajímáte se o nové trendy v bydlení nebo se chystáte rekonstruovat byt či dům? Chcete z bahnitého dvorku vytvořit okrasnou zahradu? Prolistujte si časopisy o bydlení a inspirujte se. Jaké tituly v trafikách seženete a za kolik?
Vydáno: 06.10.2015 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 3063x

Na českém trhu najdete spoustu časopisů o bydlení. Jejich výhodou oproti knihám je, že se nové trendy v bydlení dozvíte mnohem dříve. Navíc každý měsíc dostanete novou dávku informací a inspirace, jak si zařídit či zrekonstruovat byt, dům či zahradu. Díky tomu, že vychází tolik titulů, si najdete, co potřebujete. Které časopisy stojí za to prolistovat?

Bydlení

měsíčník, 124 stran, cena na stánku 55 Kč, roční předplatné 440 Kč (11 čísel)

Druhý nejstarší časopis o bytové kultuře na českém trhu (založený 1979).Najdete v něm nápadité proměny bytů i návštěvy zajímavě řešených interiérů. Autoři vám nabízí inspiraci, rady, tipy a nápady vhodné pro byt, dům i zahradu. 

Bydlení, stavby, reality

měsíčník, 132 stran, cena na stánku 39 Kč, roční předplatné 390 Kč (11 čísel + dvě knihy z vydavatelství Mladá fronta)

Měsíčník o stavebnictví, stavbách, bytech a interiérech. Dozvíte se v něm o současných trendech v oblasti bydlení, developmentu a facility managementu. Redakční tým vám představí různé architektonicky zajímavé developerské projekty spojující moderní trendy, estetiku a funkčnost bydlení. Součástí časopisu je i seriál rad a návodů pro financování, výstavbu, koupi i rekonstrukci nemovitostí.

Domov

měsíčník, 114 stran, cena na stánku 45 Kč, roční předplatné 540 Kč (12 čísel)

Nejstarší časopis o bydlení v ČR, který vychází již 55 let. Každý měsíc se věnuje všemu, co souvisí s pořízením bydlení i jeho zařízením. Najdete v něm praktické rady a nápady a neopomíjí ani design a umění v interiéru. Časopis přináší formou návštěv ukázky dokončených realizací, inspiraci pro tvorbu drobných staveb a vybavení interiéru.

V samostatné rubrice se naleznete informace o okrasných a užitkových zahradách, jejich zakládání a údržbě. Mimo inspirativních námětů v ní najdete i praktické návody, technologie, materiály a nářadí. Redakce nezapomíná ani na volný čas, hobby a sportovní aktivity.

Dřevo a Stavby

dvouměsíčník, 140 stran, cena na stánku 75 Kč, roční předplatné 450 Kč (6 čísel)

Časopis je zaměřený na oblast stavby domů z materiálů na bázi dřeva a bydlení v nich. Ať už se chystáte dřevostavbu stavět, rekonstruovat, nebo jen o bydlení v dřevostavbě sníte, tak zde naleznete potřebné informace a inspiraci. 

Dům a zahrada

měsíčník, 164 - 186 stran, cena na stánku 79 Kč, roční předplatné 696 Kč (12 čísel)

V tomto měsíčníku naleznete návštěvy reálných domů a informace o osvědčených stavebních materiálech, technologiích i dlouhodobě preferovaných zařizovacích předmětů. Součástí časopisu jsou i praktické pohledy architektů a stavitelů na úpravu okolí rodinných domů.

Elle Decoration

čtvrtletník, 156 stran, cena na stánku 90 Kč, roční předplatné 399 Kč (4 čísla)

Časopis patří k nejprodávanějším titulům o bydlení a lifestylu na světě. Vedle krásných a originálních interiérů, špičkové architektury a dokonalého designu zde najdete i konkrétní tipy na nákupy v českých obchodech a tematicky zaměřené speciální projekty.

Home

měsíčník, 148 stran, cena na stánku 59 Kč, roční předplatné 440 Kč (9 čísel + 2 speciály)

Měsíčník Home je určen pro ty, kteří se snaží zařídit, zkrášlit a zútulnit interiér domu či bytu, ale i zahradu či balkon. V časopise naleznete informace o možnostech výstavby, rekonstrukce a zařízení domu či bytu, materiálech, nábytku, doplňcích a financování, ale i rady odborníků. 

Chatař a chalupář

měsíčník, 82 stran, cena na stánku 49 Kč, roční předplatné 539 Kč (12 čísel)

Tradiční měsíčník pro chataře, chalupáře, kutily a zahrádkáře. Najdete zde témata pro inspiraci na stavební a zařizovací práce i o životním stylu, turistice, vaření, hobby či sběratelství.

Marianne bydlení

měsíčník, 156 stran, cena na stánku 65 Kč, roční předplatné 519 Kč (12 čísel)

Měsíčník o bydlení jako životním stylu. Časopis je plný inspirace, odborných rad a novinek v oblasti bydlení na českém trhu. Je určen pro všechny, kdo zařizují nebo mění svůj domov a hledají inspiraci. Najdete zde skutečné realizace interiérů čtenářů, které provádí redakční tým složený z profesionálních interiérových architektů. Časopis staví na konkrétních tipech z obchodů a praktických informacích a návodech.

Moderní byt

měsíčník, 164 - 228 stran, cena na stánku 80 Kč, roční předplatné 767 Kč (12 čísel)

V časopise se dozvíte o nových trendech v bydlení a nabízí inspiraci pro zařízení interiérů. Redakce odkrývá bydlení i vkus slavných a poskytne vám i názory odborníků. Bydlení a interiérový design předkládá jako součást životního stylu. 

Můj dům

měsíčník, 160 stran, cena na stánku 90 Kč, roční předplatné 863 Kč (12 čísel)

Tradiční časopis o bydlení v rodinných domech. Seznámíte se s nejlepšími individuálními i typovými novostavbami a důmyslnými rekonstrukcemi. Kromě staveb je časopis zaměřený i na zahrady, kdy redakce spolupracuje s odborníky z oblasti zahradní architektury. Časopis získal opakovaně ocenění „Časopis roku“. 

Naše krásná zahrada

měsíčník, 68 stran, cena na stánku 47 Kč, roční předplatné 395 Kč (12 čísel)

Měsíčník je zaměřený hlavně na okrasné zahrady, věnuje se však i balkonům, terasám a užitkovým i pokojovým rostlinám. Ve formě fotek a nákresů se podíváte na nejkrásnější české i světové zahrady. Praktické návody využijete při úpravách zahrad i při pěstování rostlin. Každé číslo vás informuje, co je právě na zahradě, za okny i ve skleníku nejdůležitější.

Náš útulný byt

měsíčník, 68 stran, cena na stánku 26 Kč, roční předplatné 249 Kč (12 čísel)

Autoři časopisu vám přináší informace o světových i domácích trendech bydlení, praktické rady a tipy ve všech oblastech bydlení, informace o možnostech nákupu jednotlivých bytových segmentů a testy domácích spotřebičů, nábytku i bytových doplňků.

Nové proměny bydlení

měsíčník, 132 - 140 stran, cena na stánku 59 Kč, roční předplatné 649 Kč (12 čísel)

Redakční tým tohoto časopisu složený ze zkušených interiérových designérů, redaktorů a produkčních vám přináší ukázky proměn interiérů i praktické rady z oblasti bydlení a nákupu zařizovacích předmětů a bytových doplňků.

Ona ví

dvouměsíčník, 80 stran, cena na stánku 46 Kč, roční předplatné 234 Kč (6 čísel)

V časopise najdete tipy do domácnosti, zajímavé a nápadité recepty, rady pro pěstování květin a chov domácích mazlíčků, jednoduché návody na kreativní techniky i zajímavé příběhy ze života, módní a kosmetické poradny. Každý výtisk je doplněný o střihy a šablony pro jednoduché kreativní tvoření.

PANEL PLUS

dvouměsíčník, 80 - 112 stran, cena na stánku 55 Kč, roční předplatné 330 Kč (6 čísel + 2 speciály)

V časopise se dozvíte informace o rekonstrukcích bytových jader i kuchyní a možnostech dispozičních změn v jednotlivých typech panelových bytů. Najdete zde aktuální trendy ve vybavení bytů, tipy, jak vkusně zařídit interiér, i cenné rady a informace o financování revitalizace a výběru kvalitních dodavatelů. 

Pěkné bydlení

měsíčník, 164 - 212 stran, cena na stánku 65 Kč, roční předplatné 682 Kč (12 čísel)

Časopis o bydlení a životním stylu. Autoři se zabývají odbornými tématy z oblasti bytové kultury a stavebnictví. Součástí měsíčníku jsou i praktické a inspirativní rady pro úpravu bytu a domu, tipy a doporučení pro péči o zahradu i články o financování a ekonomické stránce současného bydlení.

Rezidence

dvouměsíčník, 244 - 300 stran, cena na stánku 69 Kč, roční předplatné 390 Kč (6 čísel)

Redakční tým Rezidence se zaměřil na kvalitní a náročné bydlení. Orientují se na klasický i moderní interiérový design a představují kvaltiní výrobky a služby z oblasti bydlení. Dominantou časopisu jsou promyšlené interiéry.

Rodinný dům

měsíčník, 80 stran, cena na stánku 30 Kč, roční předplatné 239 Kč (9 čísel)

Měsíčník, ve kterém najdete praktické rady a návody, jak zrekonstruovat nebo vylepšit byt či dům. Redakce se ve stejném rozsahu věnuje i úpravě okolí domu a užitkové i okrasné zahradě. Zjistíte, jaké nářadí si vybrat, kde můžete ušetřit a co byste při péči o domov neměli opominout. 

Sruby a roubenky

čtvrtletník, 158 stran, cena na stánku 69 Kč, roční předplatné 236 Kč (4 čísla)

Magazín o stavbách z masivního dřeva určených k trvalému bydlení i rekreaci, zdravém bydlení a typových i individuálních dřevostavbách. 

Stavba

čtvrtletník, 88 stran, cena na stánku 139 Kč, roční předplatné 556 Kč (4 čísla)

Architektonický čtvrtletník vám přináší aktuální novinky ze světa architektury a stavění. Stěžejními tématy jsou rozvoj měst, bydlení a rekonstrukce. 

Svět kuchyní

čtvrtletník, 100 stran, cena na stánku 49 Kč, roční předplatné 176 Kč (3 čísla)

V časopise naleznete novinky na trhu i možnosti modernizace kuchyní. Každý článek je doplněný o aktuální ceny výrobků a kontakty na související firmy.

Tina Bydlíme

měsíčník, 68 stran, cena na stánku 29 Kč, roční předplatné 298 Kč (10 čísel)

Měsíčník o bydlení plný praktických rad a užitečných tipů. Autoři vás v každém čísle provedou bytem a formou tipů a triků vám ukáží, jak se dají jednotlivé místnosti měnit bez velkých zásahů. V časopise nechybí ani novinky na trhu či finanční poradenství.

Villa journal

čtvrtletník, 196 stran, cena na stánku 69 Kč, roční předplatné 260 Kč (4 čísla)

Časopis je zaměřený na rezidenční bydlení. Redakční tým se zaměřuje na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandartní služby z této oblasti. Podíváte se do exkluzivních rezidencí, luxusních vil i sídel z celého světa. Kromě toho v každém čísle najdete novinky o materiálech a technologiích pro váš dům a inspiraci pro zahradu.

Zahrada v obrazech

dvouměsíčník, 76 stran, cena na stánku 59 Kč, roční předplatné 354 Kč (6 čísel)

V časopise naleznete reportáže z vydařených českých zahrad, rozhovory s lidmi, kteří mají k zahradní tvorbě co říct, aktuální témata pro dané období i tipy pro péči o zahradu v souladu s přírodou (bio magazínů). Dozvíte se informace o fauně na zahradě, pěstování zdravé zeleniny i zajímavosti o zahradní architektuře.

Zahrádkář

měsíčník, 76 stran, cena na stánku 34 Kč, roční předplatné 336 Kč (12 čísel)

Autoři časopisu vám každý měsíc nabízí kalendárium (tedy co, kdy a jak v zahradě udělat) a informace o novinkách ze světa ovoce, zeleniny i okrasných rostlin. Přináší vám nápady pro ozvláštnění zahrady i tipy pro péči a ochranu rostlin. Součástí časopisu je i rubrika o zdravém životním stylu. 

Zahradnická kuchařka

dvouměsíčník, 40 stran, cena na stánku 25 Kč, roční předplatné 114 Kč (6 čísel)

Časopis pro milovníky zahrad a zdravého životního stylu. Najdete v něm rady pro zahrádkáře a pěstitele rostlin, přehled zahradních prací pro dané období, rady od bylinkáře, floristy i jiných odborníků, recepty a informace o péči o zdraví a krásu. 

Jakým časopisem o bydlení listujete rádi vy? Podělte se o svůj tip s ostatními čtenáři v komentáři pod článkem.

Úvodní foto: ©Depositphotos.com/DudarovaMarina

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vystudoval jsem nábytkové inženýrství a zajímá mě interiérový design i moderní trendy v bydlení. Z mých článků se dozvíte, jak vybírat vybavení do bytu, odhalím vám vlastnosti různých materiálů nebo pomůžu s technickým řešením úprav ve vaší domácnosti.

Antonín Vintr na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

K Velikonocům patří zelené osení. Vysejte si živé sváteční dekorace. Zelená je symbol jara a naděje

K Velikonocům patří zelené osení. Vysejte si živé sváteční dekorace. Zelená je symbol jara a naděje

Vydáno: 10.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 103x

Velikonoce se blíží. Vypěstujte si zelenou ozdobu stolu i celého bytu, nechte v misce, květináči nebo skořápkách vyklíčit semínka. K mání je pšenice, ječmen, řeřicha, čočka, fazolky mungo či hrách. Z osení si pak udělejte koktejl.

Celý článek
Královnou koření a téměř univerzálním všelékem je kurkuma. Máte ji také doma v kuchyni?

Královnou koření a téměř univerzálním všelékem je kurkuma. Máte ji také doma v kuchyni?

Vydáno: 09.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 168x

Doslova královnou koření je exotická kurkuma. Je součástí směsi curry a neobejde se bez ní žádná orientální kuchyně. Navíc ji využívá lidové léčitelství na spoustu zdravotních neduhů. Přečtěte si, co radí babky na záněty či akné.

Celý článek
Kontinentální postele vám zaručí komfortní spaní a snadné vstávání. Zvolte si domů do ložnice boxspringy

Kontinentální postele vám zaručí komfortní spaní a snadné vstávání. Zvolte si domů do ložnice boxspringy

Vydáno: 08.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 202x

Vzpomeňte si, kdy jste se naposledy opravdu luxusně vyspali. A teď si představte, že byste tak mohli trávit každou noc. Super spaní nabízejí kontinentální postele, boxspringy. Výška a propojení vrstev zaručují komfortní odpočinek.

Celý článek