0komentářů

Tipy od vás pro vás. Inspirujte se postřehy jiných zákazníků pro svůj nákup.

Váháte při nákupu nového nábytku? Inspirujte se u jiných zákazníků, kteří si vybírali před vámi. Přečtěte si, jaký nábytek si pořídili a proč. Využijte jejich zkušeností, nakupujte lépe a udělejte si doma skvělou pohodu v novém.
Vydáno: 23.01.2015 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 2207x

Začátek roku je vhodnou dobou pro nákup nového nábytku do vašeho bytu. Uvažujete o podobném kroku a nemůžete se rozhodnout v záplavě různých nabídek? Inspirujte se třeba pěticí tipů našich zákazníků z uplynulých týdnů. Koupili si nábytek do obýváku, jídelní set, ale i regál nebo psací stůl. Udělejte si radost do začátku roku a bydlete v novém.

Praktický policový regál usnadní vašim dětem úklid všech potřebných věcí

Postrádáte doma odkládací či úložný prostor navíc? Pořiďte si šikovnou polici či policový regál. Praktický a všestranně využitelný kousek využijete téměř ve všech místnostech, včetně dětských pokojíků. Dětem usnadníte málo oblíbený úklid tím, že veškeré věci prostě naskládají do polic. Regál je z odolného materiálu a v nízkém provedení zastane také funkci televizního stolku.

Nízký policový regál Liana XXI z nabídky MT-nábytek.cz zastane i funkci TV stolku.
Nízký policový regál Liana XXI z nabídky MT-nábytek.cz zastane i funkci TV stolku.


 
Praktický policový regál, který jejímu potomkovi chyběl, chtěla do dětského pokoje pořídit paní Helena. Rozhodla se pro výrobek z masivu a z naší nabídky se jí nejvíce zalíbil nízký policový regál Liana XXI. Objednala si jej v provedení krém / limetka. Nábytek jsme dodali v termínu a v neděli. Montáž označila paní Helena za velmi jednoduchou, rychlou, prováděla si ji doma sama a s konečným výsledkem byla velmi spokojená.

Stolujte doma i s návštěvami pohodlně, u prostorného stolu

Centrálním místem, kde se schází rodina a kam zvete i své návštěvy je kuchyň s jídelnou. Chcete oslnit domácí i hosty skvělým jídlem a komfortním posezením?  Pořiďte si dostatečně velký jídelní stůl s potřebným počtem židlí. Nejjednodušší je kompletní set, vyráběný až pro dvanáct lidí. Máte na výběr klasický masiv, ale oblíbené je i lamino, velmi odolné vůči oděru i vlhkosti. Rozhodněte se mezi několika typy barevných provedení i potahových látek.

Jídelní set pro 6 osob Vincent z e-shopu MT-nábytek.cz vám zajistí pohodlné stolování.
Jídelní set pro 6 osob Vincent z e-shopu MT-nábytek.cz vám zajistí pohodlné stolování.

 

Paní Jana vybavovala novostavbu a nezapomněla ani na jednu z nejdůležitějších místností, kterou je kuchyň s jídelním koutem. Vybrala si jídelní set pro 6 osob Vincent z masivu buku, v moření olše, v zeleném potahu i s doobjednávkou dvou taburetů. „Jde o kvalitní těžký nábytek, smontované židle byly řádně zabalené, chválím slušné jednání i dodávku v odpoledních hodinách,“ uvedla paní Jana s tím, že vlastnoruční montáž stolu je velmi jednoduchá a zvládne ji kdokoliv.

Obývací pokoj je vizitkou vašeho bytu, vyberte si praktický nábytek

Líbí se vám v obýváku skromná sestava nebo spíš preferujete větší stěnu s řadou úložných prostor? Podle posledních trendů je aktuální kombinování přírodního dekoru s moderním designem, lesklé plochy a jednoduché křivky nábytku. Pokoj si zařiďte tak, aby odpovídal vašim potřebám a vkusu. Vytvořte místnost, kam se nebudete stydět pozvat příbuzné a přátele.

Moderní nábytek Dangelo z nabídky obchodu MT-nábytek.cz ozdobí každý obývací pokoj.
Moderní nábytek Dangelo z nabídky obchodu MT-nábytek.cz ozdobí každý obývací pokoj.

 

Nový nábytek potřebovala do svého obývacího pokoje paní Pavla. Rozhodla se pro koupi kompletní obývací stěny z lamina v jednotném designu. Cenou i vzhledem ji nejvíce zaujal nábytek Dangelo, kde si mohla dokoupit další kousky ve stejném stylu. Objednala si policový regál, vitrínu a televizní stolek s nástavcem v dekoru dub světlý s prvky v černém lesku. Zboží jsme dodali ve sjednaném termínu. „Montáž jsme si prováděli sami a byla jednoduchá,“ uvedla paní Pavla.

Psací stůl je dominantou pracovny, musíte se u něj cítit pohodlně

Zařizujete si kancelář nebo pracovnu? Věnujte pozornost psacímu stolu, u něhož často trávíte i více než třetinu dne. Vyberte si jej dostatečně vysoký, s množstvím úložných prostorů na dokumenty. Na pracovní ploše musíte bez prostorových problémů umístit monitor a klávesnici. Výsuvné šuplíky vám pak pomohou ve všech papírech udržet pořádek.

Šuplíkový psací stůl Filip z e-shopu MT-nábytek skryje veškeré vaše dokumenty.
Šuplíkový psací stůl Filip z e-shopu MT-nábytek skryje veškeré vaše dokumenty.

 

Paní Hance dosloužil psací stůl a rozhodla se pořídit nový. I přes původní zájem o výrobek z masivu dala nakonec přednost lépe udržovatelnému laminu. Díky přehlednému a srozumitelnému návodu označila montáž i přes velké množství komponentů jako poměrně jednoduchou. S kvalitou i vzhledem nábytku je paní Hanka spokojená. „Na první pohled se jedná o stůl, který dlouho vydrží,“ konstatovala.

Kousky koupelnového nábytku můžete podle svých možností různě kombinovat

Pořízením funkčního a praktického koupelnového nábytku zvýšíte kapacitu místnosti o několik procent. Vyberte si kompletní sestavy i jednotlivé skříňky, které můžete podle potřeby kombinovat. K dispozici máte přírodní dekor, moderní kombinace barev i bílou klasiku. Pořiďte si nábytek z lamina, které zaručuje dlouhou životnost a potřebnou odolnost i ve vlhkém prostředí koupelny.

Bílé koupelnové skříňky Horace z e-shopu MT-nábytek.cz prozáří každou koupelnu.
Bílé koupelnové skříňky Horace z e-shopu MT-nábytek.cz prozáří každou koupelnu.

 

Paní Peťka řešila rekonstrukci bytu a do nové koupelny chtěla nábytek z lamina. S koupí skříněk koupelnového nábytku Horace v odpovídající barvě získala i možnost dokupu dalších komponent. „Skládala jsem nábytek na malém prostoru, místo to nebylo úplně ideální a docela jsem se zapotila,“ popsala zákaznice své zkušenosti. Umístila spodní skříňky na sebe, odmontovala vrchní část jedné skříňky a obě tak spolu tvoří příjemný jednotný celek.

Rozhodli jste se k nákupu nového nábytku na základě některého tipu našich zákazníků? Napište nám do komentáře pod článkem, jak se vám zařízení líbí a jak jste spokojeni.

Použité fotografie: MT-nábytek.cz

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Jiří Macík

Původní profesí jsem chovatel, ale přišla příležitost dělat novinařinu a komunikaci, a od té doby se živím psaním. V mých článcích najdete vždy nějakou praktickou vychytávku do vaší domácnosti nebo užitečnou radu, aby se vám lépe bydlelo a žilo.

Jiří Macík na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Chcete pohodlně sedět a zároveň relaxovat? Vteřinový manžel poradí, jak připevnit závěsné křeslo

Chcete pohodlně sedět a zároveň relaxovat? Vteřinový manžel poradí, jak připevnit závěsné křeslo

Vydáno: 30.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 13x

Houpání je fajn relax, třeba v závěsném křesle. V závěsu vypadají dobře také plastová „vajíčka“. Ale jak je připevnit, aby z uklidňujícího houpání nebylo tvrdé přistání na podlaze bytu? Zkontrolujte si nosnost a materiál stropu.

Celý článek
Přišli jste domů z práce unavení a ve stresu? Zhoupněte se v závěsném křesílku a zrelaxujte mysl i tělo

Přišli jste domů z práce unavení a ve stresu? Zhoupněte se v závěsném křesílku a zrelaxujte mysl i tělo

Vydáno: 29.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrTipy a triky ▪ Přečteno: 40x

Chcete si užít houpání i za špatného počasí a houpací křeslo vám přijde příliš mohutné? Pořiďte si závěsné křeslo. Které typy existují a jaké mají výhody a nevýhody? Jak můžete křeslo pověsit a do jakých interiérů se hodí?

Celý článek
Sklenička dobrého alkoholu prý nikomu neuškodí. Jak si založit a vybavit domácí bar?

Sklenička dobrého alkoholu prý nikomu neuškodí. Jak si založit a vybavit domácí bar?

Vydáno: 28.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 52x

Rozhodli jste se zařídit a vybavit domácí bar pro pěkné chvíle s partnerem či přáteli? Pořiďte si stylový nábytek, nezbytné technické potřeby a tekuté ingredience. V článku najdete 12 věcí, které by vám neměly doma v baru chybět.

Celý článek