0komentářů

Získejte moře inspirace pro skvělé bydlení v hlubinách sítě Pinterest

Hledáte inspiraci při zařizování nebo obměně interiéru domácnosti? Nezoufejte nad širokou nabídkou, ve které se obtížně orientujete. Využijte řadu tipů od ostatních uživatelů v síti nástěnek na Pinterestu a ohromte své přátele.
Vydáno: 25.08.2014 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 8039x

Pinterest je webová stránka, která vám možní zdarma vytvářet tematické kolekce obrázků nebo fotografií. Současně jde i o sociální síť kde můžete spolu s ostatními uživateli komunikovat a tvořit společně její obsah. Registrujete se s pomocí sociálních sítí Facebook nebo Twitter, ale můžete i klasicky přes vaši e-mailovou adresu.

Doplnění domácího interiéru nábytkem nebo jeho obměna bývá často pro řadu z vás spíše noční můrou. Nabídka internetových e-shopů ještě více rozšířila už tak obrovský sortiment, ve kterém je těžká orientace. Máte problémy s výběrem a nemůžete se rozhodnout? Řadu obrázků a inspirací najdete například na nástěnkách Pinterestu.

Obývací pokoje jsou centrem bytu, vyberte si svůj styl

Tradičním centrem všeho dění a místem ke společnému setkávání jsou v bytech obývací pokoje. Do místnosti se zpravidla dostanou také všechny vaše návštěvy, ale i přátelé a známí. Jak nejlépe vybavit obývák, aby byl reprezentativní a současně praktický? Pestrý výběr stylů od moderního až po bohémský najdete na nástěnce s více než 2000 obrázky.

V posteli strávíte třetinu života, proto nezanedbávejte ložnici

Jednou z nejdůležitějších místností v bytě je ložnice. V posteli totiž strávíte průměrně třetinu života a stojí určitě za to, aby byla po všech stránkách dokonalá. Rozhodněte se, zda budete mít koberec, holou podlahu nebo čím budete svítit. V tomto albu jsou ložnice, kde se mísí starý a nový nábytek se zajímavými dekoracemi. Dohromady tak získáte útulný pokoj s osobitou atmosférou.

Hravý a líbivý dětský pokojíček je základnou pro vaši ratolest

Narození dítěte je radostnou událostí pro celou rodinu. Váš potomek ale vyroste z nejmenší postýlky a kojeneckého věku, a pokud má vlastní dětský pokojíček, budete mít nemalé starosti s jeho zařizováním. V souboru nástěnek najdete výběr jednoduchých i složitých projektů pro dětské pokojíčky, které jsou vždy hravé a líbí se nejen dětem, ale i dospělým.

I do malých koupelen se můžete těšit jako do lázní

Koupelny jsou v bytě oázou relaxace a místností, kam byste se měli vždycky těšit. Někteří designéři vytvářejí z těchto jinak obvykle malých místností téměř lázně. Každý ale nemá prostorové možnosti velkých novostaveb a musí spokojit s menším prostorem. Inspirujte se i u drobností, které z fádní koupelny vytvoří nejoblíbenější místnost v domě.

Kuchyně už dávno neslouží jen k vaření, rodina se tu pravidelně schází

Centrem celého dění v bytě bývá v řadě domácností kuchyně. I když vaření není už dávno pouze doménou žen, přesto v ní tráví nejvíce času. Rodina se tu nejčastěji schází ke společnému stolování, posezení nebo i hraní her. Chystáte se na rekonstrukci kuchyně, ale nejste si jistí, jak by měl výsledek vypadat? Směr vám pomůže najít album plné kuchyní v různých stylech a barvách.

Originální doplňky si zaslouží i předsíň nebo schody do patra

Určitě jste měli někdy dojem, že vašemu bytu něco chybí, jen si nejste příliš jistí, co by to mělo být. Doplňte si netradičním způsobem předsíň, schody do patra nebo si pořiďte originální nástěnku na fotografie z dovolených. Inspiraci vám určitě dá album s více než 3000 obrázky nápadů pro dům a jeho ozvláštnění.

Nudný dojem zaženou tapety nebo originální dekorace

Souhlasíte také s tím, že stěny v bytě vás nemají rozzívat nudou? Pokud na nich nemáte těsně vedle sebe rozvěšené fotografie nebo galerii obrazů, zkuste se podívat na album tapet a nalepovacích aplikací.  Jste spokojeni s barvami i nábytkem, ale stále na vás působí nudným dojmem? Zažeňte jej inspirací na albu s originálními bytovými dekoracemi.

Starý originální nábytek nevyhazujte, po opravě zazáří

Nábytek doma nemusíte mít jen zbrusu nový. Na půdě vám třeba už roky leží komoda, kterou jednou spravíte a bude jako nová, ale pořád ne a ne se dát do práce? Podívejte se na album plné proměn starého nábytku na vyhození, který se díky troše práce a dobrého nápadu proměnil ve zbrusu nové solitéry, vás nakopne do práce.

Vyrobte si vlastní dekorace a dejte svému bydlení šmrnc

O Češích se říká, že si spoustu věcí dokáží nejen sami opravit, ale i pořídit vlastníma rukama. Patříte také mezi nadšené kutily a milovníky ručních prací? Máme pro vás tip na album přecpané k prasknutí různými návody a nápady pro vlastnoručně vyráběné dekorace do bytu i na zahradu.

Sdílejte své nástěnky na Pinterestu a podělte se s ostatními čtenáři o netradiční nápady.

Použité fotografie:
1 - logo Pinterest
     barevná knihovna
2,3,4 – MT-nábytek.cz

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Jiří Macík

Původní profesí jsem chovatel, ale přišla příležitost dělat novinařinu a komunikaci, a od té doby se živím psaním. V mých článcích najdete vždy nějakou praktickou vychytávku do vaší domácnosti nebo užitečnou radu, aby se vám lépe bydlelo a žilo.

Jiří Macík na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Bác, ozval se litinový kastrol, co vám vypadl z ruky. Jak opravit poškozenou kuchyňskou pracovní desku? Voskem či tmelem

Bác, ozval se litinový kastrol, co vám vypadl z ruky. Jak opravit poškozenou kuchyňskou pracovní desku? Voskem či tmelem

Vydáno: 23.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 41x

Stala se vám v kuchyni nehoda a poškodili jste si s těžkým nádobím pracovní desku? Nemusíte ji hned měnit. Drobné škrábance a rýhy jdou opravit se speciálními přípravky a vosky. Stačí je rozehřát, setřít stěrkou a potom rozleštit.

Celý článek
Začíná jaro! Jaké jsou jarní trendy pro rok 2017? Vybarvěte svůj domov stylovými a hlavně veselými barvami

Začíná jaro! Jaké jsou jarní trendy pro rok 2017? Vybarvěte svůj domov stylovými a hlavně veselými barvami

Vydáno: 20.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrTipy a triky ▪ Přečteno: 587x

Rozlučte se s bílo šedou zimní nudou a nenechávejte veselé jarní barvy venku před dveřmi. Pusťte je k sobě domů. Které barvy jsou v letošním roce v kurzu? Prim hrají svěží a jasné odstíny, hlavně barva první jarní trávy a listů.

Celý článek
Mexický styl bydlení je hravý, barevný a laskavý. Inspirujte se pro svůj byt vonícími dálkami

Mexický styl bydlení je hravý, barevný a laskavý. Inspirujte se pro svůj byt vonícími dálkami

Vydáno: 19.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 169x

Hravé a barevné bydlení á la Mexiko si zamiluje asi každý. Přeneste si jeho krásy k sobě domů. Jak vytvořit interiér v mexickém stylu? Musí být zábavný, ale v bytě či domě nechte vyniknout i levné materiály a opotřebovaný nábytek.

Celý článek