PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Jak na Feng Šuej? Poradenství včetně návrhů pro vaše byty a domy

Chcete vědět, jak používat učení Feng šuej a dosáhnout díky němu životní pohody a harmonie? Zeptejte se odborníka! Projděte si seznam interiérových poradců zaměřených právě na Feng šuej a s důvěrou se na některého z nich obraťte.
Vydáno: 05.05.2014 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 5373x

Ačkoliv základní pravidla a doporučení pro vytvoření harmonického bydlení podle feng šuej může doma bez hlubších znalostí problematiky aplikovat každý, pro rozsáhlejší návrhy je obvykle vhodné ponořit se do problematiky této filosofie hlouběji. Na pultech knihkupectví v dnešní době naleznete širokou nabídku zajímavé literatury, která se tématu feng šuej do větší či menší hloubky věnuje.

Pokud si však sami na plánování prostoru netroufáte, případně nechcete trávit čas studiem celé nauky, nabízí se možnost využít služeb některého z mnoha poradců, jež se na navrhování interiérů a exteriérů podle feng šuej specializují. 

Přehled konzultantů

Andrea Immanuela Gheorghe
Nabízí poradenství, návrhy, úpravy a realizace soukromých i komerčních prostor a zahrad. Poskytuje i službu homestaging (úprava nemovitosti a příprava k prodeji). Poskytuje konzultace při výběru pozemku, situování domu, začlenění do území a zajištění vyhotovení projektové dokumentace.
http://www.fengshui-brno.cz

Aqua Ventus
Škola tradičního feng šuej. Nabízí rozbory, konzultace a poradenství , posudky pozemků pro novostavby, vypracování projektů a spolupráci s architektem u novostaveb či rekonstrukcí, realizace na klíč a posudky a realizace zahrad.
http://www.feng-suej.net/

Elezione s.r.o.
Nabízí vytvoření bydlení podle zásad feng šuej od výběru vhodného pozemku po určení doplňků, kompletní audit domů, bytů a nebytových prostor a individuální doporučení pro každého člena domácnosti na základě osobního prvků, šťastných směru a astrologických zvířat. Poskytují konzultace při výběru vhodného objektu pro podnikání, a individuální doporučení v otázkách pracovních vztahů.
http://www.kralovnafengsuej.cz/

Feng Shui Praha - Tradiční čínská škola
Organizuje studium a kurzy feng šuej a nabízí konzultace, poradenství a realizace komerčních prostor a zahrad. Dále nabízí vyhodnocení pozemku pro stavbu domu, výstavbu a rekonstrukci domu či bytu na klíč, malování bytů, domů a kanceláří na míru a realizaci malých i velkých zahrad a parků.
http://www.fengshui-cinskaskola.cz

Ing. arch. Filip Havlík
Absolvent České školy Feng Shui se specializuje na architektonické návrhy a projektování novostaveb i rekonstrukcí domů, přírodní materiály a moderní technologie. Navrhuje domy, byty a zahrady s celostním přístupem k životnímu prostoru a s ohledem na ducha místa. Zabývá se i nízkonákladovými stavbami z alternativních materiálů.
http://www.filip-havlik.cz

Ing. arch. Ivana Buttry, DiS.
Specializuje se na zahradně-architektonickou tvorbu a originální návrhy zahrad. V minulosti spolupracovala s několika časopisy věnovanými zahradním tématům, v současné době přednáší na Katedře zahradní a krajinné architektury na ČZU. Pořádá workshopy a kurzy zahradní architektury a nabízí i osobní konzultace.
http://www.buttry.eu/

Ing. arch. Kamila Bajerová (Válková)
Zabývá se projektováním permakulturních zahrad a zahrad podle principů feng šuej. Nabízí analýzu feng šuej pro stávající domy a byty, a dále poradenství ohledně vhodnosti pozemku či domu při koupi. Má za sebou i návrhy a realizace komerčních prostor – obchodů, kanceláří a restaurací.
http://www.devagardens.eu, http://www.ekodomy.eu/

Ing. Ivan Tachezy
Autorizovaný zahradní architekt se věnuje návrhům a realizaci zahrad, drobných zahradních staveb i veřejné zeleně, doplňkově i projektování a realizaci interiérů podle pravidel feng šuej.  V roce 2005 byl jedním ze zahradníků v pořadu České televize Zahrada je hra.
http://navolnenoze.cz/prezentace/ivan-tachezy/

Ing. Jana Černá
Nabízí odborné konzultace a poradenství, podrobný rozbor stávající situace a návrh opatření, studie projektu dle principů feng šuej, dispoziční řešení interiéru, výběr vhodných tvarů, materiálů, barev a doplňků a dekorací, očistu prostor, analýzu pozemku, určování geopatogenních zón, návrhy zahrad a feng šuej pro práci a podnikání.
http://www.fengshui-poradna.cz

ing. Jiří Šmikmátor
Nabízí služby v oblasti poradenství, konzultací a zpracování studií zdravého bydlení v bytech či rodinných domech podle feng šuej. Dále pomoc při výběru staveniště, optimálního umístění domu na pozemku a harmonizace obytných domů a bytů. Věnuje se i harmonizaci kancelářských prostor , vlivu rozmístění pracovišť a jejich vybavení na spokojenost a výkon zaměstnanců, optimální umístění klíčových pracovníků ve firmě. Zabývá se i geomantií - vyhledávání patogenních zón, vodních pramenů, zemských zlomů, zemských sítí, psychosomatických zón a posouzení vlivu krajiny a vodních zdrojů na obytné domy.
http://feng-suej.com

Ing. Milan Mašát
Poskytuje poradenství v oblasti bydlení - posouzení a nalezení nejlepšího bydlení z hlediska feng šuej, zhodnocení již obydlených prostor, poradenství při rekonstrukcích, nalezení nápravných opatření a řešení specifických problémů (rodina, zdraví, finance atd.)
http://www.fengsuej.org

Ing. Mojmír Mišun
Poskytuje konzultace prostorů pro bydlení i podnikání, očištění a harmonizaci prostoru a posouzení stavební dokumentace v předprojektové a projektové etapě. Nabízí posouzení bydlení podle intuitivních metod a i složitějších výpočtů, řešení souvisejících dílčích záležitostí na dálku a vypracování studie podle feng šuej včetně obrazové a výkresové části. Věnuje se pořádání přednášek a seminářů.
http://www.fengsuej.info

Ing. Zuzana Hašpicová
Profesionální zahradní architektka se věnuje navrhování rodinných zahrad, ale i komerčních a veřejných prostor. Má za sebou realizace parků, zimních zahrad, balkonů i interiérové zeleně v komerčních prostorách.
http://www.zelenydesign.cz/

Iva Matyášová
Zabývá se navrhováním, projektováním a realizacemi interiérů a zahrad dle principů feng šuej. Poskytuje odborné konzultace a návrhy soukromých i komerčních prostor, staveb, expozic a výstav. Provozuje poradnu pro feng šuej v Praze a Uherském Hradišti.
http://fengshuiplus.cz/

Ivona Drdlová
Poskytuje poradenství a konzultace, návrhy interiérů, komplexní diagnostiku prostor, návrhy barev interiérů a fasád. Dlouhodobě spolupracuje s interiérovým studiem a bytovým designérem.
http://feng-shui-art.cz

Lubica Mráčková
Zabývá se návrhy interiérů, exteriérů i komerčních prostor. Nabízí posouzení půdorysu bytu, domu nebo i stavebních plánů, návrh nového uspořádání místností včetně nábytku, barevné řešení vnitřního interiéru a řešení podpůrných prvků, dekorací a symbolů. Dále pak posouzení a řešení venkovního prostoru kolem budovy a návrh úprav a řešení pomocí technik feng šuej.
http://www.arady.cz

Ludmila Djemelová
Profesionální konzultantka feng šuej se věnuje návrhům interiérů v soukromých i komerčních prostorách. Zaměřuje se na harmonizaci bydlení, kanceláří i obchodů. Je autorkou knihy Feng Shui – průvodce po cestě harmonickým životem. Nabízí individuální konzultace a řešení problémů v již zařízeném prostoru, komplexní řešení interiéru, včetně navržení a dodání nábytku a dalšího vybavení, posouzení vhodnosti pozemku pro stavbu, navržení nejvhodnější orientace domu a konzultace návrhu stavby.
http://www.fengshuiporadenstvi.cz

Mgr. Jarmila Matějová

Designérka pro interiéry a zahrady se zabývá intuitivním feng šuej. Nabízí komplexní i dílčí služby v oblasti návrhů interiéru pro byty i komerční prostory, včetně jejich realizace nebo asistence při nákupu a výběru vybavení. Věnuje se i návrhům zahrad, včetně doporučení realizační firmy a dohledu nad vlastní realizací. Preferuje hravá a nevšední řešení.
http://navolnenoze.cz/prezentace/jarmila-matejova/

Milada Matějková
Poskytuje konzultace a návrhy feng šuej bytů, domů a komerčních prostor. Nabízí analýzu potencionálu prostoru (bytu, domu, zahrady, komerčních prostor - vyhodnocení pozitivních a negativních oblastí a jejich případná eliminace) a harmonizaci prostoru dle metod feng šuej. Pracuje na základě tradičního taoistického feng šuej.
http://www.fengshuiporadce.cz

Oriza - Mgr. Tereza Viktorová, Ing. Lucie Radová
Projektují moderní, praktické a funkční zahrady pro šťastný život v souladu s učením feng šuej. Návrhy zahrad vytvářejí podle individuálních potřeb a přání klienta. Při návrhu zohledňují energetické poměry na pozemku i energii lidí, kteří prostor používají. Využívají metod pěti zvířat, Pa Kua a Devíti nebes.
http://www.oriza.cz/

Peter Fridrich
Poskytuje konzultace v oblasti harmonizace domů a bytů, komplexního projektování domů, analýzu a úpravu stávající hrubé stavby, úpravy již existujících projektů podle feng šuej, analýzu pozemku a návrh vhodného umístění domu, poradenství při hledání vhodného pozemku na stavbu domu, zařízení kanceláří podle feng šuej, výběr obrazů, soch a doplňků pro zařízení bytů, domů a reprezentačních místností.
http://fengshuiforlife.eu

Romana Sýkorová
Absolventka České školy Feng Shui nabízí pomoc s výběrem vhodného bytu, domu či pozemku, poradenství s rekonstrukcí, návrh interiéru soukromých i komerčních prostor.
http://www.fengshuikonzultace.cz

Silvia Doušová
Absolventka České školy Feng Shui nabízí podrobný návod na úpravu konkrétního bydlení a detailní písemný a grafický rozbor využitelný při postupných úpravách bytu, dále zpracování plánku domu či bytu s vyznačenou energetickou situací a hlavními navrhovanými změnami a doporučovanou barevností jednotlivých místností.
http://www.dousova.cz

Věra Nosková
Nabízí návrhy nových interiérů a obnovu stávajících se zachováním funkčních a kvalitních prvků. Zaměřuje se i na zařizování a změny komerčních prostor. Poskytuje i služby homestagingu (profesionální příprava a presentace nemovitostí k prodeji a pronájmu) s využitím principů feng šuej.
http://www.veera.cz/

Zahradní architektura Jitřenka - Ing. Ludmila Hniličková, Ing. Michaela Tužilová
Při navrhování zahrad využívají školu tvaru, intuitivního feng šuej a školy Pa-Kua a pěti prvků. Přizpůsobují zahrady dle feng šuej západní kultuře a stylu života. Znalosti o feng šuej čerpají z kurzů v České republice a Rakousku.
http://www.projekty-zahrad-realizace-aranzovani.cz/zahrady-podle-feng-suej/

Použité fotografie: MT-nábytek.cz

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Lucie Haberlová

Lucie Haberlová na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

K Velikonocům patří zelené osení. Vysejte si živé sváteční dekorace. Zelená je symbol jara a naděje

K Velikonocům patří zelené osení. Vysejte si živé sváteční dekorace. Zelená je symbol jara a naděje

Vydáno: 10.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 103x

Velikonoce se blíží. Vypěstujte si zelenou ozdobu stolu i celého bytu, nechte v misce, květináči nebo skořápkách vyklíčit semínka. K mání je pšenice, ječmen, řeřicha, čočka, fazolky mungo či hrách. Z osení si pak udělejte koktejl.

Celý článek
Královnou koření a téměř univerzálním všelékem je kurkuma. Máte ji také doma v kuchyni?

Královnou koření a téměř univerzálním všelékem je kurkuma. Máte ji také doma v kuchyni?

Vydáno: 09.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 168x

Doslova královnou koření je exotická kurkuma. Je součástí směsi curry a neobejde se bez ní žádná orientální kuchyně. Navíc ji využívá lidové léčitelství na spoustu zdravotních neduhů. Přečtěte si, co radí babky na záněty či akné.

Celý článek
Kontinentální postele vám zaručí komfortní spaní a snadné vstávání. Zvolte si domů do ložnice boxspringy

Kontinentální postele vám zaručí komfortní spaní a snadné vstávání. Zvolte si domů do ložnice boxspringy

Vydáno: 08.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 202x

Vzpomeňte si, kdy jste se naposledy opravdu luxusně vyspali. A teď si představte, že byste tak mohli trávit každou noc. Super spaní nabízejí kontinentální postele, boxspringy. Výška a propojení vrstev zaručují komfortní odpočinek.

Celý článek