PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Mobilní hry na téma bydlení, to je zábava do deště i na dlouhé cesty. Které z nich stojí za to vyzkoušet?

Venku prší a vy se doma nudíte? Navštívili jste už všechna muzea i galerie v okolí a na zákusek u kávy v útulné kavárně nemáte chuť? Zahrajte si některou z mobilních her na téma bydlení a staňte se na chvíli třeba starostou.
Vydáno: 29.07.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1453x

Ne každý se chce stát hrdinou, který získal všechny Pokémony. Pokud jste si už vyzkoušeli hru Pokémon GO a zjistili jste, že vás nebaví, nebo zrovna venku prší, takže se nemůžete vydat na další lov, vyzkoušejte třeba mobilní hry ze světa bydlení. Možná zjistíte, že byste se spíše než lovcem Pokémonů stali raději bytovým návrhářem, architektem nebo starostou. Tyto hry jsou ideální na přečkání deštivého počasí doma či na hotelovém pokoji, když není poblíž žádné muzeum, galerie nebo útulná kavárnička, kde byste se schovali před kapkami deště.

<p>Mobilní hry jsou ideální na dlouhé cesty i do deštivého počasí. Foto: ©Depositphotos.com/chaoss</p>

Mobilní hry jsou ideální na dlouhé cesty i do deštivého počasí. Foto: ©Depositphotos.com/chaoss

Fallout Shelter

Hra Fallout Shelter je budovatelská strategie, ve které se vcítíte do role správce a budovatele protiatomového krytu. Činnosti ve hře lze v zásadě rozdělit do dvou oblastí. Tou první je samotná stavba a rozšiřování krytu, druhou pak udržování spokojenosti obyvatel. Abyste získali potřebný materiál, můžete obyvatele krytu vysílat na průzkum venkovní pustiny. Zde však mohou narazit na nejrůznější nástrahy, takže je musíte chránit. Obyvatelstvo se rozšiřuje příchody tuláků, anebo plozením uvnitř krytu.

Hra nemá žádný konkrétní milník nebo konečný cíl, takže může po několika hodinách hraní přestat bavit. Nezpestří ji ani občasné katastrofy, nehody a zkoušky v podobě infekce v jídelně, požáru v elektrárně či nájezdů nepřátel. Hru však můžete hrát zdarma, a to na mobilech se systémem Android i iOS.

Najdi skrytý předmět v pokoji

Hra Najdi skrytý předmět v pokoji patří k oblíbeným hledacím hrám, ve kterých se snažíte za co nejkratší čas najít všechny určené předměty. V této hře se ocitnete v chaoticky uspořádaném obývacím pokoji. Při hledání si procvičíte koncentraci i rychlost vnímání. Hra má spoustu úrovní a více jak 1 000 skrytých objektů ke hledání. Navíc má textový režim, který je vhodný pro děti k učení se názvů objektů. Hru si zahrajete zdarma na Androidu.

Eden - World Builder

Eden - World Builder je budovatelský klon Minecraftu, který si zahrajete na zařízeních s iOS. Začínáte v náhodném místě generovaného světa (buď v klasickém světě, nebo na zcela rovné ploše), ve kterém se můžete volně procházet a cokoliv libovolně měnit. Věci můžete zapalovat, rozbíjet i přebarvovat a s trochou fantazie postavíte prakticky cokoliv. Oproti Minecraftu zde není žádný Survivor mód, ve kterém byste se museli bát o život. Hru pořídíte za 0,99 dolarů. Na Androidu, iOS i Windows Phone si pak můžete zahrát Minecraft - Pocket Edition, což je osekaná verze této populární hry. Stojí zhruba 190 Kč.

The Sims FreePlay

The Sims FreePlay je mobilní verzí simulátoru života The Sims. Ve hře máte na starost jednu nebo více osob (Simíků), kterým ze začátku hry postavíte nebo koupíte dům, a poté se musíte starat o jejich potřeby. K dispozici máte tři herní módy, a to Život, Nákup a Stavbu. V módu Život se staráte o svoji postavičku, mód Nákup je určený pro vybavení domácnosti nebo exteriéru předměty a v módu Stavba stopnete čas a můžete stavět či bourat dům, upravovat terén zahrady, stavět bazén a mnoho dalšího.

Hra je časově synchronizovaná s reálným světem a vyžaduje neustálé připojení k internetu během hraní, což může někomu vadit. Díky připojení k internetu však můžete navštěvovat další hráče, tedy své sousedy a jejich domy. Tak můžete navázat nová přátelství a povídat si se svými známými či úplně cizími lidmi. Hra je k dispozici zdarma pro Android, iOS i Windows Phone.

Megapolis

Nestačí vám stavět domy nebo upravovat jejich interiér? Zahrajte si Megapolis. Ve hře budete v roli architekta, majitele, dělníka i stavbyvedoucího současně. V rámci hry musíte vybudovat největší a nejhezčí město. Ve stavbě můžete soupeřit nebo spolupracovat s ostatními hráči, kteří staví města ve vašem okolí. Hra vám nabízí více než 700 různých budov a postavené město můžete rozšířit přes vodu nebo na další místa na souši. Hra je zdarma a zahrajete si ji na chytrých telefonech se systémem Android, iOS i Windows Phone.

Helidroid 3 : 3D RC Helicopter

Helidroid je arkádový letecký simulátor, ve kterém budete létat s modelem helikoptéry v obrovské vile a přilehlé zahradě. Hra má spoustu zajímavých misí, za úkol budete mít třeba uhasit zahradní gril, odhodit do koše několik plechovek od coca-coly nebo přistát na jedoucím kamionu. Vedle létání však nechybí ani mise, v nichž se musíte zhostit i střílení a dalších aktivit. V plnění jednotlivých misí vám pak překáží věci z každodenního života a různý nábytek. Hru pro Android, iOS i Windows Phone stáhnete zdarma.

Znáte nějakou další mobilní hru na téma bydlení, kterou by měli ostatní čtenáři zkusit? Napište do komentáře pod článkem.

Sdílejte tento článek 0x 0x 1x
0x

Antonín Vintr

Vystudoval jsem nábytkové inženýrství a zajímá mě interiérový design i moderní trendy v bydlení. Z mých článků se dozvíte, jak vybírat vybavení do bytu, odhalím vám vlastnosti různých materiálů nebo pomůžu s technickým řešením úprav ve vaší domácnosti.

Antonín Vintr na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

K Velikonocům patří zelené osení. Vysejte si živé sváteční dekorace. Zelená je symbol jara a naděje

K Velikonocům patří zelené osení. Vysejte si živé sváteční dekorace. Zelená je symbol jara a naděje

Vydáno: 10.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 103x

Velikonoce se blíží. Vypěstujte si zelenou ozdobu stolu i celého bytu, nechte v misce, květináči nebo skořápkách vyklíčit semínka. K mání je pšenice, ječmen, řeřicha, čočka, fazolky mungo či hrách. Z osení si pak udělejte koktejl.

Celý článek
Královnou koření a téměř univerzálním všelékem je kurkuma. Máte ji také doma v kuchyni?

Královnou koření a téměř univerzálním všelékem je kurkuma. Máte ji také doma v kuchyni?

Vydáno: 09.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 168x

Doslova královnou koření je exotická kurkuma. Je součástí směsi curry a neobejde se bez ní žádná orientální kuchyně. Navíc ji využívá lidové léčitelství na spoustu zdravotních neduhů. Přečtěte si, co radí babky na záněty či akné.

Celý článek
Kontinentální postele vám zaručí komfortní spaní a snadné vstávání. Zvolte si domů do ložnice boxspringy

Kontinentální postele vám zaručí komfortní spaní a snadné vstávání. Zvolte si domů do ložnice boxspringy

Vydáno: 08.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 202x

Vzpomeňte si, kdy jste se naposledy opravdu luxusně vyspali. A teď si představte, že byste tak mohli trávit každou noc. Super spaní nabízejí kontinentální postele, boxspringy. Výška a propojení vrstev zaručují komfortní odpočinek.

Celý článek