PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Správný muž, má mít nůž. Co jiného mu darovat pod stromeček k Vánocům kromě nože a trenýrek?

Trenýrky, ponožky, sprchový gel, láhev vína. Vyhněte se těmto klasikám a potěšte muže na Vánoce jinak. Podívejte se na 9 tipů na originální vánoční dárky. Překvapte ho třeba poukazem na jízdu v supersportu nebo 3D figurkou.
Vydáno: 11.12.2015 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1891x

Většina mužů o sobě moc nemluví, takže je pro ně složité vymyslet vhodný dárek. Proto se často ženy uchylují k praktickým dárkům, jako jsou trenýrky či kosmetické balíčky, případně k lahvi dobrého pití. Pokud se těmto "klasikám" chcete vyhnout, musíte muže dobře poslouchat. Pokud se během roku nezmíní o ničem, co by chtěl, tak ho k tomu nenápadně přiveďte. Určitě se najde něco, co by si přál, nebo by chtěl vyzkoušet, ale ještě se k tomu nedostal. A nezapomeňte, většina mužů má pořád duši malého kluka.

<p>Muži většinou na Vánoce dostávají praktické dárky. Foto: ©Depositphotos.com/tommasodelpiano</p>

Muži většinou na Vánoce dostávají praktické dárky. Foto: ©Depositphotos.com/tommasodelpiano

1) Dron či cokoliv na dálkové ovládání

Muži si rádi hrají v jakémkoliv věku a hračkou na dálkové ovládání potěšíte snad každého. A pokud ta hračka bude natáčet videa nebo ji budou moci ovládat svým chytrým telefonem, tak budou ještě nadšenější. Nejlevnější drony seženete za cenu kolem 640 Kč.

2) Škola smyku či jiný kurz

Pokud váš muž neví, co dělat ve volném čase, pošlete ho na nějaký kurz. Může se přiučit novému jazyku, stát se odborníkem na degustaci vína nebo se naučí masérskému umění. Nebo mu kupte poukaz na školu smyku, kde se naučí ovládat auto v krizových situacích, o které nebývá na namrzlých silnicích nouze. Školu smyku pořídíte od 2 400 Kč.

3) Fitness náramek

Začal váš přítel či manžel cvičit nebo běhat? Pak by ho k pokračování mohl motivovat i fitness náramek, který snímá pohyb i srdeční tep a vše následně vyhodnocuje. Některé náramky zvládnou i notifikace z mobilního telefonu. Ceny fitness náramků se pohybují od 500 Kč.

4) Gril

Spousta mužů ráda griluje. Pořiďte jim venkovní gril na zahradu či balkon, nebo gril do bytu. S elektrickým stolním grilem si budete moci grilované dobroty vychutnávat v teple domova za každého počasí. Nejlevnější zahradní grily koupíte za cenu kolem 300 Kč, elektrické stolní grily pak od 600 Kč.

5) Křeslo nebo pohovka

Pokud netráví muž čas v dílně či garáži, pak sedí u počítače nebo u velké televize a sleduje filmy nebo sportovní přenosy. Darujte mu k Vánocům moderní kožené křeslo, aby měl při sledování filmů pohodlí. A pokud se chcete dívat s ním, zvolte pohovku, do které se vejdete oba. Křeslo koupíte už za 1 900 Kč, pohovku za 4 300 Kč.

<p>Darujte muži nové křeslo, aby měl při sledování TV pohodlí. Foto: mt-nabytek.cz</p>

Darujte muži nové křeslo, aby měl při sledování TV pohodlí. Foto: mt-nabytek.cz

6) Nevšední zážitek

Každý muž má nějaký tajný sen. Někdo se chce naučit potápět, další chce vyzkoušet jízdu supersportem či střelbu z filmových zbraní a jiný si chce zase skočit bungee jumping. Splňte mu jeho tajné přání k Vánocům a pořiďte mu poukaz na daný zážitek. Jízda v supersportu vyjde na zhruba 1 500 Kč (záleží na typu auta), bungee jumping 800 Kč a střelba 2 000 Kč.

7) Hodinky

Pokukuje váš přítel po nových hodinkách a jste si jistá jeho vkusem? Pak mu pořiďte mechanické hodinky, nejlépe s automatickým natahováním. Některé modely vypadají luxusně a nejsou ani moc drahé. Mechanické hodinky s automatickým natahováním koupíte už za 550 Kč.

8) 3D figurka

Snad každý muž chtěl být někdy akčním hrdinou. Vy mu teď můžete splnit přání alespoň tím, že bude mít vlastní figurku stejně jako superhrdina. Dárkový poukaz na 3D figurku vytvořenou podle naskenovaného "živého originálu" vás podle její velikosti vyjde na cenu od 2 000 Kč.

9) Pracovní židle

Dnešní člověk je tvor sedavý a muži nejsou výjimkou. Denně dokáží prosedět hodiny u počítače. To však není dobré pro jejich záda. Myslete na jejich zdraví a pořiďte jim kvalitní kancelářskou židli pro zdravé sezení. Ceny kancelářských židlí se pohybují od 4 400 Kč a výše.

<p>U počítače je potřeba sedět na kvalitní kancelářské židli. Foto: mt-nabytek.cz</p>

U počítače je potřeba sedět na kvalitní kancelářské židli. Foto: mt-nabytek.cz

Co letos darujete mužům ve svém okolí k Vánocům? Napište tipy do komentáře pod článkem.

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vystudoval jsem nábytkové inženýrství a zajímá mě interiérový design i moderní trendy v bydlení. Z mých článků se dozvíte, jak vybírat vybavení do bytu, odhalím vám vlastnosti různých materiálů nebo pomůžu s technickým řešením úprav ve vaší domácnosti.

Antonín Vintr na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

K Velikonocům patří zelené osení. Vysejte si živé sváteční dekorace. Zelená je symbol jara a naděje

K Velikonocům patří zelené osení. Vysejte si živé sváteční dekorace. Zelená je symbol jara a naděje

Vydáno: 10.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 91x

Velikonoce se blíží. Vypěstujte si zelenou ozdobu stolu i celého bytu, nechte v misce, květináči nebo skořápkách vyklíčit semínka. K mání je pšenice, ječmen, řeřicha, čočka, fazolky mungo či hrách. Z osení si pak udělejte koktejl.

Celý článek
Královnou koření a téměř univerzálním všelékem je kurkuma. Máte ji také doma v kuchyni?

Královnou koření a téměř univerzálním všelékem je kurkuma. Máte ji také doma v kuchyni?

Vydáno: 09.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 140x

Doslova královnou koření je exotická kurkuma. Je součástí směsi curry a neobejde se bez ní žádná orientální kuchyně. Navíc ji využívá lidové léčitelství na spoustu zdravotních neduhů. Přečtěte si, co radí babky na záněty či akné.

Celý článek
Kontinentální postele vám zaručí komfortní spaní a snadné vstávání. Zvolte si domů do ložnice boxspringy

Kontinentální postele vám zaručí komfortní spaní a snadné vstávání. Zvolte si domů do ložnice boxspringy

Vydáno: 08.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 181x

Vzpomeňte si, kdy jste se naposledy opravdu luxusně vyspali. A teď si představte, že byste tak mohli trávit každou noc. Super spaní nabízejí kontinentální postele, boxspringy. Výška a propojení vrstev zaručují komfortní odpočinek.

Celý článek