0komentářů

Lámete si hlavu nad vánočními dárky pro ženy? Letos jim věnujte nábytek. Čtěte 11. díl seriálu advent a Vánoce

Chybí vám nápady na vánoční dárky pro ženy? Nový kousek nábytku neomrzí a radost vydrží delší dobu. Kupte dámám zrcadlo do koupelny, toaletní stolek nebo houpací křeslo. Vynechte letos honbu po obchodech a věnujte se své rodině.
Vydáno: 11.12.2015 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1747x

Vánoční svátky jsou krásné, ale jejich tajuplnost a klid k zamyšlení se v poslední době trochu ztrácí. Význam dárků pod stromečkem se přeceňuje, už to zpravidla nejsou drobnosti pro radost, ale přímo dostihy v nákladnosti darů. Zkuste letos honbu po obchodech vynechat a v klidu pořiďte své ženě, mamince či přítelkyni třeba jen pěkný kousek nábytku. Potěší je na dlouhou dobu.

Houpací křeslo nebo hamaka je ideální dárek pro uklidnění

Chcete dámu svého srdce opravdu překvapit? Pořiďte jí houpací křeslo. Vědci už prý dokázali, že houpání uklidňuje, zlepšuje vnímavost i motoriku a zvyšuje inteligenci. Houpací křesla mají vesměs dřevěnou konstrukci. Sedák a opěrka mají zpravidla čalounění, případně výplet z přírodního rákosu. Oblíbenou variantou houpacích křesel je spojení houpacího křesla a sítě pro sezení, hamaky.

<p>Toaletní stolek Simone z e-shopu MT-nábytek.cz je ideálním doplňkem každé ložnice nebo obýváku.</p>

Toaletní stolek Simone z e-shopu MT-nábytek.cz je ideálním doplňkem každé ložnice nebo obýváku.

Máte téměř dokonalou koupelnu a jenom něco ženě chybí k úplné spokojenosti. Kupte jí zrcadlo. Můžete je mít jednoduchá i zdobená, pískovaná, fasetovaná, či v originálních rámech. Vyberte si ta s osvětlením LED, koupelnu tím hodně vylepšíte. Jednoduché zrcadlo s poličkami vás přijde zhruba na 480 Kč, ale třeba rustikální kousek pořídíte i za 2 500 korun.

Moderní zrcadla „umí“ například topit, svítit, nebo mají zabudované rádio či TV.

Koupelnová svítidla nad zrcadlo jsou v široké nabídce i cenovém rozpětí. Pořídíte je zhruba od 600 až do 17 000 Kč. Mezi nejoblíbenější patří jednoduché nástěnné svítidlo za 620 Kč, často kupované je i nástěnné rampové za necelých 1 700 Kč. Zcela jasně na sebe uvidíte v kulatém koupelnovém zrcadle s integrovaným osvětlením za 2 600 Kč. Rozsvítíte je šňůrkou a žárovky k němu dostanete.

<p>Veškeré potřeby v koupelně pohodlně uložíte na zrcadlo s policemi Horace 2 z e-shopu MT-nábytek.cz.</p>

Veškeré potřeby v koupelně pohodlně uložíte na zrcadlo s policemi Horace 2 z e-shopu MT-nábytek.cz.

Koupelnová zrcadla koupíte běžně s osvětlením, elektrickou zásuvkou a vypínačem. Podívejte se po klasickém stylu, nebo kusech s designovými prvky a osvětlením ve dvířkách. Před nákupem si uvědomte rozměry koupelny i zamýšlené umístění zrcadla. Exkluzivní modelový kousek s čidlem místo vypínače, osvětlením LED a hodinami vás stojí bezmála 6 000 Kč.

Zrcadlo manželce "poví", která žena je nejkrásnější

Zrcadlo nemusíte věšet podle ustáleného zvyku jenom do koupelny či do předsíně. I v pokoji nebo v ložnici umožněte vaší ženě nebo mamince kdykoli zkontrolovat jejich zevnějšek. Instalací zrcadla navíc esteticky pozvednete celkový vzhled interiéru, protože zapůsobí větším a světlejším dojmem. Zrcadlo vybírejte s rámem nejlépe ze stálého, barevně neměnného a vůči oděru odolného lamina.

<p>Malý, ale milý dáreček pro ženu bude i čalouněný taburet s úložným prosotrem Maurus z e-shopu MT-nábytek.cz.</p>

Malý, ale milý dáreček pro ženu bude i čalouněný taburet s úložným prosotrem Maurus z e-shopu MT-nábytek.cz.

Praktický i vkusný doplněk je rustikální zrcadlo s dřevěným rámem, třeba s označením "dub kanadský" nebo "dub královský". Další komponenty v totožné designové úpravě můžete později i dokupovat. Super dárečkem jsou elegantní toaletní stolky, seženete je v cenách od 1 400 Kč až do téměř 20 000 korun. Vytvořte s nimi plně vybavený interiér v ložnici.

U žen na Vánoce nejvíce zabodujete s  originálním, vtipným a nečekaným dárkem.

Nejvíce ženy potěší dárky zábavné, originální a opravdu nečekané. Pořiďte jim něco, na co budou vzpomínat déle než do Štěpána. Do dárkového papíru a krabice sice nezabalíte exotickou dovolenou u moře, ale poukaz na ni spolehlivě každou dámu rozradostní. Do téže kategorie patří i předplatné do divadla, lázeňské procedury, kurzy vaření, či třeba služby uklízečky nebo hospodyně.

<p>Toaletní stolek Filip z e-shopu MT-nábytek.cz potěší pod stromečkem každou ženu. Může se u něj pohodlně krášlit.</p>

Toaletní stolek Filip z e-shopu MT-nábytek.cz potěší pod stromečkem každou ženu. Může se u něj pohodlně krášlit.

Svůj názor na nejlepší dárečky pro ženy napsala v internetové diskusi čtenářka s přezdívkou Nella: „Jeden z nejhezčích dárků od přítele pro mě bylo, když mi dal nový kufr. Sice jsem byla nejdřív zaskočená, ale jen do chvíle, než jsem jej rozbalila a otevřela. Byla v něm knížka o Paříži a v ní letenky. Pár dní na to jsme letěli a byla to fakt bomba. Opravdu nečekaný a dech beroucí dárek, myslím, že takový potěší 99 % žen.“

„Prima dárek pro ženu je poukázka na nákup oblečení v obchodě, kde ráda nakupuje. Jasně, lepší je koupit nějaký hadřík osobně, ale s poukázkou si vyberou, co se jim líbí nejvíc. Nikdo by asi nechtěl dostat k vánocům něco, co je pro všechny členy rodiny, dárek má být cílen pro tu osobu, pro kterou je určený,“ míní čtenářka s přezdívkou Xllada.

Nábytek je ideální volba, vyhněte se hloupostem a zbytečným lapačům prachu

Dárky k Vánocům můžete nakoupit úplně v klidu a s předstihem. Vůbec to nemusí být takový stres, jakého se podvědomě bojíte a který jste už někdy zažili. Udělejte si nejlépe malý seznam a tabulku, komu a co koupíte. Nechoďte do obchodu ani e-shopu s tím, že nevíte. Nenechávejte nákup dárků na poslední chvíli a poslouchejte doma, co vaši blízcí občas řeknou o vlastních potřebách.

<p>Do koupelny nad zrcadlo Solona z e-shopu MT-nábytek.cz vyberte ideální a dostatečně silné osvětlení.</p>

Do koupelny nad zrcadlo Solona z e-shopu MT-nábytek.cz vyberte ideální a dostatečně silné osvětlení.

Pokud jste s nápady naprosto v koncích a nevíte, jakým vánočním dárkem vaši milovanou potěšit, zeptejte se jí, co by si přála. Případně spolu zajděte do obchodu nebo „rozdrážděte“ počítač a mrkněte se společně do e-shopu. Není to sice tak romantické, ale vyhnete se koupi nevhodného dárku a přetvařování typu „fakt se mi to líbí, neboj“.

Pořizujete své drahé polovičce vánoční dárek a netušíte, co to letos bude? Napište do komentáře pod článkem, čím se inspirujete a jaký očekáváte úspěch.

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Jiří Macík

Původní profesí jsem chovatel, ale přišla příležitost dělat novinařinu a komunikaci, a od té doby se živím psaním. V mých článcích najdete vždy nějakou praktickou vychytávku do vaší domácnosti nebo užitečnou radu, aby se vám lépe bydlelo a žilo.

Jiří Macík na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Máte doma suchý vzduch? Přečtěte si 6 důvodů, proč si pořídit mlhovou fontánku

Máte doma suchý vzduch? Přečtěte si 6 důvodů, proč si pořídit mlhovou fontánku

Vydáno: 20.02.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 66x

Pokud se potýkáte doma se suchým vzduchem, hledejte způsob, jak zvýšit jeho vlhkost. Jak vybrat svítící mlhovou fontánku do bytu neboli mlhovač? Na trhu je řada typů, mrkněte se na 6 důvodů, proč byste si jej měli do bytu pořídit.

Celý článek
Volný, praktický a funkční prostor, kvalitní materiály. Funkcionalismus se vrací a nezná čas

Volný, praktický a funkční prostor, kvalitní materiály. Funkcionalismus se vrací a nezná čas

Vydáno: 19.02.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Přečteno: 104x

Funkcionalistické domy a stavby poznáte hned. Dominuje jednoduchost tvarů, geometrie a čisté linie. Tento styl bydlení nyní slaví svůj come back. Nové materiály, kombinace kovu a dřeva i užití kůže dodávají bytu příjemný kontrast.

Celý článek
Hledáte originální kousek nábytku do bytu zařízeného v netradičním stylu? Vyrobte ho ze starého lodního kufru

Hledáte originální kousek nábytku do bytu zařízeného v netradičním stylu? Vyrobte ho ze starého lodního kufru

Vydáno: 18.02.2017 ▪ Autor: Antonín VintrTipy a triky ▪ Přečteno: 118x

Vytvořit ze starého lodního kufru originální kousek nábytku není nic těžkého. Kde takový kufr sehnat a na co si dát při nákupu pozor? A co je potřeba s kufrem udělat, než z něj vyrobíte odkládací stolek, lavičku či minibar?

Celý článek