PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Zaškrtněte si v diáři 1. - 4. října. Čeká vás největší podzimní přehlídka nábytku, bydlení a interiérů

Zajímáte se o nové trendy v bydlení, máte rádi bytový design, chcete vidět nejmodernější nábytek nebo nakoupit s předstihem vánoční dárky? Přijměte pozvání na FOR INTERIOR, největší podzimní veletrh věnovaný vybavení interiérů.
Vydáno: 14.09.2015 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 2535x

Sezóna veletrhů a výstav běží naplno a jednou z jejích hlavních tuzemských událostí bude tradičně přehlídka FOR INTERIOR, věnovaná bydlení, nábytku a zařízení interiérů. Kromě vybavení domácností vás v prvních říjnových dnech na letňanském výstavišti čeká také bohatá nabídka dekorací i dárků nebo ukázky moderních kuchyňských strojů. Osobně se na soubor podzimních veletrhů vypravím už potřetí a stejně jako v předchozích letech už se nemůžu dočkat, protože je tam opravdu na co koukat.

Uvidíte tradiční vystavovatele i spoustu nováčků

"Se svými  novinkami se představí jak výrobci nábytku, kteří se našich veletrhů účastní pravidelně, tak firmy, které budou mít letos v říjnu svoji premiéru. Návštěvníci se mohou těšit na designový nábytek od firmy Casamoderna, luxusní sedací soupravy Ego Italiano, dřevěné postele Lucatec a celou řadu dalších nově vystavujících," láká k návštěvě Daniela Boučková, manažerka veletrhu FOR INTERIOR.

Projděte si loňský veletrh FOR INTERIOR v naší bohaté fotogalerii

Co si určitě nenechám ujít, je expozice francouzské značky Ligne Roset. Ta vytvoří v jedné z výstavních hal "Pavilon smyslů", ve kterém příchozí vnímají senzační designový nábytek a interiér nejen pohledem a dotekem, ale díky relaxační hudbě i sluchem a co víc, dokonce také chuťovými pohárky. Pro umocnění zážitku se totiž budou podávat vybrané speciality francouzské kuchyně.

Na veletrhu není nouze o nevšední zážitky. Foto: MT-nábytek.cz
Na veletrhu není nouze o nevšední zážitky. Foto: MT-nábytek.cz

Nechte si navrhnout jedinečný interiér od špičkových odborníků

Zajímavou podívanou si v rámci letošní podzimní výstavy připravili architekti z atelieru de.fakto. Přímo před vašimi zraky navrhnou finální podobu několika vybraných interiérů, mezi kterými může být i ten váš. Stačí ho přihlásit na webu www.forshow.cz, a když budete mít štěstí, postarají se vám o něj odborníci takříkajíc v přímém přenosu. "Akcí bude provázet moderátor Jakub Kohák a její výtěžek půjde na dobročinný projekt Školy pro Barmu," doplňuje Daniela Boučková.

Akcí bude provázet moderátor Jakub Kohák a její výtěžek půjde na dobročinný projekt

Nevšední inspirativní zážitek slibuje také projekt pražského Institutu bytového designu nazvaný "Home in White". Koncept domova v bílé barvě připravila designérka Iva Bastlová. Aby nepůsobilo bílé prostředí chladně a sterilně, vzala si autorka na pomoc světlo v různých barvách i sytostech. Přiznám se, že bílou barvu zrovna nemusím a bydlet bych v ní určitě nechtěl, ale třeba ji po shlédnutí tohoto díla vezmu na milost.

FOR INTERIOR, FOR DECOR & PRESENT, FOR GASTRO & HOTEL

Kdy: 1. - 4. října 2015
Kde: Areál PVA EXPO, Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany
Otevírací doba: čt - so 10.00 - 18.00 hodin; ne 10.00 - 17.00 hodin
Vstupné: Základní: 150 Kč; studenti, důchodci, objednávky po internetu: 100 Kč; děti od 10 do 15 let a hromadné studentské: 30 Kč; děti do 10 let, ZTP (ZTTP + doprovod): zdarma
Novinka: čtvrtek a pátek od 15 do 18 hodin vstupné pro všechny zdarma
GPS: 50°7'41.662"N, 14°30'51.679"E
Mapa příjezdu

Vystavovatelé vám své výrobky bez okolků představí i
Vystavovatelé vám své výrobky bez okolků představí i "na živo". Foto: MT-nábytek.cz

Vánoční dárky včas a za veletržní ceny

Jako každým rokem se společně s přehlídkou současného bydlení koná i výstava FOR DECOR & PRESENT, představující moderní dekorace, bytové doplňky a dárky. "Návštěvníkům se předvedou špičky v oboru stolování, kuchyňských doplňků a dekorací, jedním z velkých lákadel pak bude premiéra významné floristické firmy RM Warbet s velkolepou expozicí zaplavenou půvabnými květinami všech druhů i barev. Pro milovníky atmosféry okamžiku se také rozsvítí několik stánků předních výrobců nebo dovozců svíček," vyjmenovala manažerka veletrhu FOR DECOR & PRESENT Soňa Scheeová.

Většinu z vystavených dárků a dekorací si budete moci také koupit. Získáte tak originální kousky z kolekcí nejvýznačnějších firem v oboru, navíc za snížené veletržní ceny. Takže pokud už teď uvažujete, čím své blízké potěšíte o letošních Vánocích, návštěvou veletrhu rozhodně neprohloupíte.

Vánoce se blíží a na FOR INTERIOR budete mít spoustu možností k včasnému nákupu dárků.
Vánoce se blíží a na FOR INTERIOR budete mít spoustu možností k včasnému nákupu dárků.

Kuchtíci i barmani si to rozdají o medaile

Poslední z kolekce tří říjnových souběžných výstav je FOR GASTRO & HOTEL, zaměřená na vybavení stravovacích a ubytovacích provozů. Přestože je tento veletrh určený především odborníkům z oboru, přijde si tady na své každý milovník dobrého jídla a pití. Těšte se třeba na speciální sekci věnovanou potravinám a ingrediencím od českých i světových výrobců, voňavou kávu špičkové kvality a ochutnávky nejrůznějších dobrot.

Kuchařští mistři předvedou to nejlepší, co v nich je. Foto: MT-nábytek.cz
Kuchařští mistři předvedou to nejlepší, co v nich je. Foto: MT-nábytek.cz

V bohatém doprovodném programu gastronomického veletrhu pak najdete hned několik mistrovských soutěží. V semifinále mezinárodního klání Global Chefs Challenge se utkají nejlepší kuchaři střední Evropy a zároveň si to jejich čeští kolegové rozdají o titul Kuchař roku 2015. Své dovednosti vám předvedou i barmané a baristé, kteří budou o poháry bojovat v divácky atraktivních disciplínách při přípravě míchaných nápojů a kávy. Z hotelové školy si pamatuji na skvělou atmosféru těchto soutěží, takže pokud mi zbude čas, půjdu se na tyhle profíky taky podívat.

Těšíte se na veletrh For Interior? Přijďte, možná se tam spolu potkáme.

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Vydáno: 11.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 161x

Nevíte, co podniknout o velikonočních svátcích? Zajděte si na trhy, do muzea nebo na hrad. Na mnoha místech je připraven bohatý velikonoční program pro děti i dospělé. Připomenete si lidové tradice i zvyky a vyzkoušíte řemesla.

Celý článek
Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Vydáno: 06.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 103x

Zhatilo vám aprílové počasí víkendové plány na výlet do přírody? Máme pro vás tip na super náhradní program, kterého zaručeně nebudete litovat. Vyrazte s celou rodinou do pražských Letňan na soubor veletrhů pod názvem FOR FAMILY.

Celý článek
Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Vydáno: 04.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 207x

Největší jarní přehlídka nábytku, bytového designu a bydlení For Furniture 2017 opět přilákala desítky tisíc lidí. Byli jsme se na tu krásu také podívat a nenecháme si ji pro sebe. Navštivte veletrh s námi díky bohaté fotogalerii.

Celý článek