PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Stavíte, opravujete, bydlíte? Inspirujte se na některé z květnových výstav na téma byt, dům nebo zahrada

Stavíte dům, renovujete byt nebo chcete lépe bydlet? Do konce května ještě stihnete navštívit některé výstavy a veletrhy věnované bydlení, zahradě i stavbě. Podívejte se, kam vás výrobci nejenom nábytku a bytových doplňků zvou.
Vydáno: 11.05.2015 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 2789x

Kam v květnu vyrazit za inspirací? Kde se koná výstava nebo veletrh s tématem bydlení? Podívejte se na přehled chystaných akcí a zajeďte si na některou z nich pro dobré nápady nebo rovnou na nákup. Vystavovatelé pro vás mají veletržní slevy, pořadatelé zase zábavný i poučný doprovodný program a parádní ceny v soutěžích.

České Budějovice - Hobby a Rybářský veletrh

Už ve středu 13. května otevře své brány výstaviště v Českých Budějovicích, které hostí 24. ročník výstavy Hobby. Její součástí je letos poprvé také Rybářský veletrh. "Hobby již tradičně nabídne prodej okrasných dřevin, květin, sukulentů a cibulovin, hnojiv a chemických přípravků k ochraně rostlin, ale i krby a kamna nebo nářadí pro kutily a zahrádkáře.

Rybářský veletrh pak připomene dlouholetou rybníkářskou a rybářskou tradici na jihu Čech. V prodejních expozicích najdou návštěvníci bohatý výběr nepromokavého oblečení, krmiv, granulí a rybářských potřeb. Chybět nebudou ani ukázky filetování a pochoutky z ryb," upřesňuje Naďa Schubertová, vedoucí útvaru propagace Výstaviště České Budějovice a.s.

V Budějovicích tradičně nebudou chybět ani kaktusáři. Foto: Výstaviště České Budějovice a.s.
V Budějovicích tradičně nebudou chybět ani kaktusáři. Foto: Výstaviště České Budějovice a.s.

Pokud na budějovické Hobby zavítáte, těšte se na celou řadu přednášek, ukázek umění kuchařských mistrů, vystoupení zpěváků i kapel a soutěží. Uvidíte nejlepší české i zahraniční jezdce rodea na 5. ročníku národního šampionátu ProRodeo Tour 2015 a jestli máte od středy do neděle narozeniny, zaplatíte jen poloviční vstupné.

Hobby a Rybářský veletrh

 • Kdy: 13. - 17.5. 2015
 • Kde: Výstaviště České Budějovice, Husova 523
 • Otvírací doba: středa - sobota 9:00 – 18:00; neděle 9:00 – 17:00 hodin
 • Vstupné: plné - 100 Kč; zlevněné - 60 Kč; školní - 20 Kč; rodinné - 220 Kč; 2-denní - 160 Kč
 • Parkovné: automobily 100 Kč/den, motocykly 50 Kč/den
 • Mapa příjezdu

Karlovy Vary - Stavíme, bydlíme

V pátek 15. a v sobotu 16. května navštivte věhlasný hotel Thermal v Karlových Varech. Nepotkáte tam sice filmové hvězdy a načančané celebrity, ale poznáte letošní novinky ve stavebnictví a bydlení. Na výstavě Stavíme, bydlíme si přijde na své každý, kdo se na stavbu stavbu, rekonstrukci nebo úpravy svého domova i jeho okolí.

Na své si přijdou také všichni pěstitelé a zahrádkáři. Foto: MT-nábytek.cz
Na své si přijdou také všichni pěstitelé a zahrádkáři. Foto: MT-nábytek.cz

Všechny pochopitelně zajímá, jak ušetřit nějakou tu korunu. Proto je velká část karlovarské výstavy věnovaná úsporám při vytápění, svícení a používání vody. Potřebné informace přímo od odborníků dostane každý, ať už se zajímá o topení, zabezpečení domu proti vloupání, oplocení pozemku, rekonstrukci bytového jádra a všechno ostatní, co souvisí s bydlením. 

"Návštěvníci mohou také vyhrát pravý diamant. Slosovatelný kupón je součástí pozvánky na výstavu, kterou najdou obyvatelé celého Karlovarska před výstavou ve svých poštovních schránkách. Kupón bude k dispozici i přímo na místě. Pak už jen stačí jej vyplnit a hodit do losovacího osudí. Výherce diamantu bude vylosován během výstavy v sobotu v 15 hodin," láká do Thermalu Veronika povýšilová ze společnosti Omnis, která seriál výstav Stavíme, bydlíme pořádá.

Stavíme, bydlíme

 • Kdy: 15. a 16.5. 2015
 • Kde: Hotel Thermal Karlovy Vary, I. P. Pavlova 2001/11
 • Otvírací doba: pátek 9:00 – 18:00; sobota 9:00 – 17:00 hodin
 • Vstupné: ZDARMA
 • Mapa příjezdu

Toužíte po novém zahradním posezení? Hledejte inspiraci na některé z výstav. Foto: MT-nábytek.cz
Toužíte po novém zahradním posezení? Hledejte inspiraci na některé z výstav. Foto: MT-nábytek.cz

Liberec - Dům a zahrada

Na 11. ročník výstavy zaměřené na úpravu a zařízení interiéru i exteriéru obydlí a potřeby pro zahrádkáře si zajděte od 21. do 24. května do areálu výstaviště v Liberci. Představí se vám moderní stavební materiály, rodinné domy na klíč, chalupy a rekreační chaty, zahradnické a zahrádkářské potřeby, zahradnická mechanizace, zabezpečovací materiály, domácí potřeby a elektrospotřebiče, nábytek, vybavení kuchyní a koupelen a spousta dalších exponátů.

"Domov je místem, kde trávíme většinu času svého života. Vybrat správně jistě není lehké pro žádného z nás. Výstava Dům a zahrada Liberec se vám snaží tento nelehký úkol v maximální míře ulehčit. Můžeme vám pomoci přenést vaše sny do reality. Vystavovatelé – specialisté ve svém oboru, vám svými radami jistě zjednoduší rozhodování v dnešní velké konkurenci," říká Irena Spilková, manažerka libereckého veletrhu.

Dům a zahrada

 • Kdy: 21. až 24.5. 2015
 • Kde: Výstaviště Liberec, Masarykova 625
 • Otvírací doba: čtvrtek - sobota 9:00 – 18:00; neděle 9:00 – 16:00 hodin
 • Vstupné: dospělí 60 Kč; důchodci a děti od 7 do 15 let 40 Kč; ZTP-P a děti do 6 let zdarma
 • Mapa příjezdu 

Frýdek-Místek - Frýdecko-Místecký veletrh

Veletrh stavebnictví, bytového zařízení a automobilů hostí od 22. do 24. května hala Polárka ve Frýdku-Místku. Součásti akce je i tematická sekce Žena a Domov. Kromě prohlídky stovek vystavených exponátů se dozvíte, jak využít státní podporu v programu Zelená úsporám, jak zařídit bydlení ve stylu Feng Shui podle pokročilých mistrovských technik, jak navrhnout a vybavit venkovní obytné prostory a spoustu dalších užitečných věcí.

Kdo pod Beskydami plánuje stavět, rekonstruovat nebo vylepšovat bydlení, neměl by si nechat ujít Frýdecko-místecký veletrh. Foto: MT-nábytek.cz
Kdo pod Beskydami plánuje stavět, rekonstruovat nebo vylepšovat bydlení, neměl by si nechat ujít Frýdecko-místecký veletrh. Foto: MT-nábytek.cz

Zvláštní sekce výstavy je věnovaná Cechu malířů a natěračů. Mistři svého oboru vám poradí s úpravami a malováním stěn, výběrem správných materiálů, dekorační malbou, tapetováním i bojem s chladem a plísněmi. "Připravená bude také část věnovaná dětem. Kromě skákacího hradu a trampolíny si děti vyrobí něco pěkného v tvořivých dílnách a zapojí se do soutěže, jejíž vítěz získá narozeninovou party," doplnila Eva Fuglíčková, manažerka Frýdecko-místeckého veletrhu.

Frýdecko-Místecký veletrh

 • Kdy: 22. až 24.5. 2015
 • Kde: Hala Polárka, Na Příkopě 3726
 • Otvírací doba: pátek a sobota 9:00 – 18:00; neděle 9:00 – 17:00 hodin
 • Vstupné: ZDARMA
 • Mapa příjezdu
Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Vydáno: 11.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 174x

Nevíte, co podniknout o velikonočních svátcích? Zajděte si na trhy, do muzea nebo na hrad. Na mnoha místech je připraven bohatý velikonoční program pro děti i dospělé. Připomenete si lidové tradice i zvyky a vyzkoušíte řemesla.

Celý článek
Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Vydáno: 06.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 110x

Zhatilo vám aprílové počasí víkendové plány na výlet do přírody? Máme pro vás tip na super náhradní program, kterého zaručeně nebudete litovat. Vyrazte s celou rodinou do pražských Letňan na soubor veletrhů pod názvem FOR FAMILY.

Celý článek
Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Vydáno: 04.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 214x

Největší jarní přehlídka nábytku, bytového designu a bydlení For Furniture 2017 opět přilákala desítky tisíc lidí. Byli jsme se na tu krásu také podívat a nenecháme si ji pro sebe. Navštivte veletrh s námi díky bohaté fotogalerii.

Celý článek