PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Na veletrh zadarmo - projděte se výstavou o bydlení For Habitat 2015 ve velké fotogalerii

Přijměte pozvání na jarní soubor veletrhů o bydlení, nábytku, stavbě i zahradě For Habitat 2015. Nemusíte se nikam přesouvat, stačí navštívit velkou fotogalerii, kterou jsme pro vás na výstavě pořídili. Najděte si svoji inspiraci.
Vydáno: 13.04.2015 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 2922x

Na jarní veletrhy bydlení pod názvy FOR FURNITURE, FOR HABITAT, FOR OFFICE, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY si do areálu výstaviště v pražských Letňanech našlo cestu 34 354 návštěvníků. Nebyli jste mezi nimi? Nevadí, my vás na výstavu vezmeme prostřednictvím pěkné porce fotografií.

Lákal hlavně design

"Jarní veletrhy rozhodně naplnily očekávání organizátorů a přáním je, aby i příští rok byla návštěvnost alespoň stejně bohatá jako letos. Opět nás potěšil velký zájem o doprovodný program, který obsahoval řadu přednášek, seminářů a setkání s odborníky," zhodnotila úspěch výstav Jana Machková, vedoucí PR oddělení výstaviště PVA Expo Praha - Letňany. Největší zájem měli příchozí kromě nábytku, doplňků či dekorací o výstavu výběrového designu DESIGN SHAKER 2015. Na té předvedli své umění nejen známí respektovaní designéři, ale také mladí a začínající tvůrci.

Prohlédněte si velkou fotogalerii ze souboru veletrhů For Habitat 2015

Největším veletrhem celého jarního souboru byl tradičně FOR FURNITURE, představující to nejlepší z dílen domácích i zahraničních tvůrců nábytku. Návštěvníci v jeho expozicích viděli celou řadu skvělých novinek, jako třeba sedačky a postele dělané na míru se systémem pružného polstrování boxspring. Zvolíte si na nich přesně takovou tuhost, jaká vyhovuje vašemu tělu. 

Na jarní veletrhy bydlení přišlo letos zase o něco více lidí, než při předchozím ročníku.
Na jarní veletrhy bydlení přišlo letos zase o něco více lidí, než při předchozím ročníku.

Zaujaly také luxusní matrace King Koil, vysoké až 39 centimetrů. Na jejich výrobu se používají koňské žíně, velbloudí vlna nebo hedvábí. Kdo šel kolem, ten se také zastavil u speciálních barevných akvárií, ve kterých plavou živé medúzy. Pohled na ně je prý tou nejlepší relaxací pro unavenou mysl.

To své si našli stavebníci, zahrádkáři i úředníci

V části věnované kancelářskému vybavení zájemci obdivovali novinku německého designéra Martina Ballendata. Kombinace židle, houpacího křesla a sedáku s opěradlem je něčím mezi retrem a modernou a působí přiznivě na cirkulaci krve a lymfy v těle. Zároveň také drží páteř ve vzpřímené poloze.

Ano, ty medúzy jsou opravdu živé.
Ano, ty medúzy jsou opravdu živé.

Velká část výstavní plochy byla i letos na jaře věnovaná zahradám. Na své si tak přišli všichni pěstitelé i ti, kteří to chtějí mít před domem pěkné. Líbily se jim třeba svislé samozavlažovací zahrady, působivé obrazy z živých rostlin, moderní pergoly nebo kolektory pro přímé větrání vnitřních prostor domu ohřátým venkovním vzduchem. Nechyběly všemožné typy zahradního nábytku, bazény, vodopády i venkovní sauny.

Letošní veletrhy přinesly skutečně vše, co je potřeba vědět o bydlení.

"V rámci doprovodného programu si pak mohli návštěvníci prohlédnout jedinečnou výstavu bonsají a sami si zkusit vytvořit jarní dekoraci pod dohledem nejlepších českých floristů. Ti se také utkali v exhibiční soutěži. Velké oblibě se těšila i výstava fotografií Za stromy roku 2014," doplňuje Jana Machková.

Soubor veletrhů For Habitat 2015 v číslech:

  • Návštěvníků: 34 348 (o 7 % více než loni)
  • Vystavovatelů: 585
  • Výstavní plocha: 2 500 m2
  • Ocenění Grand Prix: 10
  • Ocenění Top Expo (nejpoutavější expozice): 5
  • Čestné uznání: 2

Líbila by se vám taková zahrada?
Líbila by se vám taková zahrada?

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Vydáno: 11.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 159x

Nevíte, co podniknout o velikonočních svátcích? Zajděte si na trhy, do muzea nebo na hrad. Na mnoha místech je připraven bohatý velikonoční program pro děti i dospělé. Připomenete si lidové tradice i zvyky a vyzkoušíte řemesla.

Celý článek
Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Vydáno: 06.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 103x

Zhatilo vám aprílové počasí víkendové plány na výlet do přírody? Máme pro vás tip na super náhradní program, kterého zaručeně nebudete litovat. Vyrazte s celou rodinou do pražských Letňan na soubor veletrhů pod názvem FOR FAMILY.

Celý článek
Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Vydáno: 04.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 207x

Největší jarní přehlídka nábytku, bytového designu a bydlení For Furniture 2017 opět přilákala desítky tisíc lidí. Byli jsme se na tu krásu také podívat a nenecháme si ji pro sebe. Navštivte veletrh s námi díky bohaté fotogalerii.

Celý článek