0komentářů

Co má společného ženský orgasmus a nábytek? To budete překvapení

I když se to může zdát zvláštní, existuje souvislost mezi ženským orgasmem a vybavením domácnosti. Se svými zkušenostmi se nám ve svátek Světového dne orgasmu svěřila nejmenovaná kolegyně, říkejme jí třeba Hana. Co prozradila?
Vydáno: 08.08.2014 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 3656x

Sotva se dnes po kanceláři rozkřiklo, že se 8. srpna slaví Mezinárodní den ženského orgasmu, rozběhla se mezi našimi kolegyněmi docela živá diskuze. Po chvíli do ní byla vtažená i značná část mužského osazenstva a kluci se nestačili divit. 

Řeč se totiž jaksi přirozeně stočila na spojitost orgasmu s nábytkem a jedna z členek týmu (pro potřeby tohoto článku se bude jmenovat Hana) všechny opravdu dostala. Jak přiznala, v jejím případě je tohle spojení opravdu silné a až životně důležité. S laskavým svolením naší milé (a jinak zcela normální) kolegyně, vám poodhalíme něco z jejích zkušeností.

V posteli to nefunguje

Jak nám Hana řekla, nikdy nedosáhla orgasmu při milování v posteli. I kdyby prý byla pozlacená, s nebesy i tou nejlepší matrací na světě, už od prvních milostných hrátek ji v posteli neuspokojí zkrátka nikdo a nic. “Samozřejmě, že jsem s partnerem zkoušela nejrůznější polohy, s nadsázkou snad celou Kámasútru. Nezabrala ale žádná, až jsem se jeden čas kvůli tomu i dost trápila,” svěřila se pohledná třicátnice.

V sebehezčí posteli je orgasmus pro Hanu zkrátka zapovězený.
V sebehezčí posteli je orgasmus pro Hanu zkrátka zapovězený.

 

Vysvobození přišlo na botníku

Svůj první orgasmus tak nebohá dívka prožila, světe div se, v předsíni. Zcela nečekaně, bez velkých příprav a jak sama s úsměvem konstatuje i “bez ohlášení”. “Vraceli jsme se s přítelem z letního večírku na zahradě u známých a už po cestě domů to mezi námi pořádně jiskřilo. Jakmile jsme za sebou zabouchli dveře bytu, dostala vášeň volný průchod a já zažila ten nejhezčí sex svého života.” Svědkem slavnostního vyvrcholení byl botník, naštěstí dostatečně bytelný, takže ten nápor bez úhony vydržel.

Chvíle slasti se dostavily při sexu v předsíni.
Chvíle slasti se dostavily při sexu v předsíni.

 

Další důkaz: kuchyňská linka

Hana byla šťastná, že v sobě konečně objevila dosud nepoznanou sílu okamžiku vrcholné rozkoše, a myslela si, že odteď už to tak bude pokaždé. Ale ouha! Stejný přítel, stejně vášnivé chvíle, stejná chuť na spojení s mužem… a nic.

Když to šlo na botníku, proč by to nemohlo fungovat i na jiném nábytku?

“Takže zase přišly nějaké ty občasné chmury, až mě jednou po další noci bez uspokojení těla napadlo: Co když je na vině postel? A jestli to šlo na botníku, proč by to nemohlo jít taky na jiném nábytku?,” popisuje okamžik prozření spokojená žena. Při první příležitosti tak s vrozenou ženskou rafinovaností zatáhla přítele (dnes už manžela) do kuchyně a tam na desce kuchyňské linky znovu zažila chvíle největší slasti.

Také kuchyňská linka může leckoho svádět k rozkoši.
Také kuchyňská linka může leckoho svádět k rozkoši.

 

Konferenční stolek, křeslo, židle v jídelně…

“Nejdřív jsem se před ním trošku styděla, aby si nemyslel, že jsem nějaká úchylná. Naštěstí je senzační, a když poznal, že mi sex na nábytku dělá dobře, přijal to jako vítané zpestření našeho milostného života,” rozplývá se matka dvou dětí a dodává: “Takže díky botníku je na světě o jednu šťastnější ženskou víc.”

Obývací pokoj je pro partnerské hrátky jako stvořený. Jenom pozor na příliš zvědavé děti.
Obývací pokoj je pro partnerské hrátky jako stvořený. Jenom pozor na příliš zvědavé děti.

 

Na úplný závěr nám Hana ještě svěřila, že v posteli už se s manželem několik let prakticky nemilují. Jenom jak děti rostou a pohybují se občas i pozdě večer po bytě, je pořád náročnější užít si ničím nerušené vášnivé chvíle, ať už v obýváku nebo v kuchyni. A občas taky v předsíni.

Použité fotografie: MT-nábytek.cz  

Jaké jsou vaše zkušenosti s milováním a nábytkem? Nestyďte se a napiště nám do komentářů!

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Kde načerpat inspiraci pro stavbu či rekonstrukci? Přijďte se podívat na veletrh STAVOTECH Olomouc

Kde načerpat inspiraci pro stavbu či rekonstrukci? Přijďte se podívat na veletrh STAVOTECH Olomouc

Vydáno: 24.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 14x

Od 30. 3. do 1. 4. 2017 se na Výstavišti Flora v Olomouci koná stavební a technický veletrh STAVOTECH. Co všechno vás zde čeká? Můžete se těšit na téměř 200 vystavovatelů ze všech odvětví stavebního oboru i odborné přednášky.

Celý článek
Jak šetřit vodou a ušetřit? Oslavte 22. března Světový den vody také návštěvou u vodohospodářů

Jak šetřit vodou a ušetřit? Oslavte 22. března Světový den vody také návštěvou u vodohospodářů

Vydáno: 22.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 67x

Úspora vody je hlavním požadavkem na hospodaření s touto životodárnou tekutinou. Zkontrolujte si doma armatury a přemýšlejte, jak ušetřit za vodu. Každodenní práci vodohospodářů vám představí některá z akcí ke Světovému dni vody.

Celý článek
Osmero tipů, rad a zásad na Mezinárodní den zdravého spánku. Co můžete udělat pro kvalitní spánek?

Osmero tipů, rad a zásad na Mezinárodní den zdravého spánku. Co můžete udělat pro kvalitní spánek?

Vydáno: 21.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 84x

Zdravý spánek je důležitý pro kvalitní život. Využijte Mezinárodní den zdravého spánku a zjistěte, co všechno můžete udělat pro to, abyste se dobře vyspali. Co byste měli zkusit, čeho byste se měli vyvarovat a na co si dát pozor?

Celý článek