0komentářů

Šťastná výherkyně soutěže: Naše děti už se těší na nové pokojíčky

Zuzana Odvárková, vítězka podzimní soutěže o nábytek v hodnotě 100 tisíc korun, už řeší příjemné starosti, jak s výhrou naložit. Dostala od nás symbolický výherní šek a při té příležitosti nám prozradila, co nového si domů pořídí.
Vydáno: 27.01.2014 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 3139x

Velkou radost a důvod k oslavám měli během loňských Vánoc u Odvárkových v Ledči nad Sázavou. Máma Zuzana totiž za vydatného přispění svých facebookových přátel vyhrála soutěž „Vyfoť a vyhraj!“ a získala tak nábytek za 100 tisíc korun. Při předávání ceny nám řekla, že zvítězit nebylo jednoduché, zvlášť, když někteří protivníci těm druhým škodili neférovými ranami pod pás.

Rodina nechtěla věřit

Zuzana Odvárková s výherním šekem. Foto: MT-nábytek.cz
Zuzana Odvárková s výherním šekem. Foto: MT-nábytek.cz
Jak se nám Zuzana Odvárková svěřila, soutěží často a ráda a nejrůznější hry o ceny jsou její velkou vášní a koníčkem. „Podařilo se mi už vyhrát nějaké drobnosti, jako třeba kosmetiku, ale něco takového velkého ještě ne. O soutěži o nábytek jsem se dozvěděla zřejmě z nějaké reklamy, už ani nevím, a musím říct, že oproti jiným byla docela dřina v ní uspět. Vzhledem k tomu, že ve finále hlasující museli mít vlastní facebookový profil, bylo nutné zapojit co nejvíc známých a přátel. Někteří přitom hlasovali sami od sebe, jiným jsme se museli občas připomenout, až se to rozšířilo tak, že nám denně přibývalo třeba 300 bodů,“ popisuje šťastná vítězka nesnadnou cestu k první ceně. 

V posledních hodinách před uzavřením hlasování už mohla trošku zvolnit a jen si hlídala dostatečný náskok ve vedení. „Příbuzní nám nechtěli uvěřit, říkali, že to je určitě ten typ soutěže, kdy půl roku odpovídáte na nějaké nesmyslné otázky, abyste na závěr stejně nic nedostali, pokud si nekoupíte předplatné časopisu nebo něco podobného. Nakonec nám ale gratulovali a společně jsme vítězství na Štědrý den oslavili,“ sdělila výherkyně.

Zákulisí soutěže: nepoctivé přičítání hlasů i urážky

„Do poslední chvíle jsme se obávali, že nás někdo poškodí falešnými hlasy a o výhru přijdeme. I když jsme podle stavu hlasování věděli, že jsme na prvním místě, opravdu jsem si oddychla až poté, co jste mi tu radostnou zprávu zavolali a potvrdili,“ řekla nám Zuzana Odvárková s tím, že o báječnou cenu se podělí s kamarádkou, která jí při hlasování nejvíce pomohla. Svoji část výhry pak z většiny využije na pořízení dětského nábytku do nových pokojů ve zrekonstruovaném patře domu. 

Jednatel společnosti Exiteria s.r.o. Jiří Juřica předává, výherkyni zaslouženou cenu. Foto: MT-nábytek.cz
Jednatel společnosti Exiteria s.r.o. Jiří Juřica předává
výherkyni zaslouženou cenu. Foto: MT-nábytek.cz
„Máme dvě děti, sedm a tři roky, a ty už se nemohou svých pokojíčků dočkat. A těšíme se i my, protože je nás dole přece jenom trošku plno, takhle budeme mít všichni víc prostoru a klidu. Čekáme jen na stavební dokončení místností, abychom mohli podle jejich rozměrů vybrat nábytek, bude spíš v nějakých neutrálních barvách, ať jej mohou děti používat delší dobu. A pořídíme si také nové skříně do ložnice,“ plánuje úspěšná soutěžící.

Radost z výhry byla v Ledči nad Sázavou obrovská, ovšem trošku ji kalilo nečestné chování některých dalších soutěžících. „Třeba pán, co skončil ve finále na druhém místě. Urážel nás i naše děti, byl nechutně sprostý a dokonce si neváhal někde stáhnout moji fotku a přirovnávat mě v jakési fotomontáži ke slepici a krávě,“ kroutí výherkyně hlavou nad praktikami soupeřů. Její slova o nečestném zápolení potvrdil i Jiří Juřica, jednatel společnosti Exiteria s.r.o., která soutěž pořádala. „V průběhu hry jsme bohužel museli řešit nejenom nepoctivé přidávání hlasů do soutěžních profilů, ale třeba i e-maily, ve kterých se účastníci navzájem obviňovali z podvádění,“ uvedl jednatel.

"S nákupy na internetu nemám problém"

Zuzana Odvárková je v internetovém prostředí jako doma a podle svých slov také většinu věcí do domácnosti nekupuje v kamenných obchodech, ale v e-shopech. „Nakupujeme prostřednictvím internetu poměrně často a zatím nemůžu říct, že bych zažila nějakou špatnou příhodu. S pořizováním nábytku v on-line prodejně sice zkušenosti nemám, ale určitě bych se nebála koupit v e-shopu postel, skříň, obývací stěnu nebo stůl a židle do jídelny. Jako velkou výhodu vidím, že si člověk může vybírat z velkého množství vzorů a barev, jaké v žádném obchodě nikdy mít nebudou,“ říká zkušená uživatelka internetu.

Aby nenaletěla podvodníkům, vždy si obchodníka před nákupem nejprve důkladně prověří. „Využívám informace ze srovnávačů cen a hodnocení obchodů zákazníky a dávám si pozor také na částku, účtovanou za dopravu. Mnohde totiž mají zboží levné, ale za doručení si počítají tak přemrštěné peníze, že nákup nakonec vyjde dráž, než u jiného obchodníka s o něco vyšší cenou,“ prozradila Zuzana Odvárková, majitelka hlavní výhry v podobě nábytku za 100 tisíc korun podle vlastního výběru.

Také jste uspěli v nějaké internetové soutěži? Napište nám o tom do diskuze!

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Zajímáte se o stavební obor a téma bydlení? Přijměte pozvání na výstavu Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti

Zajímáte se o stavební obor a téma bydlení? Přijměte pozvání na výstavu Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti

Vydáno: 18.02.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 55x

Chcete si prohlédnout novinky ze světa staveb a bydlení nebo se jen potřebujete poradit s odborníky z oboru? Navštivte výstavu Stavíme Bydlíme, která se koná 24. a 25. února 2017 v Uherském Hradišti. Na co všechno se můžete těšit?

Celý článek
Chcete opravovat byt nebo stavět úplně nový dům? Přijměte pozvání k inspiraci na březnových akcích a výstavách v oboru

Chcete opravovat byt nebo stavět úplně nový dům? Přijměte pozvání k inspiraci na březnových akcích a výstavách v oboru

Vydáno: 14.02.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 120x

Chystáte se u vás doma přeměnit interiér? Přijďte v březnu na výstaviště do pražských Letňan. Pětice veletrhů For Habitat, For Furniture, For Garden, Design Shaker a Bydlení, Nové projekty vám nabídne veškerou potřebnou inspiraci.

Celý článek
Blíží se svátek zamilovaných. Myslete nejen na svého partnera či partnerku, ale i na ostatní lidi a zvířata

Blíží se svátek zamilovaných. Myslete nejen na svého partnera či partnerku, ale i na ostatní lidi a zvířata

Vydáno: 13.02.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 105x

14. února má svátek Valentýn a s ním i všichni zamilovaní. Jak a kde tento svátek vznikl a kdy jej začali lidé slavit? Jak oslavit Valentýna tradičně i netradičně a jak udělat radost nejen svému partnerovi či partnerce?

Celý článek