PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Vítězové z měsíce října se těší z cen, finále soutěže nabírá tempo

Chytrý telefon, tablet i foťák za první tři místa v poslední postupové části soutěže „Vyfoť a vyhraj!“ už dělají radost novým majitelům a na spádu nabírá velké finále. Sledujte, jak se soutěžícím daří, a podpořte je svými hlasy!
Vydáno: 18.11.2013 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 4691x

Vítězka: Za všechno může dcera

1. cena základního kola - chytrý telefon., Foto: Alena Hrůzová
1. cena základního kola - chytrý telefon.
Foto: Alena Hrůzová
První místo v měsíci říjnu vybojovala Alena Hrůzová, vlastně dvě Aleny Hrůzové z Rozseče na Třebíčsku. Společnými silami se do soutěže zapojily máma s dcerou, které nosí stejné jméno, a především díky té mladší z obou zastoupených generací se jim podařilo předstihnout všechny ostatní. „Vlastně je to celé dceřina záležitost, sama objevila soutěž na internetu a přišla nadšená, že taky pošleme fotky. No a protože je studentka a má spoustu přátel na Facebooku, tak se jí nakonec podařilo nashromáždit tolik bodů,“ prozrazuje Alena Hrůzová starší, kudy vedla cesta k úspěchu. Jak přiznala, na sebe má vlastně jenom zaregistrovaný soutěžní profil a ostatní „práce“ už je na Aleně mladší. Tu ovšem odměna neminula, zbrusu nový chytrý telefon totiž teď patří právě jí.
Soutěžní fotka Aleny Hrůzové
Soutěžní fotka Aleny Hrůzové

Z výhry měli u Hrůzů doma velikou radost a obě spoluhráčky se hned také zapojily do shánění finálových hlasů. „Uvidíme, jestli budou kamarádi zase tak šikovní a pomůžou nám tak, jako tentokrát, špatné by to nebylo,“ dodává Alena Hrůzová. Do soutěže nám poslala fotky stolu, křesla a sedačky ve svém obývacím pokoji. 

Jediný muž: Na prvenství to asi nebude

Martin Kočí si užívá zbrusu nový tablet., Foto: Martin Kočí
Martin Kočí si užívá zbrusu nový tablet.
Foto: Martin Kočí
Osamoceným zástupcem mužského pohlaví mezi všemi devíti nejúspěšnějšími soutěžícími v základních kolech se stal Martin Kočí z České Kamenice nedaleko Děčína. Jak nám sdělil, cesta na stupně vítězů vedla podobně jako u ostatních soutěžících i v jeho případě především přes facebookové přátele. „Napsal jsem všem, že soutěžím, a oni se chytli a hlasovali, ale postupem času jich ubývalo, takže jsem musel vždycky po několika dnech rozesílat upozornění, aby nezapomínali,“ popsal majitel říjnového stříbra svoji taktiku. Tablet získaný za druhé místo ho velice potěšil a používat ho bude on sám. Takovou věc totiž prý ještě nemá a rád vyzkouší, co všechno dokáže.
Soutěžní snímek Martina Kočího
Soutěžní snímek Martina Kočího

Martin Kočí soutěží se snímky obýváku, kuchyňské linky i záchodu a na jedné z fotek se dokonce sprchuje. Svoje možnosti ve velkém finále pak odhaduje realistickým pohledem: „V tuhletu chvíli si šanci na první místo nedávám, protože ti vepředu už mají značný náskok. Do konce je ale ještě poměrně dlouhá doba a stát se může cokoliv, takže snažit se určitě budu.“

Třetí v říjnu: Hra pro mě už skončila

Foťák za třetí místo pohlídá leguán., Foto: Leona Silvestrová
Foťák za třetí místo pohlídá leguán.
Foto: Leona Silvestrová
Pomyslnou bronzovou medaili a s ní i digitální fotoaparát si ze říjnového hlasování odnáší Leona Silvestrová z obce Knínice, která se nachází kousek od Moravských Budějovic. Kvůli změně pravidel, spočívající v možnosti finálového bodování jenom pro majitele facebookových účtů, však o nábytek za sto tisíc dál bojovat nebude. „Já sama profil nevlastním a stejně tak řada mých kamarádů a známých, kteří mi přesto dokázali pomoci k třetímu místu. Finále se proto neúčastním, mrzí mě to, ale když už jsem vydržela bez Facebooku tak dlouho, tak bez něj budu žít i dál,“ řekla nám úspěšná soutěžící v jejíž fotogalerii si můžeme prohlédnout třeba snímek terária, vlastnoručně vyrobeného ze skříňky z lamina.
Fotografie Leony Silvestrové
Fotografie Leony Silvestrové

Jak ovšem dodala, úpravy pravidel hry plně chápe. „Rozumím tomu, protože na můj profil také někdo zaútočil a posílal mi falešné hlasy, každé tři minuty mi tam naskakovala stovka bodů.“ Svoji výhru bere Leona Machálková jako předčasného Ježíška a foťák si buď nechá nebo jím potěší svou sestru.Hlasování ve velkém finále soutěže „Vyfoť a vyhraj!“ běží od 1. listopadu až do 22. prosince!

 

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

MT-nábytek.cz

MT-nábytek.cz na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Vydáno: 11.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 135x

Nevíte, co podniknout o velikonočních svátcích? Zajděte si na trhy, do muzea nebo na hrad. Na mnoha místech je připraven bohatý velikonoční program pro děti i dospělé. Připomenete si lidové tradice i zvyky a vyzkoušíte řemesla.

Celý článek
Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Vydáno: 06.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 93x

Zhatilo vám aprílové počasí víkendové plány na výlet do přírody? Máme pro vás tip na super náhradní program, kterého zaručeně nebudete litovat. Vyrazte s celou rodinou do pražských Letňan na soubor veletrhů pod názvem FOR FAMILY.

Celý článek
Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Vydáno: 04.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 203x

Největší jarní přehlídka nábytku, bytového designu a bydlení For Furniture 2017 opět přilákala desítky tisíc lidí. Byli jsme se na tu krásu také podívat a nenecháme si ji pro sebe. Navštivte veletrh s námi díky bohaté fotogalerii.

Celý článek