0komentářů

Odstartovalo finále soutěže o nábytek za 100 tisíc korun!

Hlasujte ve velkém finále soutěže "Vyfoť a vyhraj!" o nábytek v hodnotě 100 000,- korun a další hodnotné ceny! Hlasující přihlášení přes svůj facebookový účet mohou posílat body oblíbeným fotogaleriím až do půlnoci 22. prosince!
Vydáno: 01.11.2013 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 3977x

A je to tady! S první vteřinou prvního listopadového dne se rozběhlo závěrečné kolo soutěže „Vyfoť a vyhraj!“ o nábytek v hodnotě 100 tisíc korun podle vlastního výběru a další hodnotné ceny. Sbírat hlasy pro fotografie z vašich domovů teď můžete až do půlnoci 22. prosince a hned poté budeme znát jména vítězů. Abychom zabránili opakujícím se podvodům, došlo ke změně pravidel a ve finále se musí každý hlasující nejprve přihlásit přes svůj facebookový profil a až potom může rozdávat body. Všem soutěžícím přejeme mnoho štěstí!

Fotky můžete přidávat i měnit

Do velkého finále soutěže na webu MT-nábytek.cz postoupilo ze tří základních kol celkem 103 vašich fotogalerií. Dosud získané body byly smazány a závěrečné kolo tak začínají všichni soutěžící na stejné startovní čáře. Pro větší zpestření hry jsme se rozhodli, že kdo bude chtít, může si svou galerii doplnit o nové snímky nebo si ty původní vyměnit za jiné v lepší kvalitě. Podmínkou však dál zůstává, že v jednom soutěžním profilu může být nahráno nejvýš 20 fotek. Pokud se tedy pro změny rozhodnete, proveďte je co nejdřív, protože na hlasování jsou sice téměř dva měsíce, ale čas běží rychle a neúprosně!

Bez Facebooku to nepůjde

Vzhledem k tomu, že jsme v průběhu tří úvodních částí soutěže „Vyfoť a vyhraj!“ museli neustále řešit pokusy o nepoctivé přičítání falešných bodů, přistoupili jsme k menšímu zpřísnění podmínek hlasování, aby bylo co možná nejspravedlivější pro všechny zúčastněné. V závěrečném kole tak může hlasovat pouze ten, kdo se přihlásí přes svůj ověřený facebookový profil. Na soutěžní webové stránce je nově umístěno tlačítko, po jehož zmáčknutí se objeví požadavek na odsouhlasení podmínky, že pořadatelé získají údaje o veřejném profilu hlasujícího, seznamu jeho přátel a registrované e-mailové adrese. Teprve po tomto potvrzení bude návštěvníkovi stránky umožněno přidělovat fotografiím „lajky“. Pokud se i přes přijatá opatření objeví další podvodníci, budou jejich body z profilů bez milosti odstraněné!

Přátele mají velkou výhodu

Další novinkou oproti základním kolům hry je zvýhodnění těch hlasujících, kteří se přidají k přátelům facebookového profilu MT-nábytek.cz. Ti mají možnost ode dneška každých 24 hodin přidat svým oblíbeným fotogaleriím hned pět hlasů, zatímco ostatní mohou použít pouze hlasy tři denně, tak, jako tomu bylo doposud. Pokud vezmeme v úvahu počet finálových soutěžních dnů, pak rozhodně stojí tato nabídka za zvážení, protože podobně jako v nedávných parlamentních volbách bude nakonec o případném úspěchu či neúspěchu v boji o první cenu rozhodovat každý hlas.

Tak vzhůru do finále, nábytek za 100 tisíc a další skvělé ceny jsou na dosah!

VELKÉ FINÁLE SOUTĚŽE VYFOŤ A VYHRAJ
1. místo: nábytek v maximální hodnotě 100 000 korun dle vlastního výběru
2. místo: iPhone 5 / 16GB
3. místo: iPad 2 / 16 GB

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

MT-nábytek.cz

MT-nábytek.cz na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Jak si postavit dům svých snů? Jak zvládnout rekonstrukci? Inspirujte se na výstavě STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě

Jak si postavit dům svých snů? Jak zvládnout rekonstrukci? Inspirujte se na výstavě STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě

Vydáno: 22.02.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 44x

Na počátku stavby nebo přestavby domu či bytu je stavební projekt. Jak si vybrat správné materiály, postupy i dodavatelské firmy? Pomohou vám odborníci na stavební výstavě STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě. Přijďte se inspirovat.

Celý článek
Zajímáte se o stavební obor a téma bydlení? Přijměte pozvání na výstavu Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti

Zajímáte se o stavební obor a téma bydlení? Přijměte pozvání na výstavu Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti

Vydáno: 18.02.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 89x

Chcete si prohlédnout novinky ze světa staveb a bydlení nebo se jen potřebujete poradit s odborníky z oboru? Navštivte výstavu Stavíme Bydlíme, která se koná 24. a 25. února 2017 v Uherském Hradišti. Na co všechno se můžete těšit?

Celý článek
Chcete opravovat byt nebo stavět úplně nový dům? Přijměte pozvání k inspiraci na březnových akcích a výstavách v oboru

Chcete opravovat byt nebo stavět úplně nový dům? Přijměte pozvání k inspiraci na březnových akcích a výstavách v oboru

Vydáno: 14.02.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 159x

Chystáte se u vás doma přeměnit interiér? Přijďte v březnu na výstaviště do pražských Letňan. Pětice veletrhů For Habitat, For Furniture, For Garden, Design Shaker a Bydlení, Nové projekty vám nabídne veškerou potřebnou inspiraci.

Celý článek