0komentářů

Odstartovalo finále soutěže o nábytek za 100 tisíc korun!

Hlasujte ve velkém finále soutěže "Vyfoť a vyhraj!" o nábytek v hodnotě 100 000,- korun a další hodnotné ceny! Hlasující přihlášení přes svůj facebookový účet mohou posílat body oblíbeným fotogaleriím až do půlnoci 22. prosince!
Vydáno: 01.11.2013 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 3656x

A je to tady! S první vteřinou prvního listopadového dne se rozběhlo závěrečné kolo soutěže „Vyfoť a vyhraj!“ o nábytek v hodnotě 100 tisíc korun podle vlastního výběru a další hodnotné ceny. Sbírat hlasy pro fotografie z vašich domovů teď můžete až do půlnoci 22. prosince a hned poté budeme znát jména vítězů. Abychom zabránili opakujícím se podvodům, došlo ke změně pravidel a ve finále se musí každý hlasující nejprve přihlásit přes svůj facebookový profil a až potom může rozdávat body. Všem soutěžícím přejeme mnoho štěstí!

Fotky můžete přidávat i měnit

Do velkého finále soutěže na webu MT-nábytek.cz postoupilo ze tří základních kol celkem 103 vašich fotogalerií. Dosud získané body byly smazány a závěrečné kolo tak začínají všichni soutěžící na stejné startovní čáře. Pro větší zpestření hry jsme se rozhodli, že kdo bude chtít, může si svou galerii doplnit o nové snímky nebo si ty původní vyměnit za jiné v lepší kvalitě. Podmínkou však dál zůstává, že v jednom soutěžním profilu může být nahráno nejvýš 20 fotek. Pokud se tedy pro změny rozhodnete, proveďte je co nejdřív, protože na hlasování jsou sice téměř dva měsíce, ale čas běží rychle a neúprosně!

Bez Facebooku to nepůjde

Vzhledem k tomu, že jsme v průběhu tří úvodních částí soutěže „Vyfoť a vyhraj!“ museli neustále řešit pokusy o nepoctivé přičítání falešných bodů, přistoupili jsme k menšímu zpřísnění podmínek hlasování, aby bylo co možná nejspravedlivější pro všechny zúčastněné. V závěrečném kole tak může hlasovat pouze ten, kdo se přihlásí přes svůj ověřený facebookový profil. Na soutěžní webové stránce je nově umístěno tlačítko, po jehož zmáčknutí se objeví požadavek na odsouhlasení podmínky, že pořadatelé získají údaje o veřejném profilu hlasujícího, seznamu jeho přátel a registrované e-mailové adrese. Teprve po tomto potvrzení bude návštěvníkovi stránky umožněno přidělovat fotografiím „lajky“. Pokud se i přes přijatá opatření objeví další podvodníci, budou jejich body z profilů bez milosti odstraněné!

Přátele mají velkou výhodu

Další novinkou oproti základním kolům hry je zvýhodnění těch hlasujících, kteří se přidají k přátelům facebookového profilu MT-nábytek.cz. Ti mají možnost ode dneška každých 24 hodin přidat svým oblíbeným fotogaleriím hned pět hlasů, zatímco ostatní mohou použít pouze hlasy tři denně, tak, jako tomu bylo doposud. Pokud vezmeme v úvahu počet finálových soutěžních dnů, pak rozhodně stojí tato nabídka za zvážení, protože podobně jako v nedávných parlamentních volbách bude nakonec o případném úspěchu či neúspěchu v boji o první cenu rozhodovat každý hlas.

Tak vzhůru do finále, nábytek za 100 tisíc a další skvělé ceny jsou na dosah!

VELKÉ FINÁLE SOUTĚŽE VYFOŤ A VYHRAJ
1. místo: nábytek v maximální hodnotě 100 000 korun dle vlastního výběru
2. místo: iPhone 5 / 16GB
3. místo: iPad 2 / 16 GB

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

MT-nábytek.cz

MT-nábytek.cz na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Zajímáte se o design a módní trendy? Zajeďte se podívat na pražský Designblok, Prague Design and Fashion Week

Zajímáte se o design a módní trendy? Zajeďte se podívat na pražský Designblok, Prague Design and Fashion Week

Vydáno: 25.10.2016 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 23x

Poslední říjnový týden patří osmnáctému ročníku Designbloku, který se koná v Praze. Těšte se na různé designové přehlídky, výstavy a přednášky i slavné designéry. Jedním z hlavních hostů bude japonský designér Arihiro Miyake.

Celý článek
For Interior 2016 vidělo 28 tisíc lidí. Přidejte se k nim - bohatá fotogalerie z největší přehlídky bydlení uvnitř!

For Interior 2016 vidělo 28 tisíc lidí. Přidejte se k nim - bohatá fotogalerie z největší přehlídky bydlení uvnitř!

Vydáno: 20.10.2016 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 72x

Nestihli jste se vypravit na For Interior, největší veletrh nábytku a interiérového designu u nás? Nevadí, projděte se přehlídkou moderních trendů pro bydlení v naší velké fotogalerii. Čeká vás nevšední zážitek z barev a tvarů.

Celý článek
Listopadové akce a veletrhy potěší nejen milovníky současného designu. Podívejte se, co všechno vás čeká

Listopadové akce a veletrhy potěší nejen milovníky současného designu. Podívejte se, co všechno vás čeká

Vydáno: 10.10.2016 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 199x

Interiéry 2000, Bytová show, Czech Design Week, Dny pasivních domů a Meat Design. To vše vás čeká v listopadu. Na své si přijdou jak milovníci designu, tak i ti, kteří se zajímají o kvalitní bydlení. Kdy a kde se která akce koná?

Celý článek