0komentářů

Překvapte všechny - ozdobte si byt samolepkami na zdech!

Nastává konec nevzhledných jednobarevných stěn v našich domácnostech a kancelářích! Kdo chce být in, vyzdobí si zdi dekorativními samolepkami z internetového obchodu Lepime.cz a vtiskne svým místnostem nezaměnitelný charakter!
Vydáno: 21.10.2013 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 4791x

Stejně jako dávno odzvonilo barevným válečkům, vinoucím se ještě koncem minulého století od stropu k zemi snad v každé tuzemské domácnosti, nastal také konec tolik oblíbených, ale poněkud fádních jednobarevných stěn našich interiérů. Na řadu přichází velkoplošné samolepky, povyšující vzhled všech místností přímo na umělecké dílo. Ať už si zařizujete nové bydlení nebo chcete originálním způsobem ozdobit vaši kancelář, obraťte se s důvěrou na jednoho z největších prodejců dekorativních samolepek, e-shop Lepime.cz. Na jeho stránkách nejenom nakoupíte, ale v případě potřeby se můžete také zdarma poradit s odborníky o vhodném výběru a umístění samolepky na vaší zdi.

Originální samolepky na zeď dělají parádu v každé místnosti , našeho bytu. Zdroj: Lepime.cz
Originální samolepky na zeď dělají parádu v každé místnosti
našeho bytu. Zdroj: Lepime.cz
Některé ze samolepek na zeď lze poskládat podle vlastní , fantazie a vytvořit tak zcela nový design dekorace. , Zdroj: Lepime.cz
Některé ze samolepek na zeď lze poskládat podle vlastní
fantazie a vytvořit tak zcela nový design dekorace.
Zdroj: Lepime.cz

Z bohaté nabídky přechází oči

Fantazii se meze nekladou, doma na stěně můžete mít kytky, stromy, slunce, mraky, srdíčka, nosorožce, ufony, fotbalisty, čínské znaky nebo třeba automobilovou zácpu a mnoho dalších možných i nemožných obrázků. Na webu Lepime.cz najdete bezmála dvě stovky motivů nálepek v mnoha tisících barevných a velikostních variant, každý měsíc navíc do nabídky přibývá několik čerstvých motivů, čímž se jejich pestrá paleta neustále dál rozšiřuje.

Samolepky jsou v e-shopu podle zaměření rozdělené do osmi kategorií: příroda, děti, zvířata, abstraktní, sport, nápisy, doprava a ostatní. U většiny dekorací si můžete vybrat z několika barev i rozměrů, některé z nálepek (složené z více dílů) lze také na zeď poskládat podle vlastního uvážení, čímž získáváte zcela jedinečnou výzdobu domova, jakou nemá nikdo jiný na celém světě.

Odborníci jsou vám k ruce

Umístění velkoplošné samolepky na zeď sice není až tak zásadním doživotním rozhodnutím jako třeba tetování na rameni, i tak jde ale o poměrně důležitou a dlouhodobou úpravu interiéru, na kterou budeme koukat každý den. Kdo si není jistý, jakou barvu nebo tvar samolepící dekorace zvolit, tomu pomohou fundovaní odborníci e-shopu Lepime.cz. Zájemci se od nich dozví, jakou barvou je dobré vymalovat jednotlivé místnosti bytu tak, aby co nejlépe sloužily svému účelu, i jakým způsobem do nich citlivě nalepit obrázky, ať nakonec nevznikne víc škody, než užitku.

Díky velkoplošné samolepce můžete prožít jedinečnou , relaxaci s vůní léčivého konopí. Zdroj: Lepime.cz
Díky velkoplošné samolepce můžete prožít jedinečnou
relaxaci s vůní léčivého konopí. Zdroj: Lepime.cz
Prostřednictvím samolepky na zdi se do vašeho obýváku , vejde klidně celý svět. Zdroj: Lepime.cz
Prostřednictvím samolepky na zdi se do vašeho obýváku
vejde klidně celý svět. Zdroj: Lepime.cz

Díky tomu, že prodejce Lepime.cz zároveň nabízené samolepky také sám vyrábí, ručí za jejich kvalitu a zákazníkovi dává jistotu, že kupuje dekoraci vyrobenou přesně podle jeho požadavků. Motivy jsou vyřezané z kvalitní folie Orafol, určené přímo k polepům zdí. Ke každé zakoupené samolepce je přibalený podrobný obrázkový návod k její správné aplikaci, takže nalepení na stěnu bez potíží zvládnou i méně manuálně zruční jedinci. Už neváhejte, navštivte stránky Lepime.cz a začněte proměňovat svůj domov k lepšímu!

 

Získejte slevu na veškerý sortiment e-shopu Lepime.cz! Každý, kdo při objednávce samolepek na zeď napíše do formuláře klíčové slovo EXITERIA, bude mít nákup o 10 procent levnější. Platnost akce je jeden měsíc od publikace článku, to znamená do 21. listopadu!

 

„Nasloucháme zákazníkům a řešíme jejich individuální potřeby," říká v rozhovoru pro MT-nábytek.cz Petr Parimucha, provozovatel e-shopu Lepime.cz

Odkdy se zabýváte výrobou a prodejem velkoplošných samolepek na zeď a jak jste se k tomuto podnikání dostal?

„Myšlenka na založení elektronického obchodu prodávajícího samolepky na zeď přišla v roce 2009, v době, kdy jsme si s přítelkyní zařizovali ložnici. Chtěli jsme mít neobvyklou výzdobu a zalíbilo se nám, že samolepky dokáží rychle proměnit interiér a lze je i později snadno vyměnit, stejně jako třeba obraz na stěně. Ovšem v obchodech byl tou dobou mizerný výběr a žádná z nabízených samolepek se nám nelíbila. Začali jsme si je proto vyrábět sami a na jaře roku 2010 jsem omezil svou tehdejší práci a naplno se vrhnul do přípravy obchodu."

V čem se e-shop Lepime.cz odlišuje od jiných prodejců bytových a nástěnných dekorací?

„Zakládáme si především na tom, že nasloucháme našim zákazníkům a řešíme jejich individuální potřeby. Snažíme se každému poradit, což je v dnešní době v záplavě nejrůznějších obchodů a obchodníků velice důležité. Ceníme si důvěry zákazníků a největší radost nám dělají jejich opakované nákupy, které jsou pro nás známkou toho, že jsou s našimi dekoracemi na zeď spokojení."

Jaké samolepky máte doma na svých stěnách vy sám?

„Vůbec první samolepka v našem bytě byl motiv Srdce na provázku. Později jsme rozestavěli nábytek jinak a tuto samolepku nahradili motivem Japonské javory. Jinak máme v bytě i testovací stěnu, kde zkoušíme některé nové motivy, protože při samotném návrhu v počítači nelze vždy vychytat všechny mouchy. Díky tomu se nám daří držet vysokou spokojenost našich zákazníků."

Na jaké samolepkové novinky se můžeme těšit v nadcházející podzimní sezóně?

„Novinek chystáme spoustu, právě dokončujeme kolekci říjen 2013, o které vám mohu exkluzivně prozradit, že bude zaměřena na domácí mazlíčky, zejména na kočky. Pokud chcete být mezi prvními, kdo se o nové kolekci dozví, sledujte náš Facebook a navíc můžete získat i slevu."

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Kde načerpat inspiraci pro stavbu či rekonstrukci? Přijďte se podívat na veletrh STAVOTECH Olomouc

Kde načerpat inspiraci pro stavbu či rekonstrukci? Přijďte se podívat na veletrh STAVOTECH Olomouc

Vydáno: 24.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 46x

Od 30. 3. do 1. 4. 2017 se na Výstavišti Flora v Olomouci koná stavební a technický veletrh STAVOTECH. Co všechno vás zde čeká? Můžete se těšit na téměř 200 vystavovatelů ze všech odvětví stavebního oboru i odborné přednášky.

Celý článek
Jak šetřit vodou a ušetřit? Oslavte 22. března Světový den vody také návštěvou u vodohospodářů

Jak šetřit vodou a ušetřit? Oslavte 22. března Světový den vody také návštěvou u vodohospodářů

Vydáno: 22.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 87x

Úspora vody je hlavním požadavkem na hospodaření s touto životodárnou tekutinou. Zkontrolujte si doma armatury a přemýšlejte, jak ušetřit za vodu. Každodenní práci vodohospodářů vám představí některá z akcí ke Světovému dni vody.

Celý článek
Osmero tipů, rad a zásad na Mezinárodní den zdravého spánku. Co můžete udělat pro kvalitní spánek?

Osmero tipů, rad a zásad na Mezinárodní den zdravého spánku. Co můžete udělat pro kvalitní spánek?

Vydáno: 21.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 106x

Zdravý spánek je důležitý pro kvalitní život. Využijte Mezinárodní den zdravého spánku a zjistěte, co všechno můžete udělat pro to, abyste se dobře vyspali. Co byste měli zkusit, čeho byste se měli vyvarovat a na co si dát pozor?

Celý článek