Potěšme společně nemocné děti. Na konto dobročinné akce díky vám už přibylo:
25365
0komentářů

Poslední šance, jak se dostat k nábytku za 100 tisíc korun!

Už jenom několik dnů mají ti váhavější na to, aby vyfotili svoje domácnosti a přihlásili se do posledního základního kola soutěže "Vyfoť a vyhraj!" První cena je lákavá, vítěz dostane nábytek za 100 tisíc podle vlastního výběru!
Vydáno: 19.10.2013 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 2758x

Už jenom pár dní zbývá do konce posledního kola základní části soutěže Vyfoť a vyhraj!, ve které hrajeme o nábytek a další ceny celkem za 150 tisíc korun. Kdo chce získat šikovnou elektroniku nebo úžasnou hlavní cenu, má nejvyšší čas umístit snímky svého domova na web MT-nábytek.cz a začít pro ně sbírat hlasy. Hlasování v třetím postupovém kole končí ve čtvrtek 31. října a hned poté se rozběhne velké finále, z něhož koncem prosince vzejde majitel nového nábytku za 100 tisíc. Stát se jím můžete i vy, neváhejte a přidejte se!

Souboj o prvenství je opět velmi těsný

Průběžné pořadí říjnového základního kola v jeho polovině vede fotogalerie přihlášená pod nickem Janča, oceněná více než 2 500 hlasy. Zhruba o 300 hlasů méně zatím dostaly fotky soutěžícího, zaregistrovaného jako kat­_kuchar, a v těsném závěsu za nimi se drží snímky z profilu Alča.

Výherce každého postupového kola od nás dostává chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy Fame, druhou příčku oceníme tabletem ASUS MeMO Pad, a bronzový soutěžící se může těšit na fotoaparát Nikon COOLPIX S2600. Všichni tři pak automaticky společně s autory první třetiny nejoceňovanějších fotografií postupují do finálového hlasování, kde na ty nejlepší čeká iPad 2, iPhone 5 a především nábytek za 100 tisíc korun podle vlastního výběru.

Čím víc přátel, tím je výhra blíž!

Oslovte všechny své přátele a známé a získejte potřebné hlasy prostřednictvím sdílení adresy vašeho soutěžního profilu na Facebooku, Twitteru, Googlu+ nebo Skypu, případně umístěte odkazy do vlastního blogu, na své internetové stránky nebo do diskusních fór. Každá z vytvořených fotogalerií můžete obsahovat až 20 snímků vašeho domova a počty hlasů pro všechny se sčítají dohromady, přičemž hlasující může z jedné originální IP adresy obodovat fotky jednou za 24 hodin. Z toho vyplývá, že čím víc příznivců se vám podaří získat, tím se přímo úměrně zvyšuje vaše šance na úspěch!

Velké finále soutěže Vyfoť a vyhraj! odstartuje 1. listopadu! Neváhejte a zapojte se do hry, nábytek podle vlastního výběru a další ceny za 150 tisíc korun čekají!

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

MT-nábytek.cz

MT-nábytek.cz na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Byli jste hodní a umíte básničku? 5. 12. v podvečer chodí po domech Mikuláš, čerti a andělé

Byli jste hodní a umíte básničku? 5. 12. v podvečer chodí po domech Mikuláš, čerti a andělé

Vydáno: 05.12.2016 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 42x

5. prosince, v podvečer svátku svatého Mikuláše, navštěvují domácnosti Večer přijdou Mikuláš, čerti a andělé. Nově však prý nestraší a obdarovávají jen děti, ale i dospělé. Dáreček dostává až polovina z nich, raději je pořiďte.

Celý článek
Neutekl vám v listopadu nějaký zajímavý článek? Podívejte se, o čem všem jsme psali na blogu Můj byt

Neutekl vám v listopadu nějaký zajímavý článek? Podívejte se, o čem všem jsme psali na blogu Můj byt

Vydáno: 04.12.2016 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 53x

Jak vyrobit noční stolek z bedýnek, jak zjistit skutečnou cenu domu, jak se ochránit před CO nebo jak fungují infra panely. To vše a mnohem více jste mohli najít v listopadu na blogu Můj byt. O čem všem jste si mohli přečíst?

Celý článek
Nezapomínejte na lidové tradice a staré zvyky našich předků. Které souvisejí se svátkem svaté Barbory?

Nezapomínejte na lidové tradice a staré zvyky našich předků. Které souvisejí se svátkem svaté Barbory?

Vydáno: 02.12.2016 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 113x

Večer před svátkem svaté Barbory chodívaly po vsích i městech bílé Barborky. Co byly zač, proč se večer v ulicích vyskytovaly a čím strašily děti? Proč dívky chodily pro větvičky třešní? Jak tyto tradice vznikly a co symbolizují?

Celý článek