PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Poslední šance, jak se dostat k nábytku za 100 tisíc korun!

Už jenom několik dnů mají ti váhavější na to, aby vyfotili svoje domácnosti a přihlásili se do posledního základního kola soutěže "Vyfoť a vyhraj!" První cena je lákavá, vítěz dostane nábytek za 100 tisíc podle vlastního výběru!
Vydáno: 19.10.2013 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 3107x

Už jenom pár dní zbývá do konce posledního kola základní části soutěže Vyfoť a vyhraj!, ve které hrajeme o nábytek a další ceny celkem za 150 tisíc korun. Kdo chce získat šikovnou elektroniku nebo úžasnou hlavní cenu, má nejvyšší čas umístit snímky svého domova na web MT-nábytek.cz a začít pro ně sbírat hlasy. Hlasování v třetím postupovém kole končí ve čtvrtek 31. října a hned poté se rozběhne velké finále, z něhož koncem prosince vzejde majitel nového nábytku za 100 tisíc. Stát se jím můžete i vy, neváhejte a přidejte se!

Souboj o prvenství je opět velmi těsný

Průběžné pořadí říjnového základního kola v jeho polovině vede fotogalerie přihlášená pod nickem Janča, oceněná více než 2 500 hlasy. Zhruba o 300 hlasů méně zatím dostaly fotky soutěžícího, zaregistrovaného jako kat­_kuchar, a v těsném závěsu za nimi se drží snímky z profilu Alča.

Výherce každého postupového kola od nás dostává chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy Fame, druhou příčku oceníme tabletem ASUS MeMO Pad, a bronzový soutěžící se může těšit na fotoaparát Nikon COOLPIX S2600. Všichni tři pak automaticky společně s autory první třetiny nejoceňovanějších fotografií postupují do finálového hlasování, kde na ty nejlepší čeká iPad 2, iPhone 5 a především nábytek za 100 tisíc korun podle vlastního výběru.

Čím víc přátel, tím je výhra blíž!

Oslovte všechny své přátele a známé a získejte potřebné hlasy prostřednictvím sdílení adresy vašeho soutěžního profilu na Facebooku, Twitteru, Googlu+ nebo Skypu, případně umístěte odkazy do vlastního blogu, na své internetové stránky nebo do diskusních fór. Každá z vytvořených fotogalerií můžete obsahovat až 20 snímků vašeho domova a počty hlasů pro všechny se sčítají dohromady, přičemž hlasující může z jedné originální IP adresy obodovat fotky jednou za 24 hodin. Z toho vyplývá, že čím víc příznivců se vám podaří získat, tím se přímo úměrně zvyšuje vaše šance na úspěch!

Velké finále soutěže Vyfoť a vyhraj! odstartuje 1. listopadu! Neváhejte a zapojte se do hry, nábytek podle vlastního výběru a další ceny za 150 tisíc korun čekají!

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

MT-nábytek.cz

MT-nábytek.cz na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Vydáno: 11.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 193x

Nevíte, co podniknout o velikonočních svátcích? Zajděte si na trhy, do muzea nebo na hrad. Na mnoha místech je připraven bohatý velikonoční program pro děti i dospělé. Připomenete si lidové tradice i zvyky a vyzkoušíte řemesla.

Celý článek
Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Vydáno: 06.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 119x

Zhatilo vám aprílové počasí víkendové plány na výlet do přírody? Máme pro vás tip na super náhradní program, kterého zaručeně nebudete litovat. Vyrazte s celou rodinou do pražských Letňan na soubor veletrhů pod názvem FOR FAMILY.

Celý článek
Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Vydáno: 04.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 219x

Největší jarní přehlídka nábytku, bytového designu a bydlení For Furniture 2017 opět přilákala desítky tisíc lidí. Byli jsme se na tu krásu také podívat a nenecháme si ji pro sebe. Navštivte veletrh s námi díky bohaté fotogalerii.

Celý článek