0komentářů

Poslední šance, jak se dostat k nábytku za 100 tisíc korun!

Už jenom několik dnů mají ti váhavější na to, aby vyfotili svoje domácnosti a přihlásili se do posledního základního kola soutěže "Vyfoť a vyhraj!" První cena je lákavá, vítěz dostane nábytek za 100 tisíc podle vlastního výběru!
Vydáno: 19.10.2013 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 2865x

Už jenom pár dní zbývá do konce posledního kola základní části soutěže Vyfoť a vyhraj!, ve které hrajeme o nábytek a další ceny celkem za 150 tisíc korun. Kdo chce získat šikovnou elektroniku nebo úžasnou hlavní cenu, má nejvyšší čas umístit snímky svého domova na web MT-nábytek.cz a začít pro ně sbírat hlasy. Hlasování v třetím postupovém kole končí ve čtvrtek 31. října a hned poté se rozběhne velké finále, z něhož koncem prosince vzejde majitel nového nábytku za 100 tisíc. Stát se jím můžete i vy, neváhejte a přidejte se!

Souboj o prvenství je opět velmi těsný

Průběžné pořadí říjnového základního kola v jeho polovině vede fotogalerie přihlášená pod nickem Janča, oceněná více než 2 500 hlasy. Zhruba o 300 hlasů méně zatím dostaly fotky soutěžícího, zaregistrovaného jako kat­_kuchar, a v těsném závěsu za nimi se drží snímky z profilu Alča.

Výherce každého postupového kola od nás dostává chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy Fame, druhou příčku oceníme tabletem ASUS MeMO Pad, a bronzový soutěžící se může těšit na fotoaparát Nikon COOLPIX S2600. Všichni tři pak automaticky společně s autory první třetiny nejoceňovanějších fotografií postupují do finálového hlasování, kde na ty nejlepší čeká iPad 2, iPhone 5 a především nábytek za 100 tisíc korun podle vlastního výběru.

Čím víc přátel, tím je výhra blíž!

Oslovte všechny své přátele a známé a získejte potřebné hlasy prostřednictvím sdílení adresy vašeho soutěžního profilu na Facebooku, Twitteru, Googlu+ nebo Skypu, případně umístěte odkazy do vlastního blogu, na své internetové stránky nebo do diskusních fór. Každá z vytvořených fotogalerií můžete obsahovat až 20 snímků vašeho domova a počty hlasů pro všechny se sčítají dohromady, přičemž hlasující může z jedné originální IP adresy obodovat fotky jednou za 24 hodin. Z toho vyplývá, že čím víc příznivců se vám podaří získat, tím se přímo úměrně zvyšuje vaše šance na úspěch!

Velké finále soutěže Vyfoť a vyhraj! odstartuje 1. listopadu! Neváhejte a zapojte se do hry, nábytek podle vlastního výběru a další ceny za 150 tisíc korun čekají!

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

MT-nábytek.cz

MT-nábytek.cz na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Načerpejte inspiraci pro bydlení na jaro 2017. Veletrh For Decor a Home začíná za pár dnů

Načerpejte inspiraci pro bydlení na jaro 2017. Veletrh For Decor a Home začíná za pár dnů

Vydáno: 15.01.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 465x

Už se těšíte na jaro a vymýšlíte, čím po odchodu zimy vylepšíte své bydlení? Nechte se inspirovat dekoracemi, bytovými doplňky a dárkovými předměty na veletrhu For Decor a Home. V pražských Letňanech začíná ve čtvrtek 19. ledna.

Celý článek
Obdivujete rádi mrazivou krásu ledu? Přijměte pozvání na výstavu ledových soch či prohlídku ledového chrámu

Obdivujete rádi mrazivou krásu ledu? Přijměte pozvání na výstavu ledových soch či prohlídku ledového chrámu

Vydáno: 09.01.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 1946x

I letos můžete vyrazit obdivovat ledové sochy, případně celý ledový chrám. Kam se vydat? Vyrazte na ledový výlet třeba na Pustevny, do Špindlu, Rožnova nebo do Tater na Hrebienok a užijte si mrazivou krásu i doprovodný program.

Celý článek
Po svátku Tří králů začíná období masopustu, fašanku, plesů, zábavy a zabijaček. Pak následuje 40 dní půstu

Po svátku Tří králů začíná období masopustu, fašanku, plesů, zábavy a zabijaček. Pak následuje 40 dní půstu

Vydáno: 08.01.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 982x

Vánoce končí v neděli po svátku Tří králů. Co podle tradic následuje dál? Začíná masopust neboli fašank, období rozverných karnevalů, maskovaných průvodů, zábavy a plesů. Počínaje Popeleční středou pak začíná 40denní období půstu.

Celý článek