PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Novinky ze světa nábytku teď uvidí Plzeň, Liberec i Ostrava

Po úspěšném veletrhu nábytku a bytového vybavení For Interior v Praze se výrobci, designéři a architekti rozjeli pochlubit i do tuzemských regionů. Na žhavé novinky ze světa bydlení se mohou těšit lidé z Plzně, Liberce i Ostravy.
Vydáno: 14.10.2013 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 5252x

Po úspěšném pražském veletrhu nábytku a bytového vybavení For Interior zamíří výrobci, designéři, architekti a další odborníci na kulturu bydlení do tuzemských regionů. Moderní i klasický nábytek, kuchyně, koupelny a další sortiment zaplní mezi 11. a 13. říjnem výstavní haly v Plzni a Liberci, o týden později pak podobná prezentace zamíří do Ostravy. Na návštěvníky veletržních akcí čeká nejen vystavené zboží, ale i všelijaké ochutnávky, soutěže, praktické řemeslné ukázky nebo třeba poradenství v problematice úspory energií.

Na největší veletrh bydlení a stavebnictví v západních Čechách zvou organizátoři všechny zájemce do sportovní haly TJ Lokomotiva Plzeň. Brány výstavy Moderní dům a byt & Moderní žena se tam otevřou v pátek 11. října v 9 hodin. „Spolu s venkovními prostory se podařilo na veletrh umístit přes stovku vystavovatelů. Takže je opět na co se těšit a proč přijít na tuto oblíbenou veletržní akci s tombolou, dobrou kávou a pramenitou vodou,“ láká Daniela Nevtípilová z pořadatelské společnosti Omnis. 

Cihly i parfémy, kamna i kabelky

Díky spojení nábytku se stavebninami a s výstavou pro ženy pod jednu střechu si přijde na své opravdu každý, kdo o víkendu do haly na východním předměstí Plzně zamíří. K vidění bude vše pro stavbu a rekonstrukci domu i k vybavení a dekoraci domácnosti. Zájemci se poradí s odborníky na téma úspory energií, a kdo bude mít štěstí, vyhraje nějakou pěknou cenu ve veletržní tombole.

Ženy pak budou pospíchat hlavně do zadní části výstavní haly. „Mohou si vybírat z textilní i kožené dámské konfekce, rukavic a kabelek i sportovního či dětského oblečení. Připravena pro ně bude nabídka léčebných pobytů, možnost nechat si číst budoucnost z ruky nebo se seznámit s porodem pod vedením duly. Nebude chybět líčící a nehtová kosmetika a přípravky pro podporu zdraví,“ vyjmenovala Daniela Nevtípilová.

Vzhůru do města bílých tygrů

Už devátý ročník prodejní a kontraktační výstavy „Dům a bydlení Liberec“ se zaměřením na úpravy a vybavení vnitřních i venkovních prostor domů a bytů přivítá od 10. do 13. října výstaviště pod Ještědem. Také tady se jeho návštěvníci seznámí s novými interiéry, nábytkem, kuchyněmi, koupelnami, bytovými doplňky nebo stavebními materiály. „Výstava zabere čtyři pavilony o rozloze 2 500 m², dvě montované mobilní haly o rozloze 1 500 m² a venkovní prostory o rozloze 4 000 m²,“ informuje Irena Spilková, zástupce firmy Diamant Expo, která Výstaviště Liberec provozuje.

V Ostravě se zaměří na teplo

Oblíbený každoroční veletrh „Dům a byt“ na ostravském výstavišti Černá louka dospěl po deseti letech své existence ke změně koncepce a od letošního roku mění název na „Teplo domova“. Jak název napovídá, hlavní expozice se teď budou soustředit především na vytápění a nakládání s energiemi. „Výstava nabízí prostor k prezentaci v oblasti stavebnictví, interiérového i venkovního vybavení a topení, přičemž oborové členění se rozšíří o kamna, kotle a krby. Nebude chybět nábytek, sedací soupravy, kuchyně a podobně,“ sdělila Janka Vijačková, manažerka ostravské výstavy.

Akce se na Černé louce uskuteční od 18. do 20. října a v jejím rámci pořadatelé připravili několik zajímavých přednášek, například na téma „Jak správně a úsporně topit“ nebo „Design krbů a kamen“. Příchozí si mohou také nechat odborně poradit od kominíků, kamnářů, obkladačů nebo malířů. Seznámí se s východním stylem feng-šuej a uvidí řadu praktických názorných ukázek.

 

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Vydáno: 11.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 163x

Nevíte, co podniknout o velikonočních svátcích? Zajděte si na trhy, do muzea nebo na hrad. Na mnoha místech je připraven bohatý velikonoční program pro děti i dospělé. Připomenete si lidové tradice i zvyky a vyzkoušíte řemesla.

Celý článek
Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Vydáno: 06.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 105x

Zhatilo vám aprílové počasí víkendové plány na výlet do přírody? Máme pro vás tip na super náhradní program, kterého zaručeně nebudete litovat. Vyrazte s celou rodinou do pražských Letňan na soubor veletrhů pod názvem FOR FAMILY.

Celý článek
Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Vydáno: 04.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 208x

Největší jarní přehlídka nábytku, bytového designu a bydlení For Furniture 2017 opět přilákala desítky tisíc lidí. Byli jsme se na tu krásu také podívat a nenecháme si ji pro sebe. Navštivte veletrh s námi díky bohaté fotogalerii.

Celý článek