Potěšme společně nemocné děti. Na konto dobročinné akce díky vám už přibylo:
39265
0komentářů

Veletrh nábytku For Interior pokořil rekord v návštěvnosti

Přes 30 tisíc lidí navštívilo o víkendu pražské výstaviště PVA EXPO v Letňanech, kde se konal veletrh bydlení For Interior. Své novinky představilo přes pět stovek vystavovatelů, vidět je můžete i vy v naší obsáhlé fotogalerii!
Vydáno: 01.10.2013 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 3183x

Davy lidí zamířily od čtvrtku 26. do neděle 29. září do pražských Letňan, kde se konal letošní ročník nábytkářského veletrhu For Interior. Své novinky a výrobky v halách PVA EXPO Praha představilo téměř 500 vystavovatelů a rozhodně se bylo na co koukat. Pořadatelé veletrhu zaznamenali nejvyšší návštěvnost v jeho historii, na výstavu spojenou s přehlídkou dekorací a dárků i vybavení gastronomických provozů si našlo cestu přes 30 tisíc zájemců o moderní i tradiční bydlení.

Výstaviště bylo zaplněné

„Čtvrtý ročník veletrhu For Interior zaplnil spolu s doplňkovými veletrhy For Decor & Present a For Gastro & Hotel poprvé v tomto podzimním termínu všech šest hal a celková výstavní plocha oproti loňsku narostla o více než 35 procent,“ sdělila Daniela Boučková, manažerka veletrhu For Interior. Několik výrobců představilo svou produkci v Letňanech vůbec poprvé, příchozí se tak mohli seznámit třeba s luxusními manažerskými a kancelářskými křesly ze dřeva a kůže s nejvyšší nosností na našem trhu nebo s originálními dekoračními obrazy, které jsou zároveň topnými panely. „Návštěvníci si užili také řadu prezentací a ochutnávek i kulinářskou show,“ doplňuje manažerka.

Přitahovala i obrovská televize

K největším lákadlům veletrhu For Interior patřila v současnosti největší televize na světě, jejíž obrazovka se pyšní úhlopříčkou o délce 229 centimetrů a velice nízkou spotřebou elektrické energie. Vystavená byla jako součást špičkového domácího audiosystému za jeden a půl milionu korun. „Vypadá to celé moc dobře, jenom škoda, že si něco takového nemůžeme dovolit,“ posteskla si s úsměvem při pohledu na hi-fi soupravu žena, která se přijela na veletrh podívat až z Olomouce.

V záplavě všemožných tvarů, barev a materiálů bylo možné nalézt i další lahůdky jako originální americká kamna na tuhá paliva, nábytek připomínající svým vzhledem reproduktory z rockových koncertů, exkluzivní ručně vyráběné topné plastiky nebo sportovní a zábavní sestavy pro děti.

Soutěžili návštěvníci i pizzaři

„Součástí veletrhů byl bohatý doprovodný program pro odbornou i laickou veřejnost plný soutěží, přednášek i konferencí. Příchozí mohli například po vyplnění anketního lístku ‚Podzimní favorit veletrhů‘ získat sestavu koupelnového nábytku na míru a další hodnotné ceny a zájemcům, kteří si přinesli vlastní návrh, poradili renomovaní odborníci z Czech DecoTeamu s řešením interiérů,“ připomněla Daniela Boučková. Vítaným zpestřením akce byla také soutěž pro pizzaře – odborníky, pořádaná Italskou národní školou pizzy, jejíž vítěz se může těšit na pětidenní pobyt v jednom z letovisek v Itálii.

Letošní v mnoha ohledech rekordní veletrh nábytku For Interior je minulostí, další výstavu s podobnou tematikou připravuje provozovatel PVA EXPO Praha na březen roku 2014, kdy haly přivítají skupinu veletrhů věnovaných bydlení, nábytku, bytovému designu nebo zahradní architektuře.

Podívejte se i vy na veletrh For Interior 2013 prostřednictvím naší obsáhlé fotogalerie!

Všechny fotografie pořídil náš redaktor Martin Kulhánek.

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Byli jste hodní a umíte básničku? 5. 12. v podvečer chodí po domech Mikuláš, čerti a andělé

Byli jste hodní a umíte básničku? 5. 12. v podvečer chodí po domech Mikuláš, čerti a andělé

Vydáno: 05.12.2016 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 62x

5. prosince, v podvečer svátku svatého Mikuláše, navštěvují domácnosti Večer přijdou Mikuláš, čerti a andělé. Nově však prý nestraší a obdarovávají jen děti, ale i dospělé. Dáreček dostává až polovina z nich, raději je pořiďte.

Celý článek
Neutekl vám v listopadu nějaký zajímavý článek? Podívejte se, o čem všem jsme psali na blogu Můj byt

Neutekl vám v listopadu nějaký zajímavý článek? Podívejte se, o čem všem jsme psali na blogu Můj byt

Vydáno: 04.12.2016 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 80x

Jak vyrobit noční stolek z bedýnek, jak zjistit skutečnou cenu domu, jak se ochránit před CO nebo jak fungují infra panely. To vše a mnohem více jste mohli najít v listopadu na blogu Můj byt. O čem všem jste si mohli přečíst?

Celý článek
Nezapomínejte na lidové tradice a staré zvyky našich předků. Které souvisejí se svátkem svaté Barbory?

Nezapomínejte na lidové tradice a staré zvyky našich předků. Které souvisejí se svátkem svaté Barbory?

Vydáno: 02.12.2016 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 904x

Večer před svátkem svaté Barbory chodívaly po vsích i městech bílé Barborky. Co byly zač, proč se večer v ulicích vyskytovaly a čím strašily děti? Proč dívky chodily pro větvičky třešní? Jak tyto tradice vznikly a co symbolizují?

Celý článek