0komentářů

For Interior 2016 vidělo 28 tisíc lidí. Přidejte se k nim - bohatá fotogalerie z největší přehlídky bydlení uvnitř!

Nestihli jste se vypravit na For Interior, největší veletrh nábytku a interiérového designu u nás? Nevadí, projděte se přehlídkou moderních trendů pro bydlení v naší velké fotogalerii. Čeká vás nevšední zážitek z barev a tvarů.
Vydáno: 20.10.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 477x

Máte rádi pěkné věci? Zajímáte se o nové trendy? Plánujete vylepšit svůj domov? Pak jste si určitě nenechali ujít veletrh For Interior 2016, plný inspirace pro každého, kdo rád bydlí. Že jste to letos na výstaviště do pražských Letňan nestihli? Projděte se veletrhem v naší obsáhlé fotogalerii. Byli jste se na přehlídce podívat? Připomeňte si na fotkách úžasné kousky nábytku a neotřelá designová řešení.

Branami výstaviště prošlo za 4 dny na 30 tisíc návštěvníků

"Příležitost seznámit se s aktuálními trendy v bytovém vybavení a spatřit nejlepší české i zahraniční kuchaře, pekaře a cukráře v akci či ochutnat tradiční netradiční pokrmy využilo 28 235 lidí," upřesňuje počet zájemců o letošní veletrh bydlení Darina Boumová z mediálního zastoupení výstavy.

<p>Nábytek, kam se podíváš. To je veletrh For Interior  Foto: MT nábytek</p>

Nábytek, kam se podíváš. To je veletrh For Interior  Foto: MT nábytek

Veletržní expozice a stánky tentokrát zabraly plochu 26 000 čtverečných metrů, a kdo je chtěl vidět úplně všechny, ten se pořádně prošel. Za odměnu si prohlédl a nezřídka i vyzkoušel novinky a výrobky od 511 předních výrobců a dodavatelů nábytku do domácností, kanceláří i zahrad, a také nejnovější stroje a zařízení pro gastronomické provozy. Představily se firmy z ČR, Slovenska, Ruska, Německa, Rakouska, Nizozemí, Polska, Itálie, Anglie i ze vzdáleného Japonska.

Navštivte veletrh For Interior 2016 v bohaté fotogalerii

Táhnul doprovodný program i cukrářské speciality

Na příchozí kromě stovek vystavených exponátů čekala také celá řada zajímavých akcí, provázejících veletrh. Spousta lidí si tak nechala se svým bydlením bezplatně poradit od bytových architektů a designérů, další se přiučili na odborných besedách. "Velký zájem veřejnosti byl zejména o seminář věnovaný službám bytových stylistů pod názvem 'Kolik stojí designér' či přednášku 'Design jako přidaná hodnota'," doplňuje Darina Boumová.

<p>Preciznost cukrářských výtvorů oceněných v soutěži, bere dech.  Foto: MT nábytek</p>

Preciznost cukrářských výtvorů oceněných v soutěži, bere dech.  Foto: MT nábytek

V rámci souběžného veletrhu For Gastro&Hotel pak všichni obdivovali šikovné ruce cukrářů a pekařů a naprosto neuvěřitelné věci, které dokáží z marcipánu a těsta vykouzlit. Nenechte si ujít jejich umělecká díla, oceněná v soutěžích 'Cukrář roku - Bidvest Cup 2016' a 'Pekař roku 2016'. Najdete je taktéž v naší galerii z veletrhu.

<p>Veletrh For Interior 2016 je minulostí, těšme se na ten příští!  Foto: MT nábytek</p>

Veletrh For Interior 2016 je minulostí, těšme se na ten příští!  Foto: MT nábytek

Přijďte načerpat inspiraci na příští ročník přehlídky For Interior. Koná se od 5. do 8. října 2017

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Zajímáte se o oblast staveb a bydlení? Přijeďte do Hodonína načerpat inspiraci na výstavu Stavíme Bydlíme

Zajímáte se o oblast staveb a bydlení? Přijeďte do Hodonína načerpat inspiraci na výstavu Stavíme Bydlíme

Vydáno: 19.01.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 26x

Navštivte 27. a 28. 1. 2017 výstavu Stavíme Bydlíme v Hodoníně. Najdete zde firmy z oboru stavebnictví a vybavení domácnosti, můžete načerpat inspiraci, poradit se s odborníky a poslechnout si přednášky k aktuálním tématům.

Celý článek
Načerpejte inspiraci pro bydlení na jaro 2017. Veletrh For Decor a Home začíná za pár dnů

Načerpejte inspiraci pro bydlení na jaro 2017. Veletrh For Decor a Home začíná za pár dnů

Vydáno: 15.01.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 487x

Už se těšíte na jaro a vymýšlíte, čím po odchodu zimy vylepšíte své bydlení? Nechte se inspirovat dekoracemi, bytovými doplňky a dárkovými předměty na veletrhu For Decor a Home. V pražských Letňanech začíná ve čtvrtek 19. ledna.

Celý článek
Obdivujete rádi mrazivou krásu ledu? Přijměte pozvání na výstavu ledových soch či prohlídku ledového chrámu

Obdivujete rádi mrazivou krásu ledu? Přijměte pozvání na výstavu ledových soch či prohlídku ledového chrámu

Vydáno: 09.01.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 1955x

I letos můžete vyrazit obdivovat ledové sochy, případně celý ledový chrám. Kam se vydat? Vyrazte na ledový výlet třeba na Pustevny, do Špindlu, Rožnova nebo do Tater na Hrebienok a užijte si mrazivou krásu i doprovodný program.

Celý článek