0komentářů

Přijměte pozvání na říjnové veletrhy a výstavy ze světa staveb, zahrady a bydlení. Kam se můžete zajet podívat?

Nemáte program na říjen? Zajímáte se o trendy v bydlení, stavebnictví a péči o zahrady? Zjistěte, jaké termíny byste si měli poznačit do kalendáře. Koná se třeba nábytkářský veletrh FOR INTERIOR či zahrádkářská výstava Floria.
Vydáno: 12.09.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 815x

Nevíte, co s volnými říjnovými víkendy? Jestliže se zajímáte o novinky ze světa bydlení, stavebnictví či péče o zahrady, navštivte některou z výstav či veletrhů, které jsou na tyto obory zaměřené. Načerpáte spoustu inspirace, zjistíte si novinky a užijete si doprovodné programy. Pokud navíc zrovna stavíte, renovujete nebo obměňujete vybavení svých domovů, můžete se na těchto akcích poradit s odborníky a nakoupit si téměř všechno, co budete ke zkrášlení svých obydlí potřebovat.

FOR INTERIOR

29. 9. - 2. 10. se koná 7. ročník veletrhu nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR na výstavišti PVA Letňany v Praze. Veletrh je zaměřený na solitérní i vestavěný nábytek do celého bytu, osvětlení, domácí techniku a spotřebiče, bytový textil, interiérové dekorace a doplňky, nástěnné dekorace, starožitnosti a dárkové zboží. Těšit se můžete i na doprovodný program, architektonické poradenství a odborné soutěže. Současně s veletrhem FOR INTERIOR se koná i veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2016, který je zaměřený na hotelové a restaurační zařízení, potravinářství a gastronomii.

V průběhu veletrhu se můžete zapojit do soutěže o luxusní postel za 300 000 Kč od firmy Bedeur, stačí si správně tipnout, kolik postelí bude na veletrhu FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL 2016 celkem vystaveno. Veletrh můžete navštívit v době od 10 do 18 hodin, v neděli jen do 17 hodin. Základní vstupné je 150 Kč, zlevněné 100 Kč. V rámci včasné registrace získáte slevu 50 Kč a poukaz na nákup kontinentální postele či matrace Bedeur v hodnotě 10 000 Kč.

<p>29. 9. - 2. 10. se v Praze koná veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR. Foto: forinterior.cz</p>

29. 9. - 2. 10. se v Praze koná veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR. Foto: forinterior.cz

Floria podzim 2016

Podzimní etapa prodejní výstavy Floria pro zahradníky a zahrádkáře se uskuteční v termínu od 6. do 9. října, a to na výstavišti v Kroměříži. Hlavním tématem výstavy jsou bonsaje a suiseki, které zde vystaví Česká bonsajová asociace. Kromě živých rostlin se můžete těšit i na ukázky jejich tvarování a promítání fotek z cest za bonsajemi.

Součástí výstavy bude také Oblastní výstava Územního sdružení ČZS Kroměříž, na které se vám představí zahrádkáři ze Základních organizací okresu se svými výpěstky ovoce, zeleniny a květin. Po celou dobu výstavy pro vás bude připravená poradna a stánek časopisu ZAHRÁDKÁŘ. Na výstavě bude i koutek pro malé zahrádkáře, kde si děti budou moci vyrobit něco malého pro radost. Výstava bude otevřená každý den od 9 do 17 hodin. Základní vstupné je 90 Kč, zlevněné pak 70 Kč.

MODDOM

Na výstavišti INCHEBA EXPO v Bratislavě se od 12. do 16. října koná 21. ročník mezinárodního veletrhu nábytku, bytových doplňků a interiérového designu MODDOM. Těšit se můžete na jednoduchý a praktický nábytek i luxusní kousky pro náročné a spoustu bytových doplňků a dekorací. 

Součástí výstavy je výstava výtvarného umění ART, která je věnovaná volnému a užitkovému umění (sochám, obrazům, keramice, grafice, fotografii, dřevu i sklu). Veletrh můžete navštívit v čase od 10 do 19 hodin, v neděli jen do 17 hodin. Základní vstupné je 160 Kč, zlevněné pak 110 Kč.

<p>V Bratislavě se od 12. do 16. října koná mezinárodní nábytkářský veletrh MODDOM. Foto: incheba.sk</p>

V Bratislavě se od 12. do 16. října koná mezinárodní nábytkářský veletrh MODDOM. Foto: incheba.sk

Dům a bydlení Liberec

Od 14. do 16. 10. se na libereckém výstavišti koná 12. ročník prodejní a kontrakční výstavy Dům a bydlení zaměřené na úpravu a zařízení interiéru i exteriéru vašich domovů. Těšit se můžete na interiéry a nábytek, kuchyně a koupelny, bytové doplňky, stavební materiály, rodinné domy na klíč, chalupy, rekreační chaty a altány, vytápění a klimatizace i zabezpečovací zařízení. 

Na své si přijdou také milovníci automobilismu, protože veletrh je spojený s výstavou Autosalon Liberec. Otevírací doba pro veřejnost je v pátek a sobotu od 9 do 17 hodin, v neděli pak do 16 hodin. Dospělí mají vstup za 60 Kč, senioři a děti od 7 do 15 let za 40 Kč a ZTP-P a děti do 6 let mají vstup zdarma.

Víte o nějaké další akci či výstavě ze světa staveb, zahrad nebo bydlení? Napište do komentáře pod článkem.

Sdílejte tento článek 0x 0x 1x
0x

Antonín Vintr

Vystudoval jsem nábytkové inženýrství a zajímá mě interiérový design i moderní trendy v bydlení. Z mých článků se dozvíte, jak vybírat vybavení do bytu, odhalím vám vlastnosti různých materiálů nebo pomůžu s technickým řešením úprav ve vaší domácnosti.

Antonín Vintr na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Kde načerpat inspiraci pro stavbu či rekonstrukci? Přijďte se podívat na veletrh STAVOTECH Olomouc

Kde načerpat inspiraci pro stavbu či rekonstrukci? Přijďte se podívat na veletrh STAVOTECH Olomouc

Vydáno: 24.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 60x

Od 30. 3. do 1. 4. 2017 se na Výstavišti Flora v Olomouci koná stavební a technický veletrh STAVOTECH. Co všechno vás zde čeká? Můžete se těšit na téměř 200 vystavovatelů ze všech odvětví stavebního oboru i odborné přednášky.

Celý článek
Jak šetřit vodou a ušetřit? Oslavte 22. března Světový den vody také návštěvou u vodohospodářů

Jak šetřit vodou a ušetřit? Oslavte 22. března Světový den vody také návštěvou u vodohospodářů

Vydáno: 22.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 106x

Úspora vody je hlavním požadavkem na hospodaření s touto životodárnou tekutinou. Zkontrolujte si doma armatury a přemýšlejte, jak ušetřit za vodu. Každodenní práci vodohospodářů vám představí některá z akcí ke Světovému dni vody.

Celý článek
Osmero tipů, rad a zásad na Mezinárodní den zdravého spánku. Co můžete udělat pro kvalitní spánek?

Osmero tipů, rad a zásad na Mezinárodní den zdravého spánku. Co můžete udělat pro kvalitní spánek?

Vydáno: 21.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 119x

Zdravý spánek je důležitý pro kvalitní život. Využijte Mezinárodní den zdravého spánku a zjistěte, co všechno můžete udělat pro to, abyste se dobře vyspali. Co byste měli zkusit, čeho byste se měli vyvarovat a na co si dát pozor?

Celý článek