0komentářů

Přijměte pozvání na říjnové veletrhy a výstavy ze světa staveb, zahrady a bydlení. Kam se můžete zajet podívat?

Nemáte program na říjen? Zajímáte se o trendy v bydlení, stavebnictví a péči o zahrady? Zjistěte, jaké termíny byste si měli poznačit do kalendáře. Koná se třeba nábytkářský veletrh FOR INTERIOR či zahrádkářská výstava Floria.
Vydáno: 12.09.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 623x

Nevíte, co s volnými říjnovými víkendy? Jestliže se zajímáte o novinky ze světa bydlení, stavebnictví či péče o zahrady, navštivte některou z výstav či veletrhů, které jsou na tyto obory zaměřené. Načerpáte spoustu inspirace, zjistíte si novinky a užijete si doprovodné programy. Pokud navíc zrovna stavíte, renovujete nebo obměňujete vybavení svých domovů, můžete se na těchto akcích poradit s odborníky a nakoupit si téměř všechno, co budete ke zkrášlení svých obydlí potřebovat.

FOR INTERIOR

29. 9. - 2. 10. se koná 7. ročník veletrhu nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR na výstavišti PVA Letňany v Praze. Veletrh je zaměřený na solitérní i vestavěný nábytek do celého bytu, osvětlení, domácí techniku a spotřebiče, bytový textil, interiérové dekorace a doplňky, nástěnné dekorace, starožitnosti a dárkové zboží. Těšit se můžete i na doprovodný program, architektonické poradenství a odborné soutěže. Současně s veletrhem FOR INTERIOR se koná i veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2016, který je zaměřený na hotelové a restaurační zařízení, potravinářství a gastronomii.

V průběhu veletrhu se můžete zapojit do soutěže o luxusní postel za 300 000 Kč od firmy Bedeur, stačí si správně tipnout, kolik postelí bude na veletrhu FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL 2016 celkem vystaveno. Veletrh můžete navštívit v době od 10 do 18 hodin, v neděli jen do 17 hodin. Základní vstupné je 150 Kč, zlevněné 100 Kč. V rámci včasné registrace získáte slevu 50 Kč a poukaz na nákup kontinentální postele či matrace Bedeur v hodnotě 10 000 Kč.

<p>29. 9. - 2. 10. se v Praze koná veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR. Foto: forinterior.cz</p>

29. 9. - 2. 10. se v Praze koná veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR. Foto: forinterior.cz

Floria podzim 2016

Podzimní etapa prodejní výstavy Floria pro zahradníky a zahrádkáře se uskuteční v termínu od 6. do 9. října, a to na výstavišti v Kroměříži. Hlavním tématem výstavy jsou bonsaje a suiseki, které zde vystaví Česká bonsajová asociace. Kromě živých rostlin se můžete těšit i na ukázky jejich tvarování a promítání fotek z cest za bonsajemi.

Součástí výstavy bude také Oblastní výstava Územního sdružení ČZS Kroměříž, na které se vám představí zahrádkáři ze Základních organizací okresu se svými výpěstky ovoce, zeleniny a květin. Po celou dobu výstavy pro vás bude připravená poradna a stánek časopisu ZAHRÁDKÁŘ. Na výstavě bude i koutek pro malé zahrádkáře, kde si děti budou moci vyrobit něco malého pro radost. Výstava bude otevřená každý den od 9 do 17 hodin. Základní vstupné je 90 Kč, zlevněné pak 70 Kč.

MODDOM

Na výstavišti INCHEBA EXPO v Bratislavě se od 12. do 16. října koná 21. ročník mezinárodního veletrhu nábytku, bytových doplňků a interiérového designu MODDOM. Těšit se můžete na jednoduchý a praktický nábytek i luxusní kousky pro náročné a spoustu bytových doplňků a dekorací. 

Součástí výstavy je výstava výtvarného umění ART, která je věnovaná volnému a užitkovému umění (sochám, obrazům, keramice, grafice, fotografii, dřevu i sklu). Veletrh můžete navštívit v čase od 10 do 19 hodin, v neděli jen do 17 hodin. Základní vstupné je 160 Kč, zlevněné pak 110 Kč.

<p>V Bratislavě se od 12. do 16. října koná mezinárodní nábytkářský veletrh MODDOM. Foto: incheba.sk</p>

V Bratislavě se od 12. do 16. října koná mezinárodní nábytkářský veletrh MODDOM. Foto: incheba.sk

Dům a bydlení Liberec

Od 14. do 16. 10. se na libereckém výstavišti koná 12. ročník prodejní a kontrakční výstavy Dům a bydlení zaměřené na úpravu a zařízení interiéru i exteriéru vašich domovů. Těšit se můžete na interiéry a nábytek, kuchyně a koupelny, bytové doplňky, stavební materiály, rodinné domy na klíč, chalupy, rekreační chaty a altány, vytápění a klimatizace i zabezpečovací zařízení. 

Na své si přijdou také milovníci automobilismu, protože veletrh je spojený s výstavou Autosalon Liberec. Otevírací doba pro veřejnost je v pátek a sobotu od 9 do 17 hodin, v neděli pak do 16 hodin. Dospělí mají vstup za 60 Kč, senioři a děti od 7 do 15 let za 40 Kč a ZTP-P a děti do 6 let mají vstup zdarma.

Víte o nějaké další akci či výstavě ze světa staveb, zahrad nebo bydlení? Napište do komentáře pod článkem.

Sdílejte tento článek 0x 0x 1x
0x

Antonín Vintr

Vystudoval jsem nábytkové inženýrství a zajímá mě interiérový design i moderní trendy v bydlení. Z mých článků se dozvíte, jak vybírat vybavení do bytu, odhalím vám vlastnosti různých materiálů nebo pomůžu s technickým řešením úprav ve vaší domácnosti.

Antonín Vintr na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Načerpejte inspiraci pro bydlení na jaro 2017. Veletrh For Decor a Home začíná za pár dnů

Načerpejte inspiraci pro bydlení na jaro 2017. Veletrh For Decor a Home začíná za pár dnů

Vydáno: 15.01.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 465x

Už se těšíte na jaro a vymýšlíte, čím po odchodu zimy vylepšíte své bydlení? Nechte se inspirovat dekoracemi, bytovými doplňky a dárkovými předměty na veletrhu For Decor a Home. V pražských Letňanech začíná ve čtvrtek 19. ledna.

Celý článek
Obdivujete rádi mrazivou krásu ledu? Přijměte pozvání na výstavu ledových soch či prohlídku ledového chrámu

Obdivujete rádi mrazivou krásu ledu? Přijměte pozvání na výstavu ledových soch či prohlídku ledového chrámu

Vydáno: 09.01.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 1946x

I letos můžete vyrazit obdivovat ledové sochy, případně celý ledový chrám. Kam se vydat? Vyrazte na ledový výlet třeba na Pustevny, do Špindlu, Rožnova nebo do Tater na Hrebienok a užijte si mrazivou krásu i doprovodný program.

Celý článek
Po svátku Tří králů začíná období masopustu, fašanku, plesů, zábavy a zabijaček. Pak následuje 40 dní půstu

Po svátku Tří králů začíná období masopustu, fašanku, plesů, zábavy a zabijaček. Pak následuje 40 dní půstu

Vydáno: 08.01.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 982x

Vánoce končí v neděli po svátku Tří králů. Co podle tradic následuje dál? Začíná masopust neboli fašank, období rozverných karnevalů, maskovaných průvodů, zábavy a plesů. Počínaje Popeleční středou pak začíná 40denní období půstu.

Celý článek