PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Zajímáte se o stavbu, zahradu či bydlení? Podívejte se, na jaké výstavy a veletrhy se můžete vydat v září

V září se koná spousta zajímavých výstav a veletrhů na téma stavba, zahrada i bydlení. Zajeďte se podívat třeba na veletrh FOR WOOD do Prahy, na výstavu Domov a teplo v Lysé nad Labem nebo Hobby podzim v Českých Budějovicích.
Vydáno: 15.08.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 2083x

Česká výstaviště se v září "probouzí po prázdninovém spánku" a pořadatelé pro vás připravují spoustu zajímavých výstav, na kterých můžete načerpat inspiraci a velké množství zajímavých informací ze světa stavby, zahrady, bydlení, moderních způsobů vytápění a mnoha dalšího. Bude pro vás připraven bohatý doprovodný program, zajímavé přednášky i poradny, ve kterých vám poradí odborníci z oboru. Jaké veletrhy a výstavy se v září konají?

RETRO 70. - 80. let

Až do 16. 10. můžete navštívit výstavu RETRO 70. - 80. let v Galerii Tančící dům v Praze, kde uvidíte to nejlepší z období bývalého socialistického Československa. Výstava se zaměřuje na bydlení, módu, práci, zájmy a trávení volného času, film a televizní tvorbu, populární hudbu či nakupování a konzum. Průvodcem výstavy je oblíbená animovaná postavička pana Vajíčka.

Speciální sekce expozice je věnovaná tehdejší televizní reklamě a můžete se těšit mimo jiné na reálnou instalaci panelového bytu včetně obývacího pokoje, koupelny či kuchyně. Výstava je přístupná denně od 9 do 20 hodin. Dospělí mají vstup za 190 Kč, studenti za 100 Kč, děti do 15 let a senioři za 70 Kč a děti do 3 let a držitelé ZTP průkazu mají vstup zdarma.

<p>Na výstavě vás čeká i reálná instalace panelového bytu ze 70. let. Foto: retro70-80.cz</p>

Na výstavě vás čeká i reálná instalace panelového bytu ze 70. let. Foto: retro70-80.cz

Zelený svět

Na brněnském výstavišti se od 3. do 4. 9. koná 17. ročník mezinárodního odborného kontraktačního zahradnického a floristického veletrhu Zelený svět. Veletrh je ryze odborný a je určen pro ty, kteří podnikají v zemědělském, zahradnickém či floristickém oboru a jim podobným. Budou zde vystavovatelé nejen z České republiky, ale také z Německa, Polska, Holandska, Slovenska, Maďarska a Rakouska.

Výstavu můžete navštívit, pokud hledáte svou realizační firmu, zahradníka, dodavatele rostlin a doplňků, nebo jen správnou inspiraci. Veletrh není prodejní, a proto na veletrh nejezděte za nákupy. V pátek je otevřeno od 10 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 17 hodin. Vstup pro dospělé je za 100 Kč, mládež, studenti po předložení průkazu a odborná veřejnost na základě registrace mají vstupné zdarma.

Domov a teplo 2016

Od 9. do 11. 9. můžete navštívit výstavu bytového vybavení, nábytku a vytápění Domov a teplo, která se koná na výstavišti v Lysé nad Labem. Bude zde vystavovat řada významných topenářských firem, které vám představí novinky moderního vytápění, krby, krbové vložky, kamna, kotle, kuchyňské sporáky na dřevo a uhlí i příslušenství krbů a kamen. Kromě toho se seznámíte s problematikou inovativního topení, chlazení a větrání pomocí tepelných čerpadel, solárních systémů a biopaliv.

Výstavy se zúčastní také společnosti nabízející distribuci palivového a krbového dřeva i levnější plyn a energie. Druhá část výstavy vás inspiruje k tomu, jak si vylepšit bydlení. Firmy vám nabídnou podlahové krytiny, sedací soupravy, nábytek a kuchyně na zakázku, interiérové dveře a dekorace pro dům, byt i zahradu. Výstava Domov a teplo probíhá současně s Polabským knižním veletrhem a Jiřinkovými slavnostmi. Otevřeno je denně od 9 do 17 hodin. Plné vstupné je 80 Kč, zlevněné 60 Kč a děti a ZTP/P mají vstup zdarma.

Zahrada Čech

V Litoměřicích se od 9. do 17. září koná 40. ročník tradiční výstavy Zahrada Čech. Najdete zde bohatý sortiment bytových doplňků a potřeb pro vaši zahradu, domácnost i chalupaření. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program plný pěveckých vystoupení a soutěží o zajímavé ceny.

FOR WOOD, FOR ARCH a FOR STAV

V termínu od 20. do 24. 9. se na letňanském výstavišti v Praze koná trojice veletrhů FOR WOOD, FOR ARCH a FOR STAV. FOR ARCH je zaměřený na stavebnictví, FOR WOOD na dřevostavby a využití dřeva pro stavbu a FOR STAV na stavební chemii, spojovací materiály a ochranné pomůcky. 

Zároveň s těmito veletrhy se koná i FOR THERM zaměřený na vytápění, alternativní zdroje energie a vzduchotechniku, Veletrh bazénů, koupacích jezírek a technologií a saun a mezinárodní veletrh FSDays, který je zaměřený na nejnovější trendy v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb. Otevřeno bude od 10 do 18 hodin, v sobotu pak pouze do 17 hodin. Plné vstupné je 150 Kč, zlevněné 120 Kč, děti do 15 let mají vstup za 10 Kč a ZTP zdarma.

<p>Veletrh FOR ARCH přináší prezentaci novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím. Foto: forarch.cz</p>

Veletrh FOR ARCH přináší prezentaci novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím. Foto: forarch.cz

Život na zahradě 2016

23. - 25. 9. se můžete zajet podívat na výstaviště do Ostravy, kde se bude konat 13. ročník prodejní a kontraktační výstavy Život na zahradě. Budete si moci nakoupit květiny, okrasné rostliny a dřeviny, včelařské i zahradnické produkty a potřeby i zahradní mechanizaci. Těšit se můžete také na výstavu nejkrásnějších plodů letošní úrody, originální aranžmá a dekorace z živých i sušených květin, ovoce, zeleniny a dřevin. Nebudou chybět ani poradny pro laickou a odbornou veřejnost, semináře a přednášky. Otevírací doba je od 10 do 18 hodin, poslední den pak pouze do 16 hodin. Dospělí mají vstupné za 80 Kč, senioři, studenti, děti a ZTP za 60 Kč. Třídenní vstupné je pak za 180 Kč.

Valašská zahrada - podzim 2016

Ve Sport campu v Rožnově pod Radhoštěm se ve dnech 23. - 25. září koná 7. ročník prodejně - výstavních zahradnických trhů Valašská zahrada, kde se vám představí zahradníci a zahradní firmy z celé Moravy a Čech. Budete si zde moci koupit květiny, okrasné dřeviny, sadbu, cibuloviny, hnojiva, ochranné prostředky a výrobky zručných řemeslníků, kteří nabízejí vše do domu a zahrady. Nebude chybět ani poradna pro zahrádkáře, babka bylinkářka a program pro děti i dospělé. Otevřeno bude denně od 8 do 17 hodin. Plné vstupné je za 50 Kč, zvýhodněné za 30 Kč a děti do 6 let a doprovod ZTP mají vstup zdarma.

Zahrada Věžky - podzim 2016

Od 28. 9 do 2. 10. se koná podzimní etapa zahrádkářské a hobby prodejní výstavy ve Věžkách u Kroměříže. Čeká vás široký výběr květin, ovoce a zeleniny, okrasných rostlin, ovocných keřů a stromů a potřeb i pomůcek pro dům a zahradu. Navíc pro vás bude připravený bohatý doprovodný program, živá hudba a občerstvení. Otevřeno je denně od 9 do 17 hodin a vstupné je 80 Kč pro dospělé a 60 Kč pro děti výšky nad 130 cm. Senioři mají slevu, ZTP a ZTP/P pak mají vstup zdarma.

Hobby podzim

Na výstavišti v Českých Budějovicích se v termínu od 29. září do 2. října konají 18. podzimní trhy zaměřené na dům a zahradu, chovatelství, kutilství a ruční práce, sběratelství, interiéry, elektrospotřebiče, sportovní vyžití, sportovní vybavení, služby a potřeby pro seniory, oblečení a doplňky, esoteriku, textil, módní doplňky, kůže, kožešiny, klenoty, parfumerii, kosmetiku, obuv i koženou galanterii. Plné vstupné je 80 Kč, zlevněné 45 Kč. Trhy budou přístupné od čtvrtka do soboty od 9 do 18 hodin, v neděli pak pouze do 17 hodin.

Pardubická stavební výstava - podzim

V termínu 30. 9. - 2. 10. můžete navštívit pardubické výstavní a společenské centrum IDEON, kde se bude konat 21. ročník Pardubické stavební výstavy, která je největší stavební výstavou v regionu. Výstava je určena pro všechny, kteří uvažují o stavbě, rekonstrukci či zařízení rodinného bytu či domu. Setkáte se s odborníky a stavebními specialisty a seznámíte se s novým dotačním programem Modrá úsporám, který se věnuje projektům proti suchu a plýtvání s pitnou vodou, využívání dešťové vody a budování nádrží na její zachytávání. Výstava podporuje také program Nová zelená úsporám a kotlíkové dotace pro domácnosti. Otevírací doba je od 10 do 18 hodin, poslední den pouze do 16 hodin.

<p>Pardubická stavební výstava je největší stavební výstavou v regionu. Foto: kjvystavnictvi.cz</p>

Pardubická stavební výstava je největší stavební výstavou v regionu. Foto: kjvystavnictvi.cz

Víte o nějaké další zářijové akci na téma stavba, zahrada či bydlení? Napište do komentáře pod článkem.

Sdílejte tento článek 0x 0x 1x
0x

Antonín Vintr

Vystudoval jsem nábytkové inženýrství a zajímá mě interiérový design i moderní trendy v bydlení. Z mých článků se dozvíte, jak vybírat vybavení do bytu, odhalím vám vlastnosti různých materiálů nebo pomůžu s technickým řešením úprav ve vaší domácnosti.

Antonín Vintr na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Vydáno: 11.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 199x

Nevíte, co podniknout o velikonočních svátcích? Zajděte si na trhy, do muzea nebo na hrad. Na mnoha místech je připraven bohatý velikonoční program pro děti i dospělé. Připomenete si lidové tradice i zvyky a vyzkoušíte řemesla.

Celý článek
Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Vydáno: 06.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 125x

Zhatilo vám aprílové počasí víkendové plány na výlet do přírody? Máme pro vás tip na super náhradní program, kterého zaručeně nebudete litovat. Vyrazte s celou rodinou do pražských Letňan na soubor veletrhů pod názvem FOR FAMILY.

Celý článek
Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Vydáno: 04.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 220x

Největší jarní přehlídka nábytku, bytového designu a bydlení For Furniture 2017 opět přilákala desítky tisíc lidí. Byli jsme se na tu krásu také podívat a nenecháme si ji pro sebe. Navštivte veletrh s námi díky bohaté fotogalerii.

Celý článek