PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Jak se sedí na fakírské židli o 450 hřebících? Kdo byl na Mobitexu, ten ví. Podívejte se na reakce odvážlivců

Navštívili jste v dubnu veletrh Mobitex? Pokud ne, tak jste o hodně přišli. Třeba o příležitost sednout si u nás na fakírskou židli se 450 hrozivě čnícími hřebíky. Jak se tvářili ti, kteří ostré hroty na vlastní zadnici vyzkoušeli?
Vydáno: 02.05.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1388x

Jednou z nejlákavějších atrakcí letošního veletrhu nábytku a interiérového designu Mobitex bylo posezení na fakírské židli "očalouněné" 450 ostrými hřebíky. Čekala na vás ve stánku e-shopu č. 1 s nábytkem na českém internetu a zájem o sednutí jste měli tak velký, že foťáky v mobilech nestačily cvakat. Vidět a vyzkoušet jste toho ovšem mohli na brněnském výstavišti ještě mnohem víc.

<p>Jako zkušený fakír - pohoda i na hřebících. Foto: MT nábytek</p>

Jako zkušený fakír - pohoda i na hřebících. Foto: MT nábytek

Hroty hřebíků nestíhaly vychladnout

"Na fakírskou židli se posadilo přes 2 000 kolemjdoucích návštěvníků veletrhu, takže byla prakticky pořád obsazená. To považuji za gigantický úspěch," říká s potěšením Tomáš Holanec z našeho marketingového oddělení. Ten měl na starosti představení MT nábytek v rámci Mobitexu. Jeho tým původně uvažoval přímo o masivní posteli poseté hřebíky, ale kvůli složitější manipulaci a většímu nebezpečí poškození vašich oděvů zvolil raději židli. A dobře udělal.

<p>Bude to bolet, nebude to bolet? Foto: MT nábytek</p>

Bude to bolet, nebude to bolet? Foto: MT nábytek

Jak je vidět z fotek, fakírské sezení vás bavilo hodně. "Když jsem si sedala, měla jsem obavu, že se do hřebíků celá propadnu a už mě z nich nikdo nedostane ven," popsala nám svoje pocity Markéta, která byla na Mobitexu pracovně.

"Nakonec to nebylo tak hrozné, po rozložení váhy jsem hroty na zadku necítila vůbec, jen mě trošku píchaly do stehen. Takže posezení celkem v pohodě, ale celý den v kanceláři bych na něčem takovém rozhodně strávit nechtěla," dodala Markéta s úsměvem. K vaší i naší radosti jste si kromě jedné roztržené punčošky nezpůsobili o hřebíky žádnou újmu na zdraví nebo oblečení, tak příště snad zkusíme i tu postel.

<p>Jako na měkkoučkém polštářku. Foto: MT nábytek</p>

Jako na měkkoučkém polštářku. Foto: MT nábytek

Přišel, odpověděl, zvítězil

Pořádně ostrá židle ovšem nebyla jediným překvapením, které jsme pro vás v rámci veletrhu Mobitex připravili. Pokud jste nám odpověděli na pár jednoduchých otázek v přichystaném dotazníku, mohli jste vyhrát poukázku na nákup nábytku v hodnotě 500,- Kč. Nejšťastnější z vás, který odpověděl jako 400. v pořadí, se pak stal majitelem parádní nové pohovky.

Soutěžní ankety se zúčastnilo 596 z vás a její výsledky jsou velmi zajímavé. Dozvěděli jsme se třeba, že přes polovina Čechů a Moraváků si koupí nějaký nový kousek nábytku alespoň jednou za rok. Nejraději si přitom pořizujete vybavení do obýváku a naopak nejméně nového nábytku míří do koupelen a pracoven.

<p>Za několik jednoduchých odpovědí se dala získat pěkná pohovka. Foto: MT nábytek</p>

Za několik jednoduchých odpovědí se dala získat pěkná pohovka. Foto: MT nábytek

Novinky v bydlení a stavebnictví vidělo 45 tisíc lidí

Letošní soubor výstav Stavební veletrhy Brno, veletrh nábytku a interiérového designu Mobitex a veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno si nenechaly ujít desítky tisíc návštěvníků. "Příchozí získali jak přehled o nových technologiích, stavebních materiálech a aktuálních trendech ve vybavení interiéru, tak i možnost zdarma zkonzultovat své plány s renomovanými nezávislými profesionály," upřesnila Jana Tyrichová, manažerka PR a reklamy veletrhu Mobitex.

Stranou pozornosti podle ní nezůstala ani zahrada a zahradní architektura. "Na více než 1500 metrech čtverečních byly k vidění různé druhy zahrad a jejich dřevěné i další doplňky. Nově letos odborníci poskytovali také poradenství zaměřené na zásobování pitnou vodou pro byty, domy i zahrady."

<p>Brněnský veletrh Mobitex byl tradičně plný inspirací nejen pro lepší bydlení.</p>

Brněnský veletrh Mobitex byl tradičně plný inspirací nejen pro lepší bydlení.

Krom toho v letošním roce vystavovatelé rozšířili svoji nabídku i o nářadí pro dům i zahradu. Kdo přišel, dozvěděl se například, jak vybrat správné osvětlení do interiéru, nebo co to je inteligentní domácnost, jak funguje a jak ji ovládat.

Mobitex 2016

  • 20. - 23.4. 2016
  • Výstaviště BVV Veletrhy Brno
  • Návštěvníků: 45 000
  • Výstavní plocha: 19 460 m2
  • Vystavovatelů: 772
  • Zastoupených zemí: 20

Líbil se vám Mobitex 2016 a posezení na fakírské židli? Těšíme se na shledanou při některé z dalších nábytkářských akcí!

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Vydáno: 11.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 184x

Nevíte, co podniknout o velikonočních svátcích? Zajděte si na trhy, do muzea nebo na hrad. Na mnoha místech je připraven bohatý velikonoční program pro děti i dospělé. Připomenete si lidové tradice i zvyky a vyzkoušíte řemesla.

Celý článek
Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Vydáno: 06.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 116x

Zhatilo vám aprílové počasí víkendové plány na výlet do přírody? Máme pro vás tip na super náhradní program, kterého zaručeně nebudete litovat. Vyrazte s celou rodinou do pražských Letňan na soubor veletrhů pod názvem FOR FAMILY.

Celý článek
Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Vydáno: 04.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 218x

Největší jarní přehlídka nábytku, bytového designu a bydlení For Furniture 2017 opět přilákala desítky tisíc lidí. Byli jsme se na tu krásu také podívat a nenecháme si ji pro sebe. Navštivte veletrh s námi díky bohaté fotogalerii.

Celý článek