0komentářů

Stavíte, rekonstruujete nebo jen hledáte inspiraci k bydlení? Navštivte brněnské veletrhy MOBITEX, SVB a DSB

Potřebujete načerpat inspiraci pro zařizování bytu? Chcete se dozvědět zajímavé informace ze světa bydlení, třeba o chytré domácnosti, kotlíkových dotacích či dřevostavbách? Navštivte 20. – 23. 4. veletrhy MOBITEX, SVB a DSB.
Vydáno: 14.03.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1758x

MOBITEX, Stavební veletrhy (SVB) a veletrh Dřevo a stavby (DSB) se tradičně konají společně na brněnském výstavišti BVV Brno. Letos je můžete navštívit 20. – 23. 4. 2016. Základní vstupné je 80 Kč při platbě online, vstupné na místě je 170 Kč a zlevněná vstupenka stojí 130 Kč. V pracovní dny od 15:00 a po celou sobotu je pak vstupné za 80 Kč.

<p>Na stavebním veletrhu SVB se dozvíte prakticky o všem z oblasti stavebnictví. Foto: bvv.cz</p>

Na stavebním veletrhu SVB se dozvíte prakticky o všem z oblasti stavebnictví. Foto: bvv.cz

MOBITEX – nejnovější trendy v bydlení

Na mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX vám vystavovatelé představí nejnovější trendy ve vybavení interiérů a doplňky bydlení. Tvoří tak alternativní nabídku nábytku a interiérového vybavení proti obchodním řetězcům. Pravidelně zde vystavují přední výrobci a dodavatelé nábytku a bytového vybavení na českém trhu.

Nosnými tématy veletrhu MOBITEX jsou inspirativní interiéry, kvalitní a zdravotně nezávadný nábytek, historické interiéry pro 3. tisíciletí a technologie a design, především pak špičková audiovizuální technika jako plnohodnotná součást interiéru. Dalšími tématy jsou kuchyně, kancelářský nábytek, sedací nábytek, zahradní nábytek, doplňky do zahrady a teras, dekorace, svítidla, sklo a porcelán.

Kromě toho zjistíte, jak si vybrat vhodný typ osvětlení do domácnosti a dozvíte se zajímavé informace o "inteligentní" domácnosti a řídicích systémech. Vše si budete moci vyzkoušet v reálných podmínkách a využít bezplatného poradenského servisu. Mezi letošní novinky patří třeba prezentace vlivu osvětlení na podání barev, optimální osvětlení koupelny nebo "chytré" osvětlení v obývacím pokoji. Samotnou kapitolou je pak "chytré" bydlení.

Na veletrhu MOBITEX se každoročně konají exponátové soutěže Grand Prix Mobitex, a to v sekci STUDENT, která slouží pro podporu studentské tvorby, a sekci VYSTAVOVATEL, kde soutěží vystavovatelé se svými exponáty. Tématem studentské soutěže je letos řemeslo. Zúčastnit se mohou studenti středních a vysokých škol z České a Slovenské republiky. Výběr z těch nejlepších návrhů bude vystaven na veletrhu.

<p>Na veletrhu MOBITEX vám vystavovatelé představí nejnovější trendy z oblasti bydlení. Foto: bvv.cz</p>

Na veletrhu MOBITEX vám vystavovatelé představí nejnovější trendy z oblasti bydlení. Foto: bvv.cz

Stavební veletrhy – novinky ze stavebnictví i v dotacích

Stavební veletrhy Brno pokrývají prakticky všechny oblasti stavebnictví, tedy realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce a technické zařízení budov. Hlavními tématy jsou extrémní výkyvy počasí, zásobování vodou pro byty, domy i zahrady, výběr vhodného osvětlení, dotace na energeticky úsporné bydlení, kotlíkové dotace a dřevostavby.

Dřevo a stavby – vše o dřevostavbách

Veletrh Dřevo a stavby je ucelenou prezentací oborů dřevěných staveb a konstrukcí, materiálů pro dřevostavby a konstrukce, základy a opláštění pro dřevostavby a dalších oborů, které jsou úzce spjaty s dřevostavbami. Prezentovaná problematika veletrhu je úzce provázaná se stálou výstavou dřevěných montovaných domů v Národním stavebním centru Eden 3000 vedle areálu brněnského výstaviště.

<p>Veletrh Dřevo a stavby vám přináší ucelený přehled informací z oblasti dřevostaveb. Foto: bvv.cz</p>

Veletrh Dřevo a stavby vám přináší ucelený přehled informací z oblasti dřevostaveb. Foto: bvv.cz

Zajímáte se o bydlení, stavebnictví či dřevostavby? Udělejte si 20. – 23. 4. 2016 čas a navštivte veletrhy Mobitex, SVB a DSB v Brně.

Sdílejte tento článek 0x 0x 1x
0x

Antonín Vintr

Vystudoval jsem nábytkové inženýrství a zajímá mě interiérový design i moderní trendy v bydlení. Z mých článků se dozvíte, jak vybírat vybavení do bytu, odhalím vám vlastnosti různých materiálů nebo pomůžu s technickým řešením úprav ve vaší domácnosti.

Antonín Vintr na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Jak šetřit vodou a ušetřit? Oslavte 22. března Světový den vody také návštěvou u vodohospodářů

Jak šetřit vodou a ušetřit? Oslavte 22. března Světový den vody také návštěvou u vodohospodářů

Vydáno: 22.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 54x

Úspora vody je hlavním požadavkem na hospodaření s touto životodárnou tekutinou. Zkontrolujte si doma armatury a přemýšlejte, jak ušetřit za vodu. Každodenní práci vodohospodářů vám představí některá z akcí ke Světovému dni vody.

Celý článek
Osmero tipů, rad a zásad na Mezinárodní den zdravého spánku. Co můžete udělat pro kvalitní spánek?

Osmero tipů, rad a zásad na Mezinárodní den zdravého spánku. Co můžete udělat pro kvalitní spánek?

Vydáno: 21.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 72x

Zdravý spánek je důležitý pro kvalitní život. Využijte Mezinárodní den zdravého spánku a zjistěte, co všechno můžete udělat pro to, abyste se dobře vyspali. Co byste měli zkusit, čeho byste se měli vyvarovat a na co si dát pozor?

Celý článek
2komentářů
Zahradní veletrh zadarmo! Napište si o vstupenku na FOR GARDEN - jsou ke stažení pouze dnes a jen omezený počet

Zahradní veletrh zadarmo! Napište si o vstupenku na FOR GARDEN - jsou ke stažení pouze dnes a jen omezený počet

Vydáno: 20.03.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 168x

Chystáte se navštívit výstavu zahradní architektury, nábytku, techniky a zeleně FOR GARDEN? Máme pro vás vstupenky zdarma. Nenechte si je ujít, na veletrhu uvidíte a dozvíte se spoustu zajímavých věcí, užitečných pro vaši zahradu.

Celý článek