0komentářů

Stavíte, rekonstruujete nebo jen hledáte inspiraci k bydlení? Navštivte brněnské veletrhy MOBITEX, SVB a DSB

Potřebujete načerpat inspiraci pro zařizování bytu? Chcete se dozvědět zajímavé informace ze světa bydlení, třeba o chytré domácnosti, kotlíkových dotacích či dřevostavbách? Navštivte 20. – 23. 4. veletrhy MOBITEX, SVB a DSB.
Vydáno: 14.03.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1311x

MOBITEX, Stavební veletrhy (SVB) a veletrh Dřevo a stavby (DSB) se tradičně konají společně na brněnském výstavišti BVV Brno. Letos je můžete navštívit 20. – 23. 4. 2016. Základní vstupné je 80 Kč při platbě online, vstupné na místě je 170 Kč a zlevněná vstupenka stojí 130 Kč. V pracovní dny od 15:00 a po celou sobotu je pak vstupné za 80 Kč.

<p>Na stavebním veletrhu SVB se dozvíte prakticky o všem z oblasti stavebnictví. Foto: bvv.cz</p>

Na stavebním veletrhu SVB se dozvíte prakticky o všem z oblasti stavebnictví. Foto: bvv.cz

MOBITEX – nejnovější trendy v bydlení

Na mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX vám vystavovatelé představí nejnovější trendy ve vybavení interiérů a doplňky bydlení. Tvoří tak alternativní nabídku nábytku a interiérového vybavení proti obchodním řetězcům. Pravidelně zde vystavují přední výrobci a dodavatelé nábytku a bytového vybavení na českém trhu.

Nosnými tématy veletrhu MOBITEX jsou inspirativní interiéry, kvalitní a zdravotně nezávadný nábytek, historické interiéry pro 3. tisíciletí a technologie a design, především pak špičková audiovizuální technika jako plnohodnotná součást interiéru. Dalšími tématy jsou kuchyně, kancelářský nábytek, sedací nábytek, zahradní nábytek, doplňky do zahrady a teras, dekorace, svítidla, sklo a porcelán.

Kromě toho zjistíte, jak si vybrat vhodný typ osvětlení do domácnosti a dozvíte se zajímavé informace o "inteligentní" domácnosti a řídicích systémech. Vše si budete moci vyzkoušet v reálných podmínkách a využít bezplatného poradenského servisu. Mezi letošní novinky patří třeba prezentace vlivu osvětlení na podání barev, optimální osvětlení koupelny nebo "chytré" osvětlení v obývacím pokoji. Samotnou kapitolou je pak "chytré" bydlení.

Na veletrhu MOBITEX se každoročně konají exponátové soutěže Grand Prix Mobitex, a to v sekci STUDENT, která slouží pro podporu studentské tvorby, a sekci VYSTAVOVATEL, kde soutěží vystavovatelé se svými exponáty. Tématem studentské soutěže je letos řemeslo. Zúčastnit se mohou studenti středních a vysokých škol z České a Slovenské republiky. Výběr z těch nejlepších návrhů bude vystaven na veletrhu.

<p>Na veletrhu MOBITEX vám vystavovatelé představí nejnovější trendy z oblasti bydlení. Foto: bvv.cz</p>

Na veletrhu MOBITEX vám vystavovatelé představí nejnovější trendy z oblasti bydlení. Foto: bvv.cz

Stavební veletrhy – novinky ze stavebnictví i v dotacích

Stavební veletrhy Brno pokrývají prakticky všechny oblasti stavebnictví, tedy realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce a technické zařízení budov. Hlavními tématy jsou extrémní výkyvy počasí, zásobování vodou pro byty, domy i zahrady, výběr vhodného osvětlení, dotace na energeticky úsporné bydlení, kotlíkové dotace a dřevostavby.

Dřevo a stavby – vše o dřevostavbách

Veletrh Dřevo a stavby je ucelenou prezentací oborů dřevěných staveb a konstrukcí, materiálů pro dřevostavby a konstrukce, základy a opláštění pro dřevostavby a dalších oborů, které jsou úzce spjaty s dřevostavbami. Prezentovaná problematika veletrhu je úzce provázaná se stálou výstavou dřevěných montovaných domů v Národním stavebním centru Eden 3000 vedle areálu brněnského výstaviště.

<p>Veletrh Dřevo a stavby vám přináší ucelený přehled informací z oblasti dřevostaveb. Foto: bvv.cz</p>

Veletrh Dřevo a stavby vám přináší ucelený přehled informací z oblasti dřevostaveb. Foto: bvv.cz

Zajímáte se o bydlení, stavebnictví či dřevostavby? Udělejte si 20. – 23. 4. 2016 čas a navštivte veletrhy Mobitex, SVB a DSB v Brně.

Sdílejte tento článek 0x 0x 1x
0x

Antonín Vintr

Vystudoval jsem nábytkové inženýrství a zajímá mě interiérový design i moderní trendy v bydlení. Z mých článků se dozvíte, jak vybírat vybavení do bytu, odhalím vám vlastnosti různých materiálů nebo pomůžu s technickým řešením úprav ve vaší domácnosti.

Antonín Vintr na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Zajímáte se o design a módní trendy? Zajeďte se podívat na pražský Designblok, Prague Design and Fashion Week

Zajímáte se o design a módní trendy? Zajeďte se podívat na pražský Designblok, Prague Design and Fashion Week

Vydáno: 25.10.2016 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 62x

Poslední říjnový týden patří osmnáctému ročníku Designbloku, který se koná v Praze. Těšte se na různé designové přehlídky, výstavy a přednášky i slavné designéry. Jedním z hlavních hostů bude japonský designér Arihiro Miyake.

Celý článek
For Interior 2016 vidělo 28 tisíc lidí. Přidejte se k nim - bohatá fotogalerie z největší přehlídky bydlení uvnitř!

For Interior 2016 vidělo 28 tisíc lidí. Přidejte se k nim - bohatá fotogalerie z největší přehlídky bydlení uvnitř!

Vydáno: 20.10.2016 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 97x

Nestihli jste se vypravit na For Interior, největší veletrh nábytku a interiérového designu u nás? Nevadí, projděte se přehlídkou moderních trendů pro bydlení v naší velké fotogalerii. Čeká vás nevšední zážitek z barev a tvarů.

Celý článek
Listopadové akce a veletrhy potěší nejen milovníky současného designu. Podívejte se, co všechno vás čeká

Listopadové akce a veletrhy potěší nejen milovníky současného designu. Podívejte se, co všechno vás čeká

Vydáno: 10.10.2016 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 210x

Interiéry 2000, Bytová show, Czech Design Week, Dny pasivních domů a Meat Design. To vše vás čeká v listopadu. Na své si přijdou jak milovníci designu, tak i ti, kteří se zajímají o kvalitní bydlení. Kdy a kde se která akce koná?

Celý článek