0komentářů

MT nábytek on tour - vyrazili jsme za vámi naživo do brněnské Olympie. Jak se kolemjdoucím naše představení líbilo?

Soutěž o hodnotné ceny, seznámení s nabídkou e-shopu č. 1 s nábytkem v ČR, vyzkoušení některých modelů "na vlastní kůži". Nejen to zažili návštěvníci stánku MT nábytek v nákupním centru Olympia Brno. Jak se nám promo akce povedla?
Vydáno: 13.03.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 2450x

O tom, že e-shop č. 1 s nábytkem v České republice je něco víc než jen anonymní webová stránka, se přesvědčili nakupující o posledním únorovém víkendu v obchodním centru Olympia v Brně. Kdo chce za rozumné peníze lépe bydlet, nenechal si ujít stánek MT nábytek, kde kromě jiného mohl vyhrát dárkový poukaz na nákup nového nábytku.

Prezentace měla úspěch

Prostřednictvím promo akce v Olympii jsme vám chtěli přiblížit nábytkářský e-shop "živě", ukázat naši pestrou nabídku i služby a dozvědět se od vás, jaký máte na MT nábytek názor. S potěšením můžeme říct, že vaše hodnocení pro nás vyznělo velice dobře, čehož si moc vážíme.

<p>Stánek e-shopu č. 1 s nábytkem v České republice postavený v brněnské Olympii přitahoval dospělé i děti.</p>

Stánek e-shopu č. 1 s nábytkem v České republice postavený v brněnské Olympii přitahoval dospělé i děti.

Jak pro blog Můj byt popsal kolega Tomáš Holanec, "...vystavené modely nábytku si všichni s nadšením zkoušeli, osahávali a zjišťovali o nich další informace."

<p>Je pohodlná? Vystavený nábytek jste si rádi vyzkoušeli na vlastní kůži.</p>

Je pohodlná? Vystavený nábytek jste si rádi vyzkoušeli na vlastní kůži.

Největší zájem jste měli o velké sedací pytle, hned po nich následovala rohová sedačka, komoda a regál na knížky, stranou vaší pozornosti ovšem nezůstal ani konferenční stolek, praktický taburet a čalouněné barové židle. 

<p>O představených modelech i dalším nábytku z naší nabídky jste chtěli vědět co nejvíce.</p>

O představených modelech i dalším nábytku z naší nabídky jste chtěli vědět co nejvíce.

Soutěž lákala stejně jako nábytek

Abyste od našeho stánku neodcházeli jen se spoustou užitečných informací a papírovým letákem v ruce, připravili jsme pro vás soutěž o dárkové poukazy na nový nábytek z naší nabídky. Příležitost vyhrát šek na nákup využilo 526 z vás. Správnou odpověď na soutěžní otázku jste přitom lehce mohli najít za pomoci asistentek na stránkách MT nábytek nebo právě v obdrženém letáku.

<p>Šanci vyhrát dárkový poukaz s pěknou slevou na nákup si nenechalo ujít přes pět stovek z vás.</p>

Šanci vyhrát dárkový poukaz s pěknou slevou na nákup si nenechalo ujít přes pět stovek z vás.

"Podmínkou účasti v soutěži bylo i vyplnění krátkého dotazníku. Správně pak odpovědělo 99,2 % soutěžících, každý stý od nás dostal dárkový poukaz v hodnotě 500 korun a ten s pořadovým číslem 400 vyhrál kupón v hodnotě 2 000 korun," doplňuje Tomáš Holanec.

<p>Tyto caparty zatím výběr nového nábytku do domácnosti trápit nemusí, pohodlné sedací pytle si ovšem užili do sytosti.</p>

Tyto caparty zatím výběr nového nábytku do domácnosti trápit nemusí, pohodlné sedací pytle si ovšem užili do sytosti.

Co vás zajímalo a co radíte vylepšit?

Díky prezentační akci v nákupním centru Olympia Brno jsme od vás získali také celou řadu podnětů pro naši další práci. Ptali jste se třeba na to, jestli máme kamennou prodejnu a plánujeme její zřízení, za jak dlouho vám nákup dovezeme a jak velké máme skladové zásoby, kdo nábytek vyrábí nebo kde si můžete sáhnout na potahové látky a materiály.

<p>O pohodovou atmosféru při prezentaci MT nábytek se postaraly usměvavé hostesky.</p>

O pohodovou atmosféru při prezentaci MT nábytek se postaraly usměvavé hostesky.

V čem bychom se podle vás měli zlepšit? Uvítali byste třeba navýšení kapacity telefonické infolinky, na kterou se vám občas nedaří dovolat, zlepšení e-mailové komunikace nebo možnost si nábytek před nákupem vyzkoušet. Slibujeme, že vaše připomínky rozhodně neskončí v odpadkovém koši.

Co říct závěrem celé akce? Těší nás, že se vám představení našeho e-shopu líbilo, a že máte o nový nábytek zájem. Vynasnažíme se, abyste u nás i dál našli to nejlepší pro vaše lepší bydlení.

Děkujeme za vaši návštěvu stánku MT nábytek a těšíme se na vás na dalších prezentačních akcích po celé ČR.

Sdílejte tento článek 0x 0x 1x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Kde načerpat inspiraci pro stavbu či rekonstrukci? Přijďte se podívat na veletrh STAVOTECH Olomouc

Kde načerpat inspiraci pro stavbu či rekonstrukci? Přijďte se podívat na veletrh STAVOTECH Olomouc

Vydáno: 24.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 60x

Od 30. 3. do 1. 4. 2017 se na Výstavišti Flora v Olomouci koná stavební a technický veletrh STAVOTECH. Co všechno vás zde čeká? Můžete se těšit na téměř 200 vystavovatelů ze všech odvětví stavebního oboru i odborné přednášky.

Celý článek
Jak šetřit vodou a ušetřit? Oslavte 22. března Světový den vody také návštěvou u vodohospodářů

Jak šetřit vodou a ušetřit? Oslavte 22. března Světový den vody také návštěvou u vodohospodářů

Vydáno: 22.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 106x

Úspora vody je hlavním požadavkem na hospodaření s touto životodárnou tekutinou. Zkontrolujte si doma armatury a přemýšlejte, jak ušetřit za vodu. Každodenní práci vodohospodářů vám představí některá z akcí ke Světovému dni vody.

Celý článek
Osmero tipů, rad a zásad na Mezinárodní den zdravého spánku. Co můžete udělat pro kvalitní spánek?

Osmero tipů, rad a zásad na Mezinárodní den zdravého spánku. Co můžete udělat pro kvalitní spánek?

Vydáno: 21.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 119x

Zdravý spánek je důležitý pro kvalitní život. Využijte Mezinárodní den zdravého spánku a zjistěte, co všechno můžete udělat pro to, abyste se dobře vyspali. Co byste měli zkusit, čeho byste se měli vyvarovat a na co si dát pozor?

Celý článek