PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Co se dělo v únoru na blogu Můj byt? Podívejte se! Je tady další z pravidelných přehledů nejoblíbenějších článků

Sháníte levné bydlení do milionu? Víte, co je to kysličník? A jak všelijak doma využijete taburet? Odpovědi nejenom na tyto, ale i celou řadu dalších otázek najdete v přehledu únorových článků z našeho blogu. Příjemnou zábavu!
Vydáno: 03.03.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1993x

Porce únorových článků pro vaše lepší bydlení je hodně výživná, tak neztrácejte čas a najděte si v souhrnném přehledu odpovědi na své otázky.

1. Dětské kočárky jsou fajn, kde je ale doma zaparkovat mezi procházkami? Další díl seriálu Babybyt

Hluboké, sportovní i golfové dětské kočárky jsou na pravidelné procházky s dítětem do určitého věku nezbytné. Kde ale vozítka doma uložíte po příchodu zvenku? Pověste je na stěnu, odložte pod schody nebo je nechte přede dveřmi.

2. Chcete pohodlně sedět při sledování TV a zároveň mít v záloze lůžko pro návštěvu? Pořiďte si rozkládací křeslo

Máte malý byt i obývací pokoj a nemáte místo na postel? Nebo jen nevíte, kam na noc uložit návštěvu? Pořiďte si rozkládací křeslo. K čemu je dobré, kdy ho použít a jak jej vybrat? Jaké jsou typy a kolik stojí?

3. Čištění odpadu vás předem děsí? Vteřinový manžel radí: Jak rozebrat a složit sifon v 5 krocích

V kuchyni i koupelně vás překvapila neodtékající voda. Jak vyčistit ucpaný odpad ke dřezu nebo k umyvadlu? Pokud nepomohou čisticí prostředky a gumový zvon, rozeberte sifon. Je to jednoduché, čtěte 2. díl seriálu Vteřinový manžel.

<p>Aby odpad odtékal, musíte se mu věnovat, čistit ho a proplachovat. Foto: ©Depositphotos.com/belchonock</p>

Aby odpad odtékal, musíte se mu věnovat, čistit ho a proplachovat. Foto: ©Depositphotos.com/belchonock

4. Prohýbá se vám strop? Objevila se na zdi prasklina? Zavolejte statikovi. Kdy byste měli využít jeho služeb?

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat? Nebo se chcete ujistit o bezpečnosti stavby? Zavolejte statikovi. S čím vám pomůže, kdy je nutné ho volat a kolik stojí? Jak statika vybrat a jak vypadá statický posudek?

5. Drtiče odpadu do kuchyně hodně ulehčují práci. Vaše odpadní vody ale nesmí ústit do veřejné kanalizace

Veškeré biologické zbytky v kuchyni můžete zlikvidovat v drtiči odpadu do dřezu. Pokud máte doma septik nebo malou domácí čistírnu, je to bez problémů. Počítejte s hlukem a vyberte si přístroj s dostatečným výkonem i životností.

6. Žízeň je veliká a nápojové plechovky se doma hromadí? Podívejte se na 6 tipů, co z nich můžete vyrobit

Nevyhazujte nápojové plechovky do běžného odpadu. Odneste je do kontejneru na tříděný odpad. Nechce se vám? Pak se pusťte do tvořivé recyklace a vytvořte z plechovek recy doplňky, třeba lampu nebo květináč. Podívejte se na 6 tipů.

7. Krátký průvan zbavuje nežádoucí vlhkosti. Jak v zimě správně větrat? Pravidelně a intenzivně 

Výměna vzduchu v bytě je nutná pro optimální vnitřní klima. V zimě větrejte intenzivně, krátce a dvakrát až třikrát denně. Přečtete si 6 základních rad, jak správně vyvětrat. Snížíte vlhkost, zaženete plísně a místnost nevymrzne.

<p>Větrání musí být krátké, intenzivní, do 6 minut. Snížíte vlhkost, uspoříte teplo. Foto: ©Depositphotos.com/paulprescott</p>

Větrání musí být krátké, intenzivní, do 6 minut. Snížíte vlhkost, uspoříte teplo. Foto: ©Depositphotos.com/paulprescott

8. Hledáte kvalitní a levné bydlení za cenu pod 1 000 000 Kč? Pořiďte si modulový dům

Už vás nebaví placení nájmu a hluční sousedé? Přestěhujte se do vlastního. Že nemáte moc peněz? Pořiďte si modulový dům s nízkými provozními náklady a cenou do 1 000 000 Kč. Podívejte se na přehled firem, které je u nás prodávají.

9. Trápí vás na jaře a v létě na zahrádce škodlivý hmyz? Pomozte si přírodními prostředky z lidové kuchyně našich babiček

Máte vlastní zahrádku a potýkáte se na ní v sezóně s rozmnoženými zahradními škůdci? Vyhubíte je chemicky, ale účinné jsou i daleko levnější prostředky z lidové kuchyně. Vyzkoušejte šetrnější péči o zahradu podle našeho návodu.

10. Chcete rychle prodat byt či dům? Využijte služeb homestagera a odlište svou nabídku od ostatních

Prodáváte už půl roku byt či dům, ale ani služby realitní kanceláře nepomohly k tomu, aby jej někdo koupil? Pozvěte si homestagera. Jaké služby vám poskytne a v čem vám může pomoci? Jak ho vybrat a kolik stojí?

11. Retro připomíná období 50. až 80. let minulého století. Vraťte se do starých časů, osvěží to na duši 

Design moderního nábytku inspirují i trendy z dávno minulých let. Pořiďte si domů retro nábytek. Originalita, hravost i barevnost vám připomenou období jistého uvolnění v šedesátých letech. Základem bylo dřevo a stylová čistota.

<p>Retro nábytek vrací do poloviny minulého století, krásné kousky seženete i dnes. Foto: ©Depositphotos.com/kruchenkova</p>

Retro nábytek vrací do poloviny minulého století, krásné kousky seženete i dnes. Foto: ©Depositphotos.com/kruchenkova

12. Také pořád někde hledáte klíče? Udělejte pro ně speciální místo v předsíni a mějte neustálý přehled o jejich lokaci

Vybíháte z domu a máte pocit, že vám něco schází? Takže kontrola. Mobil je v kapse, brýle na očích, klíče... Klíče! Kde jsou? Také je pořád hledáte? Udělejte klíčům místo v předsíni a už se vám nestane, že byste je museli hledat.

13. Máte doma studené radiátory a je vám zima? Odvzdušněte topení. Ve 3. díle seriálu Vteřinový manžel zjistíte, jak na to

Zavzdušněné topení a tím pádem studený radiátor je jedna z pravidelných potíží topné sezóny. Jak se můžete vzduchu z topné soustavy zbavit? Odvzdušňování topení je jednoduchý proces. Přečtěte si 3. díl seriálu Vteřinový manžel.

14. Taburet. Dříve nábytek šlechticů a měšťanů, dnes šikovný pomocník nejen do obýváku, ale i kuchyně a jídelny

Kam usadit návštěvu během oběda? Nedosáhnete na mísu v nejvyšší polici v kuchyni? Nebo si jen chcete na chvilku odpočinout během náročného vaření? Tři problémy, jedno řešení. Zjistěte, jak si vybrat praktický jídelní taburet.

15. Potřebujete vyzdít příčku v bytě, obložit koupelnu nebo položit dlažbu v kuchyni? Zavolejte zedníkovi

Renovujete nebo stavíte byt či dům a potřebujete pomoc od zedníka? Víte, kolik stojí, s čím vším vám pomůže a co naopak nedělá? Zjistěte, jak najít kvalitního řemeslníka, který odvede kvalitní práci a nepřidělá vám další starosti.

<p>Zedník vám postaví zděné příčky při stavbě i rekonstrukci bytu či domu. Foto: ©Depositphotos.com/kalinovsky</p>

Zedník vám postaví zděné příčky při stavbě i rekonstrukci bytu či domu. Foto: ©Depositphotos.com/kalinovsky

16. Art deco je styl zajímavých tvarů a kombinací. Vylaďte si interiér do stylu pařížských interiéristů a umělců

Líbí se vám geometrické tvary a luxusní materiály? Máte rádi výrazné barevné kombinace? Zařiďte si domov ve stylu art deco. Jaké materiály, barvy a vzory jsou pro tento styl typické? Jaké zvolit doplňky a nábytek?

17. Znáte vzorec H2O2? Babky radí 20 triků, co dělat s peroxidem vodíku doma i pro zdraví 

Známý peroxid vodíku, po staru kysličník, má v domácnosti široké použití. Uplatníte jej jako léčivo i účinný čisticí prostředek. Další díl seriálu Babské rady přináší dvě desítky rad, jak tohoto bezbarvého pomocníka nejlíp použít.

18. Zařiďte si obývací pokoj podle východního učení Feng šuej. Bydlete a žijte v pohodě

Obývací pokoj ve stylu východního učení Feng šuej ponechte ve středu volný. Energie, která k vám vchází dveřmi a okny tak může volně kroužit celou místností. Pokoj vybavte pohodlným nábytkem střídmých tvarů. Vybírejte teplé tóny.

19. Hledáte inspiraci pro bydlení vašich nejmenších? 9 nápadů na originální nábytek do dětského pokoje 

Dětský pokojíček můžete zařídit i netradičním nábytkem. Vyberte si z 9 nápadů a doplňků pro návrh dětského pokoje. Nejmenší členové vaší rodiny mohou bydlet i v originálním prostředí. Podívejte se na další díl seriálu Babybyt.

<p>Univerzální výběr bez starostí máte s dětským pokojem pro kluka i holku Noly 4 z od MT nábytek.</p>

Univerzální výběr bez starostí máte s dětským pokojem pro kluka i holku Noly 4 z od MT nábytek.

20. Kam uložit mouku, cukr, sůl, olej, koření a další trvanlivé potraviny? Do spíže, nebo spíš do potravinové skříně?

Vyplatí se mít v dnešní době spíž, nebo si vystačíte s lednicí a potravinovou skříní? Co je lepší a podle čeho si vybrat spížní skříň? Jak do ní uložit potraviny, abyste měli dokonalý přehled o všech zásobách?

21. Máte doma problém s vodou, plynem, topením nebo odpady? Nevíte si rady? Zavolejte na pomoc instalatéra

Rekonstruujete koupelnu a potřebujete nové rozvody vody či odpadů? Protéká vám záchod nebo potřebujete vyměnit baterii u dřezu? Pomůže vám instalatér. Jak vybrat kvalitního řemeslníka a kolik stojí? Co musí instalatér umět?

22. Hrávali jste si v dětství rádi se stavebnicí Lego? Pak se vám budou líbit i stavební bloky EverBlock

Kostka sem, kostka tam, a už nový gauč mám. Nepotřebujete zrovna novou sedačku? Ze stavebních bloků EverBlock postavíte mnohem víc. Co všechno z kostek podobných Legu postavíte, čím se od známé stavebnice liší a kolik stojí?

<p>Ze stavebních bloků EverBlock poskládáte nábytek, dekorace, příčky v bytě i malé domky. Foto: everblocksystems.com</p>

Ze stavebních bloků EverBlock poskládáte nábytek, dekorace, příčky v bytě i malé domky. Foto: everblocksystems.com

23. Jak vybrat správné dekorace do bytu, aby tam pasovaly? Pomohou vám mobilní aplikace, které jsou zdarma

Chcete dozdobit byt či dům, ale nedokážete si představit, jak vybraná dekorace nebo obraz bude v interiéru vypadat? Nebo jen nevíte, kam ji umístit nebo jakou zvolit barevnost? Pomůže vám 7 dekoračních aplikací na Android i iOS zdarma.

24. Bezpečnost dětí u vás doma je nade vše. Zajistěte okna, schody, kuchyni i obývák. Vychytávky do bytu v seriálu Babybyt

Zabezpečení oken před dětmi je jednou z prvních věcí, které musíte doma zajistit. S pomůckami a různými vylepšováky se vám vyhnou dětské úrazy, které bývají při řádění v bytě mnohokrát fatální. Inspirujte se v seriálu Babybyt.

25. Co dělat, když doma nejde elektrický proud? Zkontrolujte žárovky, natáhněte jističe. Vteřinový manžel opravuje pojistky

Když nejde elektrika, je pro domácnost nepříjemná komplikace. Co dělat při výpadku proudu? Zkontrolujte zapojení jističe, případně vyměňte prasklou žárovku. Pokud máte ještě keramické pojistky, nepomáhejte si nikdy drátem ani hřebíky.

Zjistili jste, co vás zajímá? Bezva. A nezapomeňte, že i v březnu vás na stránkách blogu Můj byt čeká další várka inspirace, rad a dobrých nápadů.

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Vydáno: 11.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 164x

Nevíte, co podniknout o velikonočních svátcích? Zajděte si na trhy, do muzea nebo na hrad. Na mnoha místech je připraven bohatý velikonoční program pro děti i dospělé. Připomenete si lidové tradice i zvyky a vyzkoušíte řemesla.

Celý článek
Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Vydáno: 06.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 105x

Zhatilo vám aprílové počasí víkendové plány na výlet do přírody? Máme pro vás tip na super náhradní program, kterého zaručeně nebudete litovat. Vyrazte s celou rodinou do pražských Letňan na soubor veletrhů pod názvem FOR FAMILY.

Celý článek
Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Vydáno: 04.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 208x

Největší jarní přehlídka nábytku, bytového designu a bydlení For Furniture 2017 opět přilákala desítky tisíc lidí. Byli jsme se na tu krásu také podívat a nenecháme si ji pro sebe. Navštivte veletrh s námi díky bohaté fotogalerii.

Celý článek