PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Jak postupovat při stavbě či rekonstrukci? Nejen to se dozvíte na výstavě Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti

Stavíte či rekonstruujete dům? Navštivte výstavu Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti. Získáte informace o stavebních materiálech i technologiích a v poradenském centru Zeptejte se stavaře vám se vším poradí fundovaní odborníci.
Vydáno: 17.02.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1580x

Prostory Klubu kultury v Uherském Hradišti se přemění na výstaviště a zaplní se expozicemi z oboru stavebnictví, bydlení a vybavení domácnosti. Ve dnech 26. - 27. února 2016 zde bude probíhat 12. pokračování výstavy Stavíme Bydlíme Uherské Hradiště. Pro veřejnost je otevřeno v pátek od 9 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 17 hodin a vstup je zdarma.

Výstava je přehlídkou stavebních výrobků, materiálů a technologií. Přidanou hodnotou letošní akce je poradenské centrum Zeptejte se stavaře. Budou se vám věnovat uznávaní odborníci a získáte praktické rady jak postupovat při stavbě či rekonstrukci, jak na problémy a reklamace, na co si dát pozor i jak vůbec začít se stavbou či rekonstrukcí.

Ptejte se v expozici ROLA-HCZ a odneste si desatero věcí, které se vyplatí pohlídat při stavbě domu. Stavba, přístavba i rekonstrukce domu či bytu není levnou a krátkodobou investicí. Aby tato investice byla efektivní, můžete využít služeb finančních poradců přímo na výstavě.

Teplo a jak ho získat levně a ekologicky – to je téma, které zajímá opravdu všechny. Nabídka úsporných kotlů, tepelných čerpadel, solárních systémů či rekuperačních jednotek by vás měla uspokojit. Zajímáte se o stavební práce nebo bytovou výstavbu? Vše můžete konzultovat  s nejednou stavební firmou, či přímo s firmou vyrábějící nebo prodávající stavební materiál. U stánků najdete nabídku zdících materiálů, dřevostaveb, komínových systémů, kompletních realizací střech, zateplovacích systémů i stavební chemie (malby, nátěry, fasády).

U starších domů se majitelé často potýkají s vlhkostí. To lze vyřešit vysušováním vlhkého zdiva. Obchodníci vám proto nabídnou různé druhy a způsoby aplikace izolací. Nabídku doplňují okna, dveře, garážová vrata i stínící technika. Pro zájemce o vybavení interiéru je připravena nabídka nábytku a doplňků pro klidný spánek. Jsou to třeba polštáře a lůžkoviny z ovčí vlny, ale i postele z masivu. Na výstavě najdete také nabídku centrálních vysavačů a příslušenství, domácích spotřebičů, zahrádkářského nářadí, keramických doplňků do zahrady i úklidových prostředků. 

Zaměření výstavy je opravdu bohaté a každý zde snad najde to, co potřebuje ke splnění svých plánů.

Součástí výstavy je zajímavý doprovodný program. V pátek odpoledne a v sobotu dopoledne budou probíhat přednášky uznávaných odborníků. Dozvíte se novinky nejen z dotačních programů Nová zelená úsporám a kotlíkové dotace, ale i ze světa energeticky úsporných způsobů vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie (tepelná čerpadla, rekuperace, solární panely, fotovoltaické elektrárny a jejich využití v rodinných domech). Tématem přednášek budou také dřevostavby a způsoby vytápění v nich i populární Feng Shui a zdravé bydlení. Vstup na přednášky i celou výstavu je zdarma.

Pro všechny návštěvníky je připravena soutěž o zlatou cihličku. Na pozvánkách na výstavu, které před výstavou obdrží do schránek obyvatelé téměř celého okresu, je otištěn losovací kupón. Losovací kupóny budou k dispozici také přímo na výstavě, stačí je vyplnit a vhodit do losovacího osudí. Možná se štěstí usměje právě na vás. 

Na výstavě Stavíme Bydlíme najdete nejen inspiraci, ale i fundované rady pro výstavbu, opravy, rekonstrukce a modernizaci svého bydlení. Téměř každá vystavující firma poskytuje výstavní slevy, takže pokud budete mít zájem o konkrétní zboží, můžete na místě výrazně ušetřit.

Neváhejte a navštivte zdarma výstavu Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti, a to 26. - 27. února 2016.
Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vystudoval jsem nábytkové inženýrství a zajímá mě interiérový design i moderní trendy v bydlení. Z mých článků se dozvíte, jak vybírat vybavení do bytu, odhalím vám vlastnosti různých materiálů nebo pomůžu s technickým řešením úprav ve vaší domácnosti.

Antonín Vintr na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Neseďte o velikonočních svátcích doma. Přijměte pozvání na velikonoční akce a trhy a jeďte na výlet

Vydáno: 11.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 191x

Nevíte, co podniknout o velikonočních svátcích? Zajděte si na trhy, do muzea nebo na hrad. Na mnoha místech je připraven bohatý velikonoční program pro děti i dospělé. Připomenete si lidové tradice i zvyky a vyzkoušíte řemesla.

Celý článek
Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Kam o víkendu s celou rodinou? Na veletrh FOR FAMILY. Spoustu zábavy si tam užijí děti, rodiče i senioři

Vydáno: 06.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 118x

Zhatilo vám aprílové počasí víkendové plány na výlet do přírody? Máme pro vás tip na super náhradní program, kterého zaručeně nebudete litovat. Vyrazte s celou rodinou do pražských Letňan na soubor veletrhů pod názvem FOR FAMILY.

Celý článek
Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Spousta inspirace nejen pro vaše bydlení - prohlédněte si velkou fotogalerii z veletrhu For Furniture

Vydáno: 04.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 219x

Největší jarní přehlídka nábytku, bytového designu a bydlení For Furniture 2017 opět přilákala desítky tisíc lidí. Byli jsme se na tu krásu také podívat a nenecháme si ji pro sebe. Navštivte veletrh s námi díky bohaté fotogalerii.

Celý článek