0komentářů

Jak postupovat při stavbě či rekonstrukci? Nejen to se dozvíte na výstavě Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti

Stavíte či rekonstruujete dům? Navštivte výstavu Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti. Získáte informace o stavebních materiálech i technologiích a v poradenském centru Zeptejte se stavaře vám se vším poradí fundovaní odborníci.
Vydáno: 17.02.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1448x

Prostory Klubu kultury v Uherském Hradišti se přemění na výstaviště a zaplní se expozicemi z oboru stavebnictví, bydlení a vybavení domácnosti. Ve dnech 26. - 27. února 2016 zde bude probíhat 12. pokračování výstavy Stavíme Bydlíme Uherské Hradiště. Pro veřejnost je otevřeno v pátek od 9 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 17 hodin a vstup je zdarma.

Výstava je přehlídkou stavebních výrobků, materiálů a technologií. Přidanou hodnotou letošní akce je poradenské centrum Zeptejte se stavaře. Budou se vám věnovat uznávaní odborníci a získáte praktické rady jak postupovat při stavbě či rekonstrukci, jak na problémy a reklamace, na co si dát pozor i jak vůbec začít se stavbou či rekonstrukcí.

Ptejte se v expozici ROLA-HCZ a odneste si desatero věcí, které se vyplatí pohlídat při stavbě domu. Stavba, přístavba i rekonstrukce domu či bytu není levnou a krátkodobou investicí. Aby tato investice byla efektivní, můžete využít služeb finančních poradců přímo na výstavě.

Teplo a jak ho získat levně a ekologicky – to je téma, které zajímá opravdu všechny. Nabídka úsporných kotlů, tepelných čerpadel, solárních systémů či rekuperačních jednotek by vás měla uspokojit. Zajímáte se o stavební práce nebo bytovou výstavbu? Vše můžete konzultovat  s nejednou stavební firmou, či přímo s firmou vyrábějící nebo prodávající stavební materiál. U stánků najdete nabídku zdících materiálů, dřevostaveb, komínových systémů, kompletních realizací střech, zateplovacích systémů i stavební chemie (malby, nátěry, fasády).

U starších domů se majitelé často potýkají s vlhkostí. To lze vyřešit vysušováním vlhkého zdiva. Obchodníci vám proto nabídnou různé druhy a způsoby aplikace izolací. Nabídku doplňují okna, dveře, garážová vrata i stínící technika. Pro zájemce o vybavení interiéru je připravena nabídka nábytku a doplňků pro klidný spánek. Jsou to třeba polštáře a lůžkoviny z ovčí vlny, ale i postele z masivu. Na výstavě najdete také nabídku centrálních vysavačů a příslušenství, domácích spotřebičů, zahrádkářského nářadí, keramických doplňků do zahrady i úklidových prostředků. 

Zaměření výstavy je opravdu bohaté a každý zde snad najde to, co potřebuje ke splnění svých plánů.

Součástí výstavy je zajímavý doprovodný program. V pátek odpoledne a v sobotu dopoledne budou probíhat přednášky uznávaných odborníků. Dozvíte se novinky nejen z dotačních programů Nová zelená úsporám a kotlíkové dotace, ale i ze světa energeticky úsporných způsobů vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie (tepelná čerpadla, rekuperace, solární panely, fotovoltaické elektrárny a jejich využití v rodinných domech). Tématem přednášek budou také dřevostavby a způsoby vytápění v nich i populární Feng Shui a zdravé bydlení. Vstup na přednášky i celou výstavu je zdarma.

Pro všechny návštěvníky je připravena soutěž o zlatou cihličku. Na pozvánkách na výstavu, které před výstavou obdrží do schránek obyvatelé téměř celého okresu, je otištěn losovací kupón. Losovací kupóny budou k dispozici také přímo na výstavě, stačí je vyplnit a vhodit do losovacího osudí. Možná se štěstí usměje právě na vás. 

Na výstavě Stavíme Bydlíme najdete nejen inspiraci, ale i fundované rady pro výstavbu, opravy, rekonstrukce a modernizaci svého bydlení. Téměř každá vystavující firma poskytuje výstavní slevy, takže pokud budete mít zájem o konkrétní zboží, můžete na místě výrazně ušetřit.

Neváhejte a navštivte zdarma výstavu Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti, a to 26. - 27. února 2016.
Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vystudoval jsem nábytkové inženýrství a zajímá mě interiérový design i moderní trendy v bydlení. Z mých článků se dozvíte, jak vybírat vybavení do bytu, odhalím vám vlastnosti různých materiálů nebo pomůžu s technickým řešením úprav ve vaší domácnosti.

Antonín Vintr na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Jak si postavit dům svých snů? Jak zvládnout rekonstrukci? Inspirujte se na výstavě STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě

Jak si postavit dům svých snů? Jak zvládnout rekonstrukci? Inspirujte se na výstavě STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě

Vydáno: 22.02.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 85x

Na počátku stavby nebo přestavby domu či bytu je stavební projekt. Jak si vybrat správné materiály, postupy i dodavatelské firmy? Pomohou vám odborníci na stavební výstavě STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě. Přijďte se inspirovat.

Celý článek
Zajímáte se o stavební obor a téma bydlení? Přijměte pozvání na výstavu Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti

Zajímáte se o stavební obor a téma bydlení? Přijměte pozvání na výstavu Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti

Vydáno: 18.02.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 102x

Chcete si prohlédnout novinky ze světa staveb a bydlení nebo se jen potřebujete poradit s odborníky z oboru? Navštivte výstavu Stavíme Bydlíme, která se koná 24. a 25. února 2017 v Uherském Hradišti. Na co všechno se můžete těšit?

Celý článek
Chcete opravovat byt nebo stavět úplně nový dům? Přijměte pozvání k inspiraci na březnových akcích a výstavách v oboru

Chcete opravovat byt nebo stavět úplně nový dům? Přijměte pozvání k inspiraci na březnových akcích a výstavách v oboru

Vydáno: 14.02.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 169x

Chystáte se u vás doma přeměnit interiér? Přijďte v březnu na výstaviště do pražských Letňan. Pětice veletrhů For Habitat, For Furniture, For Garden, Design Shaker a Bydlení, Nové projekty vám nabídne veškerou potřebnou inspiraci.

Celý článek