Potěšme společně nemocné děti. Na konto dobročinné akce díky vám už přibylo:
28000
0komentářů

Jak postupovat při stavbě či rekonstrukci? Nejen to se dozvíte na výstavě Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti

Stavíte či rekonstruujete dům? Navštivte výstavu Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti. Získáte informace o stavebních materiálech i technologiích a v poradenském centru Zeptejte se stavaře vám se vším poradí fundovaní odborníci.
Vydáno: 17.02.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1256x

Prostory Klubu kultury v Uherském Hradišti se přemění na výstaviště a zaplní se expozicemi z oboru stavebnictví, bydlení a vybavení domácnosti. Ve dnech 26. - 27. února 2016 zde bude probíhat 12. pokračování výstavy Stavíme Bydlíme Uherské Hradiště. Pro veřejnost je otevřeno v pátek od 9 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 17 hodin a vstup je zdarma.

Výstava je přehlídkou stavebních výrobků, materiálů a technologií. Přidanou hodnotou letošní akce je poradenské centrum Zeptejte se stavaře. Budou se vám věnovat uznávaní odborníci a získáte praktické rady jak postupovat při stavbě či rekonstrukci, jak na problémy a reklamace, na co si dát pozor i jak vůbec začít se stavbou či rekonstrukcí.

Ptejte se v expozici ROLA-HCZ a odneste si desatero věcí, které se vyplatí pohlídat při stavbě domu. Stavba, přístavba i rekonstrukce domu či bytu není levnou a krátkodobou investicí. Aby tato investice byla efektivní, můžete využít služeb finančních poradců přímo na výstavě.

Teplo a jak ho získat levně a ekologicky – to je téma, které zajímá opravdu všechny. Nabídka úsporných kotlů, tepelných čerpadel, solárních systémů či rekuperačních jednotek by vás měla uspokojit. Zajímáte se o stavební práce nebo bytovou výstavbu? Vše můžete konzultovat  s nejednou stavební firmou, či přímo s firmou vyrábějící nebo prodávající stavební materiál. U stánků najdete nabídku zdících materiálů, dřevostaveb, komínových systémů, kompletních realizací střech, zateplovacích systémů i stavební chemie (malby, nátěry, fasády).

U starších domů se majitelé často potýkají s vlhkostí. To lze vyřešit vysušováním vlhkého zdiva. Obchodníci vám proto nabídnou různé druhy a způsoby aplikace izolací. Nabídku doplňují okna, dveře, garážová vrata i stínící technika. Pro zájemce o vybavení interiéru je připravena nabídka nábytku a doplňků pro klidný spánek. Jsou to třeba polštáře a lůžkoviny z ovčí vlny, ale i postele z masivu. Na výstavě najdete také nabídku centrálních vysavačů a příslušenství, domácích spotřebičů, zahrádkářského nářadí, keramických doplňků do zahrady i úklidových prostředků. 

Zaměření výstavy je opravdu bohaté a každý zde snad najde to, co potřebuje ke splnění svých plánů.

Součástí výstavy je zajímavý doprovodný program. V pátek odpoledne a v sobotu dopoledne budou probíhat přednášky uznávaných odborníků. Dozvíte se novinky nejen z dotačních programů Nová zelená úsporám a kotlíkové dotace, ale i ze světa energeticky úsporných způsobů vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie (tepelná čerpadla, rekuperace, solární panely, fotovoltaické elektrárny a jejich využití v rodinných domech). Tématem přednášek budou také dřevostavby a způsoby vytápění v nich i populární Feng Shui a zdravé bydlení. Vstup na přednášky i celou výstavu je zdarma.

Pro všechny návštěvníky je připravena soutěž o zlatou cihličku. Na pozvánkách na výstavu, které před výstavou obdrží do schránek obyvatelé téměř celého okresu, je otištěn losovací kupón. Losovací kupóny budou k dispozici také přímo na výstavě, stačí je vyplnit a vhodit do losovacího osudí. Možná se štěstí usměje právě na vás. 

Na výstavě Stavíme Bydlíme najdete nejen inspiraci, ale i fundované rady pro výstavbu, opravy, rekonstrukce a modernizaci svého bydlení. Téměř každá vystavující firma poskytuje výstavní slevy, takže pokud budete mít zájem o konkrétní zboží, můžete na místě výrazně ušetřit.

Neváhejte a navštivte zdarma výstavu Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti, a to 26. - 27. února 2016.
Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vystudoval jsem nábytkové inženýrství a zajímá mě interiérový design i moderní trendy v bydlení. Z mých článků se dozvíte, jak vybírat vybavení do bytu, odhalím vám vlastnosti různých materiálů nebo pomůžu s technickým řešením úprav ve vaší domácnosti.

Antonín Vintr na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Byli jste hodní a umíte básničku? 5. 12. v podvečer chodí po domech Mikuláš, čerti a andělé

Byli jste hodní a umíte básničku? 5. 12. v podvečer chodí po domech Mikuláš, čerti a andělé

Vydáno: 05.12.2016 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 47x

5. prosince, v podvečer svátku svatého Mikuláše, navštěvují domácnosti Večer přijdou Mikuláš, čerti a andělé. Nově však prý nestraší a obdarovávají jen děti, ale i dospělé. Dáreček dostává až polovina z nich, raději je pořiďte.

Celý článek
Neutekl vám v listopadu nějaký zajímavý článek? Podívejte se, o čem všem jsme psali na blogu Můj byt

Neutekl vám v listopadu nějaký zajímavý článek? Podívejte se, o čem všem jsme psali na blogu Můj byt

Vydáno: 04.12.2016 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 58x

Jak vyrobit noční stolek z bedýnek, jak zjistit skutečnou cenu domu, jak se ochránit před CO nebo jak fungují infra panely. To vše a mnohem více jste mohli najít v listopadu na blogu Můj byt. O čem všem jste si mohli přečíst?

Celý článek
Nezapomínejte na lidové tradice a staré zvyky našich předků. Které souvisejí se svátkem svaté Barbory?

Nezapomínejte na lidové tradice a staré zvyky našich předků. Které souvisejí se svátkem svaté Barbory?

Vydáno: 02.12.2016 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 117x

Večer před svátkem svaté Barbory chodívaly po vsích i městech bílé Barborky. Co byly zač, proč se večer v ulicích vyskytovaly a čím strašily děti? Proč dívky chodily pro větvičky třešní? Jak tyto tradice vznikly a co symbolizují?

Celý článek