0komentářů

Navštivte výstavu Stavíme Bydlíme v Hodoníně. Již po dvaadvacáté je očekávanou událostí nejen pro stavaře

Hledáte informace o vybavení interiérů, moderních stavebních materiálech, ekologickém vytápění nebo úsporách na energiích? Navštivte výstavu Stavíme Bydlíme v Hodoníně. Čeká zde na vás spousta odborníků, kteří vám rádi poradí.
Vydáno: 04.02.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1567x

Prezentační stavební výstava Stavíme Bydlíme Hodonín se letos koná v termínu 12. - 13. února 2016, a to již po dvaadvacáté tradičně v prostorách Domu kultury Horní Valy. Není tak divu, že je v regionu nejen pro stavaře očekávanou událostí. Každý přece bydlí, a když právě nestaví nebo nerekonstruuje, určitě alespoň drobně vylepšuje své bydlení. Právě tato výstava je dobrou příležitostí pro získání fundovaných informací a inspirace.

Návštěvníci zde najdou pestrou nabídku moderních stavebních materiálů, technologií vytápění, služeb a novinek pro dům a byt. Odborníci z širokého stavebního oboru poradí s řešením konkrétního problému, nabídnou vhodné materiály, technologie, nástroje i služby. Máte možnost využít veletržní slevy a poslechnout si několik přednášek na aktuální témata.

Zaměření výstavy je bohaté a každý zde najde to, co potřebuje ke splnění svých investorských záměrů.

Teplo a jak ho získat levně a ekologicky – to je téma, které zajímá opravdu všechny. Nabídka úsporných kotlů, ohřívačů vody, krbů a kamen, elektrických topidel, podlahového vytápění, ale i tepelných čerpadel, solárních systémů a rekuperačních jednotek by měla uspokojit každého zájemce. Také fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy mohou mnohé zajímat.

Ti, kteří se zajímají o stavební práce nebo bytovou výstavbu, mohou vše konzultovat s nejednou stavební firmou, či přímo s firmou vyrábějící nebo prodávající  stavební materiál. Na výstavě najdete zdící materiály, komínové systémy, kompletní realizace střech, zateplovací systémy, dlažby, obklady, stavební chemii a izolace různého typu a použití.

Neodmyslitelnou součástí každého domu jsou okna a dveře. Nebude tedy chybět  nabídka plastových, dřevěných i hliníkových oken a jejich doplňkových komponentů - žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu a markýz. Z vybavení interiérů na výstavě najdete interiérové dveře a podlahy i centrální vysavače. Budete se moci inspirovat různými typy barev, tapet a designových prvků na úpravu stěn interiérů. Tentokrát se vám představí i koupelnové studio.

Nabídku doplňují garážová vrata, ploty i venkovní dlažba a keramika do zahrad. Přímo na výstavě můžete zakoupit také některé z domácích spotřebičů. Firmy vám nabídnou výstavbu rodinných domů na klíč, a to minimálně v nízkoenergetickém standardu a z různých stavebních systémů (od klasického zdiva přes stavebnicové systémy až po přírodní materiály a v poslední době tolik oblíbené dřevostavby).

Součástí výstavy je doprovodný program formou přednášek. Fundovaní odborníci vás seznámí se zajímavými tématy z oblasti dřevostaveb, energeticky úsporných způsobů vytápění a fotovoltaických elektráren pro rodinné domy. Dále představí novinky k dotačním programům Nová zelená úsporám a kotlíkovým dotacím. Přednášky budou probíhat v pátek odpoledne a v sobotu po celý den. Vstup na přednášky i celou výstavu je zdarma

Nejen občané Hodonína se mohou seznámit s plánovaným investičním záměrem Regenerace panelového sídliště Větrná hůrka, kterou přestaví prostřednictvím informačních panelů město Hodonín.

Pro všechny, kteří na výstavu zavítají, je připravena soutěž o zlatou cihličku. Na pozvánkách na výstavu, které před jejím konáním obdrží do schránek obyvatelé okresu Hodonín a Břeclav, je otištěný losovací kupón. Losovací kupóny budou k dispozici také přímo na výstavě, stačí je vyplnit a vhodit do losovacího osudí.

Navštivte výstavu STAVÍME, BYDLÍME v prostorách Domu kultury Horní Valy v Hodoníně. Výstava bude otevřena v pátek 12. února 9 - 18 hod. a v sobotu 13. února 9 - 17 hod.

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vystudoval jsem nábytkové inženýrství a zajímá mě interiérový design i moderní trendy v bydlení. Z mých článků se dozvíte, jak vybírat vybavení do bytu, odhalím vám vlastnosti různých materiálů nebo pomůžu s technickým řešením úprav ve vaší domácnosti.

Antonín Vintr na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Jak šetřit vodou a ušetřit? Oslavte 22. března Světový den vody také návštěvou u vodohospodářů

Jak šetřit vodou a ušetřit? Oslavte 22. března Světový den vody také návštěvou u vodohospodářů

Vydáno: 22.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPrávě se děje ▪ Přečteno: 63x

Úspora vody je hlavním požadavkem na hospodaření s touto životodárnou tekutinou. Zkontrolujte si doma armatury a přemýšlejte, jak ušetřit za vodu. Každodenní práci vodohospodářů vám představí některá z akcí ke Světovému dni vody.

Celý článek
Osmero tipů, rad a zásad na Mezinárodní den zdravého spánku. Co můžete udělat pro kvalitní spánek?

Osmero tipů, rad a zásad na Mezinárodní den zdravého spánku. Co můžete udělat pro kvalitní spánek?

Vydáno: 21.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPrávě se děje ▪ Přečteno: 80x

Zdravý spánek je důležitý pro kvalitní život. Využijte Mezinárodní den zdravého spánku a zjistěte, co všechno můžete udělat pro to, abyste se dobře vyspali. Co byste měli zkusit, čeho byste se měli vyvarovat a na co si dát pozor?

Celý článek
2komentářů
Zahradní veletrh zadarmo! Napište si o vstupenku na FOR GARDEN - jsou ke stažení pouze dnes a jen omezený počet

Zahradní veletrh zadarmo! Napište si o vstupenku na FOR GARDEN - jsou ke stažení pouze dnes a jen omezený počet

Vydáno: 20.03.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPrávě se děje ▪ Přečteno: 210x

Chystáte se navštívit výstavu zahradní architektury, nábytku, techniky a zeleně FOR GARDEN? Máme pro vás vstupenky zdarma. Nenechte si je ujít, na veletrhu uvidíte a dozvíte se spoustu zajímavých věcí, užitečných pro vaši zahradu.

Celý článek