PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Nebezpečí na dítě číhá všude. Chraňte jej omalovánkami, podpořenými nákupem nábytku

Jak chránit dítě v útlém věku před všudypřítomným nebezpečím? Zkuste to pomocí omalovánek, které naučí základy chování na silnici a první pomoci. Jejich vydávání podporuje společnost Exiteria a.s., přední on-line prodejce nábytku.
Vydáno: 09.04.2015 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 2819x

Každý rodič dobře ví, že na jeho zvědavého potomka číhají v prvních letech života neustále nějaké hrozby, které můžou snadno způsobit obrovské neštěstí. Aby byl váš strach o dítě něco menší, vezměte si na pomoc omalovánky. Takové, které jej v útlém věku připraví na nástrahy silničního provozu nebo mu řeknou, co dělat, když se venku zraní kamarád. Bez vaší spolupráce a dalšího vysvětlování to samozřejmě nepůjde, oblíbené vybarvování obrázků vám v tom ale hodně pomůže.

Omalovánky, které vyjdou v červnu i s pomocí Exiteria a.s.
Omalovánky, které vyjdou v červnu i s pomocí Exiteria a.s.

Vydávání těchto omalovánek podporuje i společnost Exiteria a.s., jakožto provozovatel e-shopu MT-nábytek.cz a tuzemská jednička v on-line prodeji nábytku. V loňském i předloňském roce Exiteria přispěla na vytisknutí "Omalovánek první pomoci" a letos na "Omalovánky Bezpečně na silnici".

Všichni dobře víme, kolik tragických nehod navždy změní životy mnoha rodin

"Omalovánky pomáhají našim nejmenším, aby se nenásilnou formou hry seznámili s nebezpečím, které jim hrozí v souvislosti s dopravou. Všichni dobře víme, kolik tragických nehod navždy změní životy mnoha rodin. Proto budou děti dostávat omalovánky opět zdarma, aby se naučily nezbytným zásadám, které jim mohou zachránit život," říká Jaromír Jirků z IV-Nakladatelství, které ve spolupráci s řadou organizací vydává nejrůznější poučné publikace pro děti, mládež, ale i dospělé.

Obrázky vychovávají nejen v dopravě, ale i při prevenci různých úrazů.
Obrázky vychovávají nejen v dopravě, ale i při prevenci různých úrazů.

Omalovánky ze silničního provozu vznily díky aktivitě české sekce Mezinárodní policejní asociace (IPA). Ta sdružuje bývalé i současné policisty bez rozdílu hodností a v současné době působí v 63 zemích celého světa. Letošní edice jejích omalovánek vyjde ve druhé polovině června.

Kamarád si rozsekl nohu a krvácí. Co teď?

Děti se nedají stoprocentně uhlídat, to by asi musely vyrůstat v kleci, a tak občas k nějakému ošklivému zranění přeci jen dojde. Pokud se v tu chvíli nachází na blízku dospělý, je situace podstatně jednodušší, ale co když se neštěstí stane v blízkém lesíku, který parta špuntů vyrazila prozkoumat na vlastní pěst?

Poučné omalovánky dostávají děti zdarma.
Poučné omalovánky dostávají děti zdarma.

I tady pomohou bíločerné obrázky čekající na své vybarvení. A sice ty, které seznamují malé kluky a holky se základy první pomoci a vysvětlují jim, jak se zachovat v nečekané a šokující situaci. Nepříjemné zážitky potkávají lidi každý den, pro dítě jsou však mnohem víc stresující a traumatizující. Proto je důležité, aby na ně byli i ti nejmenší alespoň teoreticky připravení.

„Omalovánkami nechceme jen pobavit, ale rádi bychom, aby se děti při vybarvování také něco naučily. Aby poznaly a věděly, že pomoci druhému v nesnázích může opravdu každý,“ doplnila Daniela Hatinová ze IV-Nakladatelství.

Víte o podobných omalovánkách, přispívajících ke kvalitnější výchově dětí? Nenechte si je pro sebe, sem s nimi!

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Potěšili jsme další čtenáře novým vybavením jejich knihovny. Kde se radují tentokrát a co od nás dostali?

Potěšili jsme další čtenáře novým vybavením jejich knihovny. Kde se radují tentokrát a co od nás dostali?

Vydáno: 15.03.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1178x

MT nábytek, největší e-shop s bytovým vybavením u nás, pokračuje ve vybavování obecních knihoven novým nábytkem. Kde to teď mají čtenáři hezčí a jak získáte potřebné regály, skříňky nebo třeba sedací pytle do vaší knihovny i vy?

Celý článek
Duševně nemocní z Mladé Boleslavi se díky nám cítí na terapiích o něco lépe. Jaké vybavení jsme jim darovali?

Duševně nemocní z Mladé Boleslavi se díky nám cítí na terapiích o něco lépe. Jaké vybavení jsme jim darovali?

Vydáno: 02.01.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 214x

MT nábytek jako e-shop č. 1 s bytovým vybavením v rámci své charitativní činnosti podporuje celou řadu organizací. Tentokrát jsme udělali radost pracovníkům a klientům sdružení Fokus v Mladé Boleslavi. Čím? Dozvíte se v článku.

Celý článek
Čtenáři v Budislavi si užívají parádní nové sezení. Dáme lepší nábytek i do vaší knihovny, ozvěte se nám

Čtenáři v Budislavi si užívají parádní nové sezení. Dáme lepší nábytek i do vaší knihovny, ozvěte se nám

Vydáno: 20.11.2016 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1154x

Díky programu na podporu čtení jsme darovali nový nábytek do další obecní knihovny. Tentokrát naše pomoc zamířila do Budislavi u Litomyšle. Pokud to chcete mít hezčí i ve vaší knihovně, napište nám. Kontakt najdete uvnitř článku.

Celý článek