0komentářů

Naši stolní tenisté bez respektu vyloupili brněnské soupeře

Mužstvo stolních tenistů Jeseníka, sponzorované internetovým prodejcem nábytku Exiteria s.r.o., bylo o víkendu 22. - 23. února stoprocentně úspěšné na kolbišti Moravské Slavie Brno. Jak se naši chlapci probili ke zisku všech bodů?
Vydáno: 25.02.2014 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 4086x

Jesenické druholigové družstvo stolního tenisu ve složení Miloš Matějíček starší, Miloš Matějíček mladší, Martin Matějíček a Petr Rybár se s další výzvou v podobě víkendového dvojzápasu v Brně vyrovnalo více než dobře. V tabulce mu po 18. kole patří 5. příčka a ztrácí jen dva body na čtvrté Hostinné.

Sobota – jednoznačná záležitost

Zleva: Miloš Matějíček starší, Petr Rybár, Martin Matějíček, a Miloš Matějíček mladší
Zleva: Miloš Matějíček starší, Petr Rybár, Martin Matějíček
a Miloš Matějíček mladší
Sportovci Exiterie nastoupili v sobotu 22. února proti mužstvu Moravská Slavia Brno C a měli mu co oplácet. V podzimním klání doma pod jesenickými horami totiž podlehli Brňákům poměrem 7:10. „Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a výhrami v úvodních čtyřhrách jsme se ujali vedení 2:0. Domácí hráči potom však díky vítězství ve dvouhrách srovnali skóre na 2:2,“ popisuje úvod mače Miloš Matějíček starší. 

Jeseníku se ovšem následně podařila uhrát šňůra pěti bodů v řadě a ta ho poslala do vedení 7:2. Domácí Slavia sice snížila dvěma výhrami na 7:4, ovšem následující tři výhry jesenických borců ukončily celé střetnutí a družstvo Exiterie se tak zaslouženě radovalo z vítězství 10:4. „Třikrát se podařilo vyhrát Petru Rybárovi, dvakrát Miloši Matějíčkovi staršímu i mladšímu, Martin Matějíček bodoval jednou a po jednom bodu zaznamenaly také obě dvojice ve čtyřhrách,“ doplňuje nejstarší hrající člen Klubu stolního tenisu Jeseník.

Radost přinesla i neděle

Nedělní soupeř - Moravská Slavia Brno B - uhrál na podzim v Jeseníku remízu 9:9 a v sobotu nečekaně porazil poměrem 10:7 favorizovaný Havířov. Očekávalo se tak velmi vyrovnané střetnutí, což potvrdily i čtyřhry, po kterých se skóre nacházelo na stavu 1:1. „Dál už se pro nás utkání vyvíjelo velice příznivě. Tři výhry a jedna prohra v úvodní sérii dvouher poslaly Jeseník do vedení 4:2, druhá série skončila 2:2 a v polovině zápasu jsme tak vedli 6:4,“ pochvaloval si Miloš Matějíček starší. 

V dalším průběhu přibyly na konto hostů ještě čtyři body a brněnská Slavia pak díky svému nejlepšímu hráčovi Žoldošovi už pouze korigovala konečný výsledek na 10:6 pro Jeseník. „Tři nedělní dvouhry vyhráli Martin Matějíček a Miloš Matějíček mladší, dvakrát bodoval Petr Rybár a jeden bod získal Miloš Matějíček starší,“ dodává posledně jmenovaný stolní tenista. A nám nezbývá, než popřát jesenickým hráčům hodně dalších podobných úspěchů nad zelenými stoly doma i venku!

Zajímá vás něco ze zákulisí Klubu stolního tenisu Jeseník? Zeptejte se v komentářích pod článkem!

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Potěšili jsme další čtenáře novým vybavením jejich knihovny. Kde se radují tentokrát a co od nás dostali?

Potěšili jsme další čtenáře novým vybavením jejich knihovny. Kde se radují tentokrát a co od nás dostali?

Vydáno: 15.03.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1136x

MT nábytek, největší e-shop s bytovým vybavením u nás, pokračuje ve vybavování obecních knihoven novým nábytkem. Kde to teď mají čtenáři hezčí a jak získáte potřebné regály, skříňky nebo třeba sedací pytle do vaší knihovny i vy?

Celý článek
Duševně nemocní z Mladé Boleslavi se díky nám cítí na terapiích o něco lépe. Jaké vybavení jsme jim darovali?

Duševně nemocní z Mladé Boleslavi se díky nám cítí na terapiích o něco lépe. Jaké vybavení jsme jim darovali?

Vydáno: 02.01.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 185x

MT nábytek jako e-shop č. 1 s bytovým vybavením v rámci své charitativní činnosti podporuje celou řadu organizací. Tentokrát jsme udělali radost pracovníkům a klientům sdružení Fokus v Mladé Boleslavi. Čím? Dozvíte se v článku.

Celý článek
Čtenáři v Budislavi si užívají parádní nové sezení. Dáme lepší nábytek i do vaší knihovny, ozvěte se nám

Čtenáři v Budislavi si užívají parádní nové sezení. Dáme lepší nábytek i do vaší knihovny, ozvěte se nám

Vydáno: 20.11.2016 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1096x

Díky programu na podporu čtení jsme darovali nový nábytek do další obecní knihovny. Tentokrát naše pomoc zamířila do Budislavi u Litomyšle. Pokud to chcete mít hezčí i ve vaší knihovně, napište nám. Kontakt najdete uvnitř článku.

Celý článek