PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Naši stolní tenisté bez respektu vyloupili brněnské soupeře

Mužstvo stolních tenistů Jeseníka, sponzorované internetovým prodejcem nábytku Exiteria s.r.o., bylo o víkendu 22. - 23. února stoprocentně úspěšné na kolbišti Moravské Slavie Brno. Jak se naši chlapci probili ke zisku všech bodů?
Vydáno: 25.02.2014 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 4109x

Jesenické druholigové družstvo stolního tenisu ve složení Miloš Matějíček starší, Miloš Matějíček mladší, Martin Matějíček a Petr Rybár se s další výzvou v podobě víkendového dvojzápasu v Brně vyrovnalo více než dobře. V tabulce mu po 18. kole patří 5. příčka a ztrácí jen dva body na čtvrté Hostinné.

Sobota – jednoznačná záležitost

Zleva: Miloš Matějíček starší, Petr Rybár, Martin Matějíček, a Miloš Matějíček mladší
Zleva: Miloš Matějíček starší, Petr Rybár, Martin Matějíček
a Miloš Matějíček mladší
Sportovci Exiterie nastoupili v sobotu 22. února proti mužstvu Moravská Slavia Brno C a měli mu co oplácet. V podzimním klání doma pod jesenickými horami totiž podlehli Brňákům poměrem 7:10. „Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a výhrami v úvodních čtyřhrách jsme se ujali vedení 2:0. Domácí hráči potom však díky vítězství ve dvouhrách srovnali skóre na 2:2,“ popisuje úvod mače Miloš Matějíček starší. 

Jeseníku se ovšem následně podařila uhrát šňůra pěti bodů v řadě a ta ho poslala do vedení 7:2. Domácí Slavia sice snížila dvěma výhrami na 7:4, ovšem následující tři výhry jesenických borců ukončily celé střetnutí a družstvo Exiterie se tak zaslouženě radovalo z vítězství 10:4. „Třikrát se podařilo vyhrát Petru Rybárovi, dvakrát Miloši Matějíčkovi staršímu i mladšímu, Martin Matějíček bodoval jednou a po jednom bodu zaznamenaly také obě dvojice ve čtyřhrách,“ doplňuje nejstarší hrající člen Klubu stolního tenisu Jeseník.

Radost přinesla i neděle

Nedělní soupeř - Moravská Slavia Brno B - uhrál na podzim v Jeseníku remízu 9:9 a v sobotu nečekaně porazil poměrem 10:7 favorizovaný Havířov. Očekávalo se tak velmi vyrovnané střetnutí, což potvrdily i čtyřhry, po kterých se skóre nacházelo na stavu 1:1. „Dál už se pro nás utkání vyvíjelo velice příznivě. Tři výhry a jedna prohra v úvodní sérii dvouher poslaly Jeseník do vedení 4:2, druhá série skončila 2:2 a v polovině zápasu jsme tak vedli 6:4,“ pochvaloval si Miloš Matějíček starší. 

V dalším průběhu přibyly na konto hostů ještě čtyři body a brněnská Slavia pak díky svému nejlepšímu hráčovi Žoldošovi už pouze korigovala konečný výsledek na 10:6 pro Jeseník. „Tři nedělní dvouhry vyhráli Martin Matějíček a Miloš Matějíček mladší, dvakrát bodoval Petr Rybár a jeden bod získal Miloš Matějíček starší,“ dodává posledně jmenovaný stolní tenista. A nám nezbývá, než popřát jesenickým hráčům hodně dalších podobných úspěchů nad zelenými stoly doma i venku!

Zajímá vás něco ze zákulisí Klubu stolního tenisu Jeseník? Zeptejte se v komentářích pod článkem!

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Potěšili jsme další čtenáře novým vybavením jejich knihovny. Kde se radují tentokrát a co od nás dostali?

Potěšili jsme další čtenáře novým vybavením jejich knihovny. Kde se radují tentokrát a co od nás dostali?

Vydáno: 15.03.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1174x

MT nábytek, největší e-shop s bytovým vybavením u nás, pokračuje ve vybavování obecních knihoven novým nábytkem. Kde to teď mají čtenáři hezčí a jak získáte potřebné regály, skříňky nebo třeba sedací pytle do vaší knihovny i vy?

Celý článek
Duševně nemocní z Mladé Boleslavi se díky nám cítí na terapiích o něco lépe. Jaké vybavení jsme jim darovali?

Duševně nemocní z Mladé Boleslavi se díky nám cítí na terapiích o něco lépe. Jaké vybavení jsme jim darovali?

Vydáno: 02.01.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 209x

MT nábytek jako e-shop č. 1 s bytovým vybavením v rámci své charitativní činnosti podporuje celou řadu organizací. Tentokrát jsme udělali radost pracovníkům a klientům sdružení Fokus v Mladé Boleslavi. Čím? Dozvíte se v článku.

Celý článek
Čtenáři v Budislavi si užívají parádní nové sezení. Dáme lepší nábytek i do vaší knihovny, ozvěte se nám

Čtenáři v Budislavi si užívají parádní nové sezení. Dáme lepší nábytek i do vaší knihovny, ozvěte se nám

Vydáno: 20.11.2016 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1145x

Díky programu na podporu čtení jsme darovali nový nábytek do další obecní knihovny. Tentokrát naše pomoc zamířila do Budislavi u Litomyšle. Pokud to chcete mít hezčí i ve vaší knihovně, napište nám. Kontakt najdete uvnitř článku.

Celý článek