PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Potěšili jsme studenty, dali jsme jim nábytek do plesové tomboly!

Letošní maturanti jesenického Gymnázia obdrželi na slavnostním plese stužky, symbolizující jejich první velký životní milník. Společnost Exiteria s.r.o. podpořila studenty věnováním nábytku za 5 tisíc korun do plesové tomboly.
Vydáno: 27.11.2013 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 4314x

Stužkovací ples Gymnázia Jeseník pro školní rok 2013/14 se uskutečnil v sobotu 22. listopadu v kulturním sále budovy IPOS, známé mezi místními lidmi spíše pod jménem Pentagon. Po slavnostním dekorování studentů a kulturním programu, ve kterém byla mimo jiné k vidění třeba skoková parkour show, vystoupení tanečního studia nebo umění barmanů, došlo na tolik očekávané losování tomboly.

Jednou z hlavních cen přitom byla i poukázka na nábytek podle vlastního výběru za 5 tisíc korun v e-shopu MT-nábytek.cz, věnovaná společností Exiteria s.r.o. „S přáním, zda bychom mohli přispět nějakou cenou, nás oslovila sestra jedné z našich zaměstnankyň. Rádi jsme studentům pomohli, už jenom proto, že kancelář naší firmy sídlí v Jeseníku a my chceme být regionálními patrioty,“ vysvětluje Jiří Juřica, jednatel společnosti Exiteria s.r.o., jak se dostala na stužkovací ples netradiční výhra v podobě nábytku.

Jeseničtí studenti nejsou zdaleka jedinými, kdo se těší přízni internetového prodejce nábytku. O další pomoci a dobročinných akcích si přečtěte na našem blogu v záložce „Pomáháme“.

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Potěšili jsme další čtenáře novým vybavením jejich knihovny. Kde se radují tentokrát a co od nás dostali?

Potěšili jsme další čtenáře novým vybavením jejich knihovny. Kde se radují tentokrát a co od nás dostali?

Vydáno: 15.03.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1174x

MT nábytek, největší e-shop s bytovým vybavením u nás, pokračuje ve vybavování obecních knihoven novým nábytkem. Kde to teď mají čtenáři hezčí a jak získáte potřebné regály, skříňky nebo třeba sedací pytle do vaší knihovny i vy?

Celý článek
Duševně nemocní z Mladé Boleslavi se díky nám cítí na terapiích o něco lépe. Jaké vybavení jsme jim darovali?

Duševně nemocní z Mladé Boleslavi se díky nám cítí na terapiích o něco lépe. Jaké vybavení jsme jim darovali?

Vydáno: 02.01.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 209x

MT nábytek jako e-shop č. 1 s bytovým vybavením v rámci své charitativní činnosti podporuje celou řadu organizací. Tentokrát jsme udělali radost pracovníkům a klientům sdružení Fokus v Mladé Boleslavi. Čím? Dozvíte se v článku.

Celý článek
Čtenáři v Budislavi si užívají parádní nové sezení. Dáme lepší nábytek i do vaší knihovny, ozvěte se nám

Čtenáři v Budislavi si užívají parádní nové sezení. Dáme lepší nábytek i do vaší knihovny, ozvěte se nám

Vydáno: 20.11.2016 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1144x

Díky programu na podporu čtení jsme darovali nový nábytek do další obecní knihovny. Tentokrát naše pomoc zamířila do Budislavi u Litomyšle. Pokud to chcete mít hezčí i ve vaší knihovně, napište nám. Kontakt najdete uvnitř článku.

Celý článek