PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Pomohli jsme vyplaveným - dostali slevu na nákup nábytku!

Společnost Exiteria s.r.o. zareagovala na letošní povodeň a nabídla vyplaveným lidem slevu na nákup nábytku. Akce zaznamenala značný ohlas a jedním z těch, kdo zvýhodněný nákup využil, byl i Jiří z Prahy 5. Tady máme jeho příběh.
Vydáno: 25.11.2013 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 4315x

Ničivá povodeň na přelomu května a června letošního roku znovu nemilosrdně ničila vše, co jí přišlo do cesty, a brala životy i majetky. A jak už tomu v podobných extrémních případech bývá, opět se mezi lidmi zvedla vlna solidarity a pomoci vyplaveným, kterým často nezbylo nic jiného, než oči pro pláč. Svou „troškou do mlýna“ přispěla i společnost Exiteria s.r.o., která ve svém e-shopu MT-nábytek.cz nabídla postiženým povodní slevu na nákup nového nábytku. Kdo ji využil, byl maximálně spokojený. 

Na spodní vodu byly zábrany krátké

Jiří G. z Prahy přišel při letošní povodni mimo jiné o nábytek, nové lůžko si pak koupil u MT-nábytek.cz. Foto: Jiří G.
Jiří G. z Prahy přišel při letošní povodni mimo jiné o nábytek
nové lůžko si pak koupil u MT-nábytek.cz. Foto: Jiří G.
„Bydlím v zátopové oblasti poblíž Vltavy. Po velké povodni v roce 2002 zde byly vybudovány protipovodňové zábrany, které by měly zabránit přímému ohrožení v případě záplav. Avšak při tak enormním vzestupu hladiny v řece (5-6 metrů) jsem ohrožen spodní vodou, tak, jak tomu bylo i letos. Voda vystoupila do výše 1,65 metrů a zaplavila celý suterén, který je obývaný,“ popsal našemu blogu Jiří G., jak letos došlo k vyplavení jeho domácnosti. Rodina ještě stihla vynést do patra elektroniku a cennější věci, ale všechen nábytek i s plynovým kotlem už byl nenávratně utopený.

Čerpali celý týden

Povodeň znovu ničila vše, co jí přišlo, do cesty.  Foto: Sešívačka
Povodeň znovu ničila vše, co jí přišlo
do cesty. Foto: Sešívačka
Po opadnutí povodňové vlny trvalo celý týden, než se podařilo čerpadly dostat vodu z bytu ven. Následovalo dlouhé několikatýdenní vysoušení zdí a až poté mohlo dojít na opravu zničených omítek a malování. Škody na majetku Jiřího G. odhadli pracovníci na 200 tisíc korun. „Po překonání nejhoršího jsem si u MT-nábytek.cz objednal na zakázku čalouněné dvoulůžko a byla mi poskytnutá nezanedbatelná povodňová sleva včetně dopravy zdarma, za což Vám opravdu moc děkuji. Také velmi kladně hodnotím perfektní komunikaci a příjemnou a milou obsluhou vašeho zákaznického centra,“ ocenil Jiří G. nabídnutou pomoc v neštěstí s tím, že dává e-shopu MT-nábytek.cz všech pět pomyslných hvězdiček.

Podle internetové encyklopedie Wikipedie zasáhla povodeň v červnu 2013 na území České republiky celkem 970 obcí a měst a v sedmi krajích včetně hlavního města Prahy musel být vyhlášen Nouzový stav. Bezmála 30 tisíc profesionálních i dobrovolných hasičů zasahovalo u 9 611 událostí, do akce bylo nasazených také 21 tisíc policistů a 9 324 vojáků. Skoro 27 tisíc osob muselo být evakuováno z domova a 618 se jich podařilo zachránit ve svízelné situaci. 15 lidí takové štěstí nemělo a velká voda jim vzala život.


Svou pomocnou ruku podává společnost Exiteria s.r.o. hned na několika frontách, kromě vyplavených podporuje také Červený kříž, zvířata v zoologické zahradě, studentské akce a další.

Celé jméno zákazníka bylo na jeho přání zkráceno, redakce jej má k dispozici.

Použité fotografie:

  1. Jiří G.
  2. Sešívačka CC BY 2.0 

 

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Potěšili jsme další čtenáře novým vybavením jejich knihovny. Kde se radují tentokrát a co od nás dostali?

Potěšili jsme další čtenáře novým vybavením jejich knihovny. Kde se radují tentokrát a co od nás dostali?

Vydáno: 15.03.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1177x

MT nábytek, největší e-shop s bytovým vybavením u nás, pokračuje ve vybavování obecních knihoven novým nábytkem. Kde to teď mají čtenáři hezčí a jak získáte potřebné regály, skříňky nebo třeba sedací pytle do vaší knihovny i vy?

Celý článek
Duševně nemocní z Mladé Boleslavi se díky nám cítí na terapiích o něco lépe. Jaké vybavení jsme jim darovali?

Duševně nemocní z Mladé Boleslavi se díky nám cítí na terapiích o něco lépe. Jaké vybavení jsme jim darovali?

Vydáno: 02.01.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 212x

MT nábytek jako e-shop č. 1 s bytovým vybavením v rámci své charitativní činnosti podporuje celou řadu organizací. Tentokrát jsme udělali radost pracovníkům a klientům sdružení Fokus v Mladé Boleslavi. Čím? Dozvíte se v článku.

Celý článek
Čtenáři v Budislavi si užívají parádní nové sezení. Dáme lepší nábytek i do vaší knihovny, ozvěte se nám

Čtenáři v Budislavi si užívají parádní nové sezení. Dáme lepší nábytek i do vaší knihovny, ozvěte se nám

Vydáno: 20.11.2016 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1151x

Díky programu na podporu čtení jsme darovali nový nábytek do další obecní knihovny. Tentokrát naše pomoc zamířila do Budislavi u Litomyšle. Pokud to chcete mít hezčí i ve vaší knihovně, napište nám. Kontakt najdete uvnitř článku.

Celý článek