PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Darovali jsme čtyři pohovky klubu Plán B pro mladé v Boskovicích. Jaká zábava tam na školáky a studenty čeká?

V Boskovicích otevřeli volnočasový klub pro dospívající mládež. Místo poflakování v ulicích si tam puberťáci mohou zahrát různé hry i jen tak posedět na pohovkách od MT nábytek a klábosit. Co všechno si pro ně "Plán B" připravil?
Vydáno: 06.09.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1557x

"Plán B" je jméno nového volnočasového klubu pro dospívající mládež, otevřeného před pár dny v Boskovicích "Na Majáku". Dali jsme mu do začátku čtyři prostorné pohovky za zhruba 37 tisíc korun, aby si příchozí měli na co pohodlně sednout. Zařízení provozuje obecně prospěšná společnost ELIM, díky které si omladina z Boskvic a z Letovic místo poflakování v ulicích může v jejích klubech zahrát různé hry i jen tak posedět a pokecat. Otevřeno je pro všechny a zdarma.

Kulečník, fotbálek, karty a ještě mnohem víc...

"Volnočasový klub spočívá právě v tom, že se nikdo nemusí nikde předem hlásit, ani registrovat, případně se zavazovat k pravidelné docházce. Klub má oslovit právě ty, kteří nechtějí chodit na organizované kroužky, ale zároveň touží po nějkém místu, kde mohou pobýt s přáteli, něco si zahrát, nebo se něco i naučit," říká Pavel Kratochvíl, ředitel a projektový manžer o.p.s. ELIM Letovice. Kapacita boskovické klubovny je podle jeho slov téměř neomezená, takže přijít může opravdu každá holka i kluk ve věku od 12 let výš.

<p>Do klubu Plán B mohou mladí přijít na kulečník a za celou řadou dalších her a aktivit. Foto: ELIM Letovice</p>

Do klubu Plán B mohou mladí přijít na kulečník a za celou řadou dalších her a aktivit. Foto: ELIM Letovice

Lidé z ELIMu očekávají, že časem bude na pravidelná klubová setkání v Boskovicích docházet mezi 20 až 30 puberťáky. A co jim prostory bývalé diskotéky "Maják" nabídnou? "V současné chvíli jsme stále ve fázi dovybavování prostor klubu, ale už nyní si příchozí zahrají profi kulečník, ping-pong, stolní fotbálek i šipky nebo třeba karetní a stolní hry," vyjmenoval Petr Kratochvíl. Jak doplnil, v současné době by rádi do klubu pořídili ještě nějaký nábytek s úložnými prostory, výkonnější ozvučení s reproduktory a do budoucna také stůl na oblíbený air-hockey.

Klub "Plán B" Boskovice

  • Sídlo: Náměstí 9. května 10, Boskovice
  • Otevřeno: pondělí a středa od 14:30 do 18:30 hod.
  • Vstup: zdarma
  • Provozovatel: ELIM Letovice o.p.s.

Dobrá každá koruna i dar

Sehnat peníze na provoz obecně prospěšné společnosti a dvou klubů v Letovicích a Boskovicích není žádná legrace. Například platy pro 4 zaměstnance na plný úvazek dává ELIM dohromady doslova korunu po koruně. "Naše organizace je svým způsobem zcela unikátní v tom, že jsme se rozhodli jít cestou financování od soukormých dárců a tím si zajistit travlý a jistý příjem od lidí, kteří za námi stojí, důvěřují nám a v naší práci vidí smysl," vysvětluje zakladatel a šéf společnosti.

<p>Návštěvníci klubovny si vychutnávají posezení na nových pohovkách od MT nábytek. Foto: ELIM Letovice</p>

Návštěvníci klubovny si vychutnávají posezení na nových pohovkách od MT nábytek. Foto: ELIM Letovice

Pohovky od MT nábytek tak udělali všem velkou radost. "Moc nám pomáhá, když nám některé firmy vyjdou vstříc a něco nám věnují, jako ve vašem případě. Velice si toho vážíme a děkujeme za čtyři nádherné gauče, které nyní slouží v naší nové klubovně," neskrývá Pavel Kratochvíl potěšení a dodává: "Sedačky jsou naprosto skvělé. V minulosti jsme vždy používali staré, které nám někdo daroval, ale byly většinou prosezené, nebo roztrhané. Takže si ty nové od vás naprosto užíváme a věřím, že i všem návštěvníkům klubu se budou moc líbit."

<p>Na slavnostním zahájení činnosti klubu Plán B v Boskovicích bylo plno. Foto: ELIM Letovice</p>

Na slavnostním zahájení činnosti klubu Plán B v Boskovicích bylo plno. Foto: ELIM Letovice

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Potěšili jsme další čtenáře novým vybavením jejich knihovny. Kde se radují tentokrát a co od nás dostali?

Potěšili jsme další čtenáře novým vybavením jejich knihovny. Kde se radují tentokrát a co od nás dostali?

Vydáno: 15.03.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1174x

MT nábytek, největší e-shop s bytovým vybavením u nás, pokračuje ve vybavování obecních knihoven novým nábytkem. Kde to teď mají čtenáři hezčí a jak získáte potřebné regály, skříňky nebo třeba sedací pytle do vaší knihovny i vy?

Celý článek
Duševně nemocní z Mladé Boleslavi se díky nám cítí na terapiích o něco lépe. Jaké vybavení jsme jim darovali?

Duševně nemocní z Mladé Boleslavi se díky nám cítí na terapiích o něco lépe. Jaké vybavení jsme jim darovali?

Vydáno: 02.01.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 209x

MT nábytek jako e-shop č. 1 s bytovým vybavením v rámci své charitativní činnosti podporuje celou řadu organizací. Tentokrát jsme udělali radost pracovníkům a klientům sdružení Fokus v Mladé Boleslavi. Čím? Dozvíte se v článku.

Celý článek
Čtenáři v Budislavi si užívají parádní nové sezení. Dáme lepší nábytek i do vaší knihovny, ozvěte se nám

Čtenáři v Budislavi si užívají parádní nové sezení. Dáme lepší nábytek i do vaší knihovny, ozvěte se nám

Vydáno: 20.11.2016 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1145x

Díky programu na podporu čtení jsme darovali nový nábytek do další obecní knihovny. Tentokrát naše pomoc zamířila do Budislavi u Litomyšle. Pokud to chcete mít hezčí i ve vaší knihovně, napište nám. Kontakt najdete uvnitř článku.

Celý článek