0komentářů

Váš nákup pomohl k lepšímu životu postiženým dětem z domova v Otnicích. Jaké vybavení od MT nábytek jim nově slouží?

Malí i velcí obyvatelé Domova pro postižené děti Lila v Otnicích se těší z nového nábytku. Podívejte se, jaké vybavení si u nás vybrali díky dobročinné akci, během níž jste svými nákupy přispěli k naspoření 61 752,- Kč.
Vydáno: 22.05.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 2033x

Krásných 61 752 korun vynesla unikátní dobročinná slevová akce e-shopu MT nábytek, během které jste každým svým nákupem přispěli poměrnou částkou na zvláštní konto. Nastřádané peníze pomohly Domovu pro postižené děti Lila v Otnicích, jehož obyvatelé si za ně u nás vybrali potřebné nové vybavení. Koukněte se, jaký nábytek nově pomáhá dětem s mozkovou obrnou ke kvalitnějšímu životu.

<p>Díky vašim nákupům se podařilo nashromáždit krásnou částku.</p>

Díky vašim nákupům se podařilo nashromáždit krásnou částku.

Pomoc jako na zavolanou

"V době, kdy nás MT nábytek oslovil s nabídkou sponzorství, jsme významně rozšiřovali naši rehabilitaci. Vybrali jsme si tedy nábytek na jednotlivá pracoviště fyzioterapeutů. Tři psací stoly, jedno kancelářské křeslo, pět šuplíkových komod, dvě závěsné police a dvě nástěnná zrcadla. Nové umyvadlo se skříňkou bylo potřeba do ordinace a pro skupinku nejmenších dětí jsme pořídili rozkládací pohovku," vyjmenovala ředitelka domova Lila Ludmila Pšenáková, za co vybranou částku v Otnicích proměnili.

<p>Nové psací stoly pomohou terapeutům při práci s postiženými dětmi.</p>

Nové psací stoly pomohou terapeutům při práci s postiženými dětmi.

Spokojení jsou děti i dospělí

Jak Ludmila Pšenáková prozradila, radost v domově z nového nábytku byla veliká. "Fyzioterapeuté mají krásné pracoviště s úložnými prostory, zázemí pro nezbytnou dokumentaci, velká zrcadla slouží na reflexy při cvičení. Díky umyvadlu se skříňkou získala i ordinace nové úložné prostory. Na rozkládací pohovce si hoví naše nejmenší, ležící děti."

<p>Rehabilitaci dětí usnadní i praktické úložné prostory v komodách.</p>

Rehabilitaci dětí usnadní i praktické úložné prostory v komodách.

Přebalovací stůl na míru

Dětskému domovu Lila by se pochopitelně hodil i další nový nábytek, problém je však v tom, že většina modelů z běžné nabídky potřebám zařízení ne úplně vyhovuje. "Hodně věcí si bohužel musíme nechávat vyrobit na míru. Například bychom potřebovali přebalovací stůl. Klasický přebalovací stůl, který je v prodeji, je pro naše potřeby malý. V současné době bychom uvítali například menší pohovku nebo dvojkřeslo," dodává Ludmila Pšenáková.

Sdílejte tento článek 0x 0x 1x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Darovali jsme čtyři pohovky klubu Plán B pro mladé v Boskovicích. Jaká zábava tam na školáky a studenty čeká?

Darovali jsme čtyři pohovky klubu Plán B pro mladé v Boskovicích. Jaká zábava tam na školáky a studenty čeká?

Vydáno: 06.09.2016 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 963x

V Boskovicích otevřeli volnočasový klub pro dospívající mládež. Místo poflakování v ulicích si tam puberťáci mohou zahrát různé hry i jen tak posedět na pohovkách od MT nábytek a klábosit. Co všechno si pro ně "Plán B" připravil?

Celý článek
Čtenáři z Batňovic a Hnanic se radují z nových regálů v knihovně. Chcete mít u vás také takové?

Čtenáři z Batňovic a Hnanic se radují z nových regálů v knihovně. Chcete mít u vás také takové?

Vydáno: 14.06.2016 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1378x

Čtenáři v dalších dvou knihovnách mají radost z krásných nových regálů. Tentokrát jsme jimi potěšili obyvatele Batňovic a Hnanic. Pokud chcete mít hezčí půjčovnu knížek i ve vaší obci, ozvěte se nám. Regály vám věnujeme zdarma.

Celý článek
Chcete mít letos hezčí knihovnu? Napište si o nábytek. Jako čtenáři ve Vysokově, kde už mají krásné nové regály

Chcete mít letos hezčí knihovnu? Napište si o nábytek. Jako čtenáři ve Vysokově, kde už mají krásné nové regály

Vydáno: 08.01.2016 ▪ Autor: Martin KulhánekPomáháme ▪ Přečteno: 1799x

Jak získat moderní vybavení do knihovny bez peněz? Je to prosté. Stačí se nám ozvat a my zařídíme vaši půjčovnu novými regály. Ve Vysokově to zkusili a dnes se tamní čtenáři radují z hezčího a útulnějšího prostředí půjčovny.

Celý článek