PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

"Největší zájem je o akce, soutěže a nábytkové tipy pro domácnost,"

vypočítává Niki Pavlíková, která je správcem sociálních sítí internetových obchodů s nábytkem pod hlavičkou firmy Exiteria s.r.o. Míní, že se zdravým přístupem jsou sítě komunikačním přínosem, ale i tady platí, že všeho moc škodí.
Vydáno: 13.08.2014 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 3419x

vypočítává Niki Pavlíková, která je správcem sociálních sítí na e-shopu MT-nábytek.cz. Stará se o čtyři firemní profily a jak nám v rozhovoru dále prozradila, fanoušky hodně baví třeba inspirativní obrázky pro hezčí bydlení. Svěřují se ale i s fotografiemi, které dokážou rozesmát.

Ve firmě máte na starosti vše, co se týká sociálních sítí. Co si pod tím konkrétně můžeme představit?

"Na starosti mám celkem čtyři sociální sítě (Facebook, Twitter, Google + a Pinterest). Firma tyto sítě využívá jako další reklamní kanál, kde upozorňujeme na různé slevové akce a novinky v obchodě. Další náplní je komunikace se zákazníky, nejčastěji odpovídám na dotazy k nábytku, který fanoušci viděli na našem profilu.
Moje nejoblíbenější část je pak uveřejňování různých rad a inspirací, jak si vylepšit bydlení. Starost o sociální sítě však zahrnuje také plánování strategií, sledování trendů v oboru a papírování kolem reklamy."

Fenomén sociálních sítí byl v posledních letech hodně skloňován. Jsou podle vás přínosem nebo zhoubou vzájemné komunikace mezi lidmi?

"Podle mě záleží na každém jednotlivci zvlášť. Sociální sítě jsou vaším odrazem. Dá se tedy říct, že jak vypadá vaše zeď na Facebooku, takový jste. Nechápu, když si někteří neustále stěžují na hloupé příspěvky té a té stránky nebo toho a toho kamaráda. Není jednodušší si podobné stránky zablokovat a nerozčilovat se?
Pro mě osobně jsou sociální sítě zdrojem zábavy, informací, inspirace a hlavně komunikace s přáteli, se kterými se bohužel nemůžu setkávat osobně. Takže ano, pokud máte zdravý přístup k sociálním sítím, jsou přínosem.  I zde však platí známé pravidlo "všeho moc" škodí“."

Niki Pavlíková, spávce sociálních sítí e-shopu MT-nábytek.cz
Niki Pavlíková, spávce sociálních sítí e-shopu MT-nábytek.cz

Jste v kontaktu s mnoha uživateli sítí, které se týkají společnosti MT-nábytek. Dá se říci, co je nejvíce baví a co mají rádi?

"Největší zájem mají o různé slevy, akce a soutěže, které nabízíme. Jako druhé nejsledovanější jsou odkazy na náš blog, nejvíce letí různé rady a tipy pro domácnost. Baví je také různé inspirativní obrázky pro hezčí bydlení."

Zaregistrovala jste při své práci nějaký diskusní příspěvek, který vás od srdce rozesmál?

"Jedna paní u nás koupila postel pro tříletého syna. Pak nám poslala fotku, jak syn místo v posteli spí v šuplíku pod tou postelí."

Pracujete v nábytkářské firmě, máte doma nějaký oblíbený kousek nábytku, se kterým se ráda pochlubíte?

"Momentálně bydlím v pronajatém bytě, který už byl vybavený. Jediný kousek, kterým se můžu a opravdu se ráda chlubím, je komoda Veria z našeho obchodu. Plánuji vlastní bydlení, takže počítám s tím, že k ní přikoupím nábytek ze stejné kolekce."

Jakému stylu vybavení bytu dáváte přednost, spíše konzervativnějšímu nebo modernímu? Kdo má u vás doma v tomto směru rozhodující slovo?

"Rozhodující slovo mám spíše já jako fanoušek interiérového vybavení, ale musím říct, že přítel má podobný vkus jako já, takže žádná válka Roseových v tomto ohledu nehrozí. Jsem pro konzervativní pohodlné a útulné bydlení. Miluji středozemní styl bydlení – zemité barvy, sedačku s polštáři, dřevo, sem tam nějaký starožitný kousek a hlavně hodně světla a vzdušnosti."

Co byste si ráda pořídila domů za nábytkové vybavení a zatím se na to teprve chystáte?

"Vlastní postel. Dívám se po velké manželské čalouněné posteli s čelem. Ráda si před usnutím čtu, takže se v poslední době koukám po posteli, kde se dá zvednout záhlavní část. V budoucnu bych si také ráda pořídila křeslo ušák."

Prozradíte nám něco o svých zálibách a koníčcích ve volném čase? Při jaké činnosti si nejlépe odpočinete?

"Nejlépe si odpočinu při výrobě šperků z korálků a křišťálové pryskyřice, ale protože v práci sedím celý den za stolem a koukám do počítače, snažím se spíše trávit volný čas aktivně. Začala jsem proto chodit do posilovny, občas si jdu zaběhat, a když je čas, vyrážíme na výlet."

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Jiří Macík

Původní profesí jsem chovatel, ale přišla příležitost dělat novinařinu a komunikaci, a od té doby se živím psaním. V mých článcích najdete vždy nějakou praktickou vychytávku do vaší domácnosti nebo užitečnou radu, aby se vám lépe bydlelo a žilo.

Jiří Macík na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Víte, co je HTML, CSS nebo responzivita? Prozradí vám to kodér webových stránek David Prudil

Víte, co je HTML, CSS nebo responzivita? Prozradí vám to kodér webových stránek David Prudil

Vydáno: 06.02.2015 ▪ Autor: Martin KulhánekNáš tým ▪ Přečteno: 2774x

Jak dostala svou podobu webová stránka, na kterou koukáte? Všechny grafické prvky někdo musel nejdřív převést do kódů, srozumitelných internetovým prohlížečům. Přečtěte si v rozhovoru s Davidem Prudilem, co kodérská práce obnáší.

Celý článek
Co to je linkbuilding? Nebo affiliate program? Čtěte rozhovor se Zdenkem Dvořákem

Co to je linkbuilding? Nebo affiliate program? Čtěte rozhovor se Zdenkem Dvořákem

Vydáno: 21.01.2015 ▪ Autor: Martin KulhánekNáš tým ▪ Přečteno: 2429x

Také vám tato slova znějí jako z jiného světa? Přitom se za nimi neskrývá nic jiného než nástroje pro podporu prodeje. Linkbuilder společnosti Exiteria Zdeněk Dvořák vám prozradí, jak fungují a jak si díky nim můžete i přivydělat.

Celý článek
Proč dobrovolně bydlím na vesnici? Mám rád přírodu a ten klid,

Proč dobrovolně bydlím na vesnici? Mám rád přírodu a ten klid,

Vydáno: 13.11.2014 ▪ Autor: Jiří MacíkNáš tým ▪ Přečteno: 2449x

svěřil se nám Martin Kulhánek, který má na starosti textový obsah webů MT-nábytek.cz. Jeho velkou zálibou je zahrádka a práce kolem domu. Jak se mu pěstování daří, co má rád a co mu naopak otravuje život? Dozvíte se v rozhovoru.

Celý článek