PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

„Z dobře nastaveného systému provizí mají zisk všichni partneři,“

představuje Affiliate program společnosti Exiteria s.r.o. jeho manažerka Petra Brandejská. Jak prozradila, provizní systém spočívá v umísťování odkazů na e-shopy s nábytkem a bytovými doplňky na jiných internetových stránkách.
Vydáno: 29.11.2013 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 3297x

Petra Brandejská je manažerkou Affiliate programu, společnosti Exiteria s.r.o.
Petra Brandejská je manažerkou Affiliate programu
společnosti Exiteria s.r.o.
Provozovatel několika internetových prodejen s nábytkem a bytovými doplňky, firma Exiteria s.r.o., nabízí zájemcům provizní systém, spočívající v umísťování odkazů na její e-shopy na jiných internetových stránkách. Jak celý program funguje, pověděla našemu blogu manažerka Petra Brandejská.

Co přesně si má obyčejný smrtelník představit pod pojmem Affiliate program?

„Zjednodušeně jde o provizní systém, kde náš partner umisťuje odkazy na naše e-shopy ve formě banneru nebo textu na které pak návštěvník reaguje. Pokud se návštěvník těchto stránek přes odkaz dostane do našeho e-shopu a něco si koupí (udělá konverzi), partner automaticky dostává odměnu podle toho, jak velký nákup zákazník udělal. Provize se pak v závislosti na výši objednávky pohybují mezi pěti až osmi procenty z celkové částky.“

Kolik partnerů je v současné době zapojených do systému společnosti Exiteria s.r.o. a jaký by byl pro vás ideální počet?

„Na Affiliate programu jsme začali pořádně pracovat v půlce letošního srpna a momentálně s námi v něm spolupracuje řada majitelů a provozovatelů webových stránek. Samozřejmě bychom jich rádi přilákali víc, ale v tomto případě nejde ani tak o kvantitu jako o kvalitu. Jedná se o dlouhodobý proces budování sítě odkazů, jehož výsledky se dostaví až za nějaký čas.

Jak by tedy měly vypadat ideální partnerské webové stránky?

„Z našeho pohledu musí být především aktivní a navštěvované, aby měla spolupráce vůbec nějaký smysl, a to i pro jejich majitele. Nejlepší kombinace nastává, když jsou stránky zároveň tematicky zaměřené na nábytek, interiéry, domácnost, design a podobné oblasti. Čím kvalitnější má web obsah a nabízí lepší produkt, tím se přímo úměrně zvyšuje poptávka zákazníků a samozřejmě i zisky partnerů. Pokud je provizní systém dobře nastavený, mají z něj zaručený profit všichni zúčastnění.“

Provizní program je jedinou náplní vaší práce?

„Kromě kontaktování potenciálních nových affiliate partnerů a komunikace s těmi stávajícími se zabývám také přípravou souvisejících propagačních materiálů (bannerů a textů). Dále pracuji na umísťování produktů včetně copywritingu a na starosti mám také běžnou administrativní a kancelářskou činnost.“

Jaký máte ráda nábytek a jaký kousek jste si v poslední době pořídila do bytu?

„Nemám žádný vyhraněný styl, každopádně bych si ale domů nenastavěla žádné starožitné nebo rustikální kousky, líbí se mi spíše jednoduchý soudobý design. Naposledy jsme s přítelem kupovali sedačku, kterou sice neužíváme, ale naši nájemníci jsou s ní naprosto spokojení, a sami máme doma novou obývací stěnu, kterou jsem si také velice oblíbila. Oboje bylo pochopitelně zakoupené u naší společnosti.“

Co děláte ve volném čase, máte nějaké koníčky?

„Aktivně se věnuji hlavně sportu, a to volejbalu. Docela dost času pak trávím s rodinou a přáteli a také se svým psem.“

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Přečtěte si také ↓

Víte, co je HTML, CSS nebo responzivita? Prozradí vám to kodér webových stránek David Prudil

Víte, co je HTML, CSS nebo responzivita? Prozradí vám to kodér webových stránek David Prudil

Vydáno: 06.02.2015 ▪ Autor: Martin KulhánekNáš tým ▪ Přečteno: 2777x

Jak dostala svou podobu webová stránka, na kterou koukáte? Všechny grafické prvky někdo musel nejdřív převést do kódů, srozumitelných internetovým prohlížečům. Přečtěte si v rozhovoru s Davidem Prudilem, co kodérská práce obnáší.

Celý článek
Co to je linkbuilding? Nebo affiliate program? Čtěte rozhovor se Zdenkem Dvořákem

Co to je linkbuilding? Nebo affiliate program? Čtěte rozhovor se Zdenkem Dvořákem

Vydáno: 21.01.2015 ▪ Autor: Martin KulhánekNáš tým ▪ Přečteno: 2432x

Také vám tato slova znějí jako z jiného světa? Přitom se za nimi neskrývá nic jiného než nástroje pro podporu prodeje. Linkbuilder společnosti Exiteria Zdeněk Dvořák vám prozradí, jak fungují a jak si díky nim můžete i přivydělat.

Celý článek
Proč dobrovolně bydlím na vesnici? Mám rád přírodu a ten klid,

Proč dobrovolně bydlím na vesnici? Mám rád přírodu a ten klid,

Vydáno: 13.11.2014 ▪ Autor: Jiří MacíkNáš tým ▪ Přečteno: 2454x

svěřil se nám Martin Kulhánek, který má na starosti textový obsah webů MT-nábytek.cz. Jeho velkou zálibou je zahrádka a práce kolem domu. Jak se mu pěstování daří, co má rád a co mu naopak otravuje život? Dozvíte se v rozhovoru.

Celý článek