PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Kdo získal 30% slevu na nábytek? Tři šťastlivci se těší na nákup

Více než 2 500 z vás, čtenářů blogu Můj byt, se zapojilo do soutěžní ankety s otázkou, jaký si plánujete pořídit nábytek. Hlasování skončilo o půlnoci 30. června a my teď už víme, kdo bude nakupovat nové vybavení o 30 % levněji.
Vydáno: 02.07.2014 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1781x

Svůj věk a e-mailovou adresu, což byla podmínka účasti v soutěži, uvedlo na konci ankety přesně 2 585 návštěvníků našich stránek. Včetně těch, kdo se nechtěli zapsat, hlasovali pro celkem 6 029 kousků nábytku. 

Nejvíce se většina z vás těší na novou postel. Tu jste jako vybavení, které si hodláte v brzké době pořídit, označili 772-krát. V těsném závěsu za postelí máme sedací soupravy, po kterých toužíte v 753 případech. Následuje šatní skříň s 500 zájemci a po ní kuchyňská linka, na níž si dělá zálusk 398 z vás. Celkové výsledky hlasování najdete ZDE.

 

Po kontrole platnosti IP adres soutěžících vylosoval náš počítač 3 čísla, určující výherce 30% slevy na nákup nového nábytku v e-shopu MT-nábytek.cz. Jsou jimi majitelé těchto e-mailových adres:

spalenkovam@seznam.cz, alexa.navratilova@seznam.cz a jaroslavkoval@seznam.cz

Všichni už dostali zprávu s informací o výhře a velice je potěšila. Jak by také ne, když ušetří téměř třetinu nákladů na vybavení domácnosti. “Děkuji, že jsem měla možnost zúčastnit se vaší ankety a děkuji za 30% slevu z mého nákupu. Objednávku uskutečním v co nejkratší době,” napsala nám Alexandra Navrátilová, jedna z trojice úspěšných. Jak prozradila, má u MT-nábytek.cz vyhlédnutou kuchyň.

Celá řada účastníků ankety připojila k výběru nábytku i svůj komentář. Dozvěděli jsme se tak třeba, že hlasující se jménem Zdenka.zz nemůže hnout se svým chotěm. “Víte vy, co mi dalo práce přesvědčit manžela, že si pořídíme nový obývací pokoj? Jemu stačí TV, sedačka a ovladač - tím končí jeho představa. Takže sleva by se mi líbila a pořídila bych si ještě jídelní stůl :-) Všem hodně štěstíčka při losování,” napsala Zdenka.zz.

Vylosovaným šťastlivcům srdečně gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za jejich hlasy i osobní komentáře.

Těšíme se na vaši účast i v příští anketě o zajímavé ceny, kterou pro vás už nyní připravujeme!

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Měl jsem být hoteliérem nebo šéfem restaurace, ale ještě než jsem s tím začal, zlákalo mě psaní a novinářská práce. Na blogu Můj byt vám přináším pozvánky na různé nábytkářské akce, novinky a zajímavosti, rozhovory s lidmi z oboru i fotogalerie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Ostatní hlasování

Soutěž o bytové dekorace. Doplňte větu, přidejte fotku a vyhrajte!

Soutěž o bytové dekorace. Doplňte větu, přidejte fotku a vyhrajte!

Vydáno: 30.05.2016 ▪ Autor: Niki PavlíkováSoutěže ▪ Přečteno: 1699x

Soutěž o bytové dekorace. Doplňte větu, přidejte fotku a vyhrajte!

Hlasovat
Pravidla a podmínky soutěže - MOBITEX 2016

Pravidla a podmínky soutěže - MOBITEX 2016

Vydáno: 05.04.2016 ▪ Autor: Niki PavlíkováSoutěže ▪ Přečteno: 1563x

Přijďte ve dnech 20. - 23. 4. 2016 na Mezinároní veletrh nábytku MOBITEX na brněnském výstavišti a vyhrajte slevovou poukázku na nábytek v eshopu MT nábytek.

Hlasovat
Pravidla a podmínky soutěže - Olympia

Pravidla a podmínky soutěže - Olympia

Vydáno: 19.02.2016 ▪ Autor: Niki PavlíkováSoutěže ▪ Přečteno: 1527x

Vyhrajte dárkový poukaz na nábytek z našeho eshopu. Přijďte 27. nebo 28. února 2016 do Olympie v Brně a zkuste štěstí v našich soutěžích.

Hlasovat