PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.
0komentářů

Soutěž o bytové dekorace. Doplňte větu, přidejte fotku a vyhrajte!

Soutěž o bytové dekorace. Doplňte větu, přidejte fotku a vyhrajte!
Vydáno: 30.05.2016 ▪ Autor: ▪ Přečteno: 1696x

“Doma je tam, kde můžu snídat v posteli. Nebo kde nemusím zatahovat břicho. Nebo tam, kde hodím nohy na stůl a koukám z okna.” Doplňte větu “Doma je tam, kde…”, přidejte fotku a vše pošlete pod svým profilem do komentáře pod příspěvek, který najdete zde. Pro tři nejlepší odpovědi máme bytové doplňky, které zkrášlí váš domov.

Pravidla soutěže a výhry:

Soutěžní fotografii s doplněnou větou nahrávejte do komentáře zde. Ze svého FB profilu můžete nahrát pouze 1 snímek. Do výběru v žádném případě nezařadíme fotografie stažené z jakýchkoliv cizích internetových stránek. Upozorňujeme podvodníky, že se sami tímto nečestným jednáním vystavují postihu kvůli porušování autorských práv.


Na základě ustanovení Občanského zákoníku o fyzických osobách musí každý soutěžící v případě potřeby předložit souhlas fotografované osoby nebo jejího zákonného zástupce v písemné formě. Jedná se o zákonné opatření proti porušení ochrany osobnosti.


Své příspěvky přidávejte od 30. května do 5. června 2016.


Redakční porota blogu Můj byt poté vybere 3 nejpovedenější příspěvky a jejich autory odmění cenami. Jména vítězů zveřejníme na FB profilu MT-nábytek.cz 6. června 2016.

Co můžete vyhrát?

První místo odměníme dvěma svítícími řetězy Blue Lights, druhé místo získá exkluzivní černý čaj s kokosem a čokoládou v designové plechové dózičce, pro třetí místo máme připravený vonný difuzér Open window s vůní lilie, fialky a pomerančových květů.

Sdílejte tento článek 0x 0x 0x
0x

Niki Pavlíková

Niki Pavlíková na sociálních sítích:
Sdělte ostatním čtenářům váš názor / Počet příspěvků: 0
Nadpis:
  Vaše jméno:

Ostatní hlasování

Pravidla a podmínky soutěže - MOBITEX 2016

Pravidla a podmínky soutěže - MOBITEX 2016

Vydáno: 05.04.2016 ▪ Autor: Niki PavlíkováSoutěže ▪ Přečteno: 1557x

Přijďte ve dnech 20. - 23. 4. 2016 na Mezinároní veletrh nábytku MOBITEX na brněnském výstavišti a vyhrajte slevovou poukázku na nábytek v eshopu MT nábytek.

Hlasovat
Pravidla a podmínky soutěže - Olympia

Pravidla a podmínky soutěže - Olympia

Vydáno: 19.02.2016 ▪ Autor: Niki PavlíkováSoutěže ▪ Přečteno: 1518x

Vyhrajte dárkový poukaz na nábytek z našeho eshopu. Přijďte 27. nebo 28. února 2016 do Olympie v Brně a zkuste štěstí v našich soutěžích.

Hlasovat
Pravidla a podmínky soutěže o dárkové poukazy

Pravidla a podmínky soutěže o dárkové poukazy

Vydáno: 18.02.2016 ▪ Autor: Niki PavlíkováSoutěže ▪ Přečteno: 1615x

Od 18. února můžete v nové fotosoutěži MT nábytku vyhrát slevový poukaz na nábytek. Pošlete nám fotku nábytku, který chcete vyměnit. Hrajeme na Facebooku.

Hlasovat