Ratanový nábytek – vaše přírodní posezení doma i v zahradě

Ratan, ať už přírodní nebo uměle vyráběný, je dnes velmi oblíbeným materiálem při výrobě nábytku do zahrad a interiérů. My vám nabízíme široký výběr ratanového nábytku, k jehož přednostem patří kvalitní zpracování, dlouhodobá užitnost i výborná cena. Ratanová křesla, židle nebo celé sedací soupravy vás potěší svým komfortem i nenáročnou údržbou. Vyzkoušejte přednosti ratanu a už nebudete chtít nic jiného.

Dnes nebo nikdy
Do konce zbývá jen
2 000
3 000
Položek na stránce:
Zobrazuji produkty1- 1 z 1
Houpací křeslo Rotem
Kovová konstrukce zamezí nadbytečnému vrzání a skřípání materiálu.
Dodáme do 06.02.2017
3 339 Kč
2 889 Kč
Detail zboží

Ratanový nábytek je moderní a velmi oblíbenou volbou nábytku mnoha zákazníků, kteří chtějí jít s dobou a zároveň vyžadují originalitu, dlouhověkost a kvalitu. V naší kategorii nábytku z ratanu a dalších exotických materiálů, naleznete nábytek z ratanu přírodního či umělého. Můžete se těšit na ratanové sedací soupravy,  ratanová houpací křesla, skříně a komody z exotických materiálů, police a truhly, stoly a stolky z ratanu. Dále zde naleznete ratanové doplňky do různých koutů vašeho domu či bytu, koše prádelníky i květináče. Veškerý kvalitní sortiment z ratanu naleznete právě v této kategorii! Nechte váš domov provonět ratanovou exotikou!

1 769
Vy + 1 769 dnešních zákazníků míříte k lepšímu bydlení.
9 464
Čeká na vás 9 464 modelů nábytku.
58
Za poslední měsíc jsme zařadili 58 novinek.
958 971
Máme pro vás nábytek v 958 971 variantách rozměrů, materiálů a barev.
Já si z MT Nábytku objednala celou ložnici a musím jen chválit. Malé součástky krásně přehledně zabalené, velké desky pečlivě, ať se nepoškodí či nepoškrábou. S kvalitou jsem spokojená a design na jedničku. Vše přišlo včas a tak jak má, a dokonce krom té 2,15 x 2,48 metrové skříně, jsem všechno zvládla složit sama. Takže suma sumárum, na 110% doporučují :))

Nikol Ch.
Břeclav