PROVOZ E-SHOPU BYL UKONČEN

Vážení zákazníci,

omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky již není možné provádět.

Děkujeme za pochopení.

Dřevěné knihovny a regály – to pravé místo pro vaše sbírky

Sbíráte porcelán, sklo nebo třeba knihy? Vystavte je do dřevěné knihovny či regálu ve skandinávském stylu. Máme pro vás regály a knihovny ze dřeva v různých barvách, s různými kombinacemi úložných prostor a vždy z toho nejkvalitnějšího masivu. Díky špičkovému řemeslnému zpracování dřeva vám bude nábytek sloužit dlouhá léta. Jeho cena pak potěší nejenom vášnivé sběratele, ale každého, kdo chce lépe bydlet.

0
1 000
Položek na stránce:
Do této kategorie jsme zatím nezařadili žádný nábytek. Pracujeme na jejím doplnění, abyste měli výběr ještě pestřejší.

Jedním z nejoblíbenějších koníčků nás Čechů a Moraváků je sběratelství čehokoliv. Opravdový sběratel se nezastaví před ničím a nedá pokoj, dokud vyhlédnutý kousek nezíská a netěší se s ním doma. Každý ze sběratelů si ovšem také dříve nebo později musí položit klasickou otázku: „Kam s tím?“

Elegantní řešení problému s místem pro vaše oblíbené věci, kterými se rádi pochlubíte i ostatním, nabízí knihovny a otevřené regály vyrobené ze skandinávského masivu. Jejich krásu a účelnost oceníte, ať už máte sbírku minerálů, angličáků nebo třeba kaktusů.

Při nákupu nábytku máte možnost vybrat si barvu moření, jeho velikou předností je pak možnost kombinování různě velkých regálů do sestavy podle vašich představ.

VÍCE
9 464
Čeká na vás 9 464 modelů nábytku.
275
Za poslední měsíc jsme zařadili 275 novinek.
958 971
Máme pro vás nábytek v 958 971 variantách rozměrů, materiálů a barev.
Vše naprosto v pořádku, rychlé dodání , milí a ochotní lidé, souprava skříně a komody úžasná. Doporučuji

Žaneta M.
Bělčice