Lišty na kuchyňskou desku - nezbytná součást každé linky

Těsnící lišty jsou nezbytnou součástí každé kuchyňské linky. Zakrývají spáry mezi zdmi a kuchyňskou linkou. Těsnící gumičky na lištách zabraňují průniku vody a nečistot za kuchyňskou linku, čímž ji chrání před vlhkostí a prodlužuje tak její životnost. Těsnící lišty se vyrábějí z různých materiálů, nejčastěji z kovu a plastu v různých barevných provedeních.

Pecka z výprodeje
Poslední 1 kus!
0
1 000
Položek na stránce:
Do této kategorie jsme zatím nezařadili žádný nábytek. Pracujeme na jejím doplnění, abyste měli výběr ještě pestřejší.

Čištění lišt se provádí běžnými čistícími prostředky určenými pro kuchyně a koupelny. Silné čističe a agresivní rozpouštědla mohou poškodit barevný povrch i samotný materiál.

Horní lišta
Horní lišty na kuchyňskou linku plní estetickou funkci. Dodávají jí většinou zdobný, rustikální vzhled, narušují lineárnost a dodávají lince nový rozměr. Horní lišta není nutnou součástí kuchyňské linky, pouze jejím doplňkem. Instaluje se na horní skříňky a někdy může vyplňovat úzký prostor mezi skříňkami a stropem.

Horní lišty se samozřejmě vyrábějí ze stejného materiálu a v barevném provedení jako celá kuchyňská linka. Není tak narušen celkový vzhled kuchyňské linky a společně utváří celistvý vzhled.

Podlažní sokl
Podlažní sokl se instaluje tam, kde skříňky kuchyňské linky nedosahují až na podlahu, ale stojí na nožičkách. V mezeře mezi podlahou a skříňkami pak často usedá prach, nečistoty, občas do mezery spadne, nebo se zakutálí nějaký předmět. Tohle vše se pak velmi těžko vytahuje a udržování čistoty v tak nepřístupném místě je téměř nemožné. Podlažní sokl tak vytváří bariéru, která předchází podobným nehodám.

Podlažní sokl se vyrábí ze stejného materiálu a v barevném provedení jako kuchyňská linka, je možné instalovat i sokl v jiné barvě, která ladí např. ke kachličkám či podlaze.

VÍCE
60 004
Vy + 60 004 dnešních zákazníků míříte k lepšímu bydlení.
9 464
Čeká na vás 9 464 modelů nábytku.
128
Za poslední měsíc jsme zařadili 128 novinek.
958 971
Máme pro vás nábytek v 958 971 variantách rozměrů, materiálů a barev.
Ráda bych opět zmínila velmi kladnou zkušenost s mt-nábytek :-). Objednali jsme nábytek do pokojíčku (na dobírku). Přišel dříve než měl a je naprosto dokonalý. Ještě hezčí, než na obrázku. Jsme nadšení, objednávali jsme po druhé a určitě ne naposledy. :-).

Jana Š.
Praha