Zahradní stany - užívejte si venku pohodu za každého počasí

Nenechte si kazit pobyt na zahradě při poledním slunci ani při dešťové přeháňce. Za každého počasí vás ochrání praktický zahradní stan. V naší nabídce najdete zahradní stany v různých velikostech a provedeních, s pevnou konstrukcí a impregnovanou plachtou z kvalitní husté tkaniny. Zahradní stan bez potíží postavíte během chvíle a pak už si jen dopřáváte pohodu na čerstvém vzduchu. Využijte snížené ceny!

Pecka z výprodeje
Poslední 3 kusy!
3 000
17 000
Položek na stránce:
Do této kategorie jsme zatím nezařadili žádný nábytek. Pracujeme na jejím doplnění, abyste měli výběr ještě pestřejší.

V kategorii zahradního nábytku, jsme speciálně pro vás vyčlenili i kategorii pro vámi oblíbené zahradní stany. Vyberte si z naší nabídky stan pro vaší zahradu dle vaší potřeby.
Už se nemusíte bát, že uprostřed vaší oslavy začne pršet! Naše zahradní stany jsou nepromokavé o rozměrech, které si vyberete. Každý stan z naší nabídky je opatřen jménem, díky kterému si ten váš vybraný snadno zapamatujete. Vyberte si zahradní stan a dopřejte si pohodu i v dešti! Pod zahradním stanem z naší nabídky budete schováni i v největším dešti!

44 670
Vy + 44 670 dnešních zákazníků míříte k lepšímu bydlení.
9 464
Čeká na vás 9 464 modelů nábytku.
226
Za poslední měsíc jsme zařadili 226 novinek.
958 971
Máme pro vás nábytek v 958 971 variantách rozměrů, materiálů a barev.
Ráda bych opět zmínila velmi kladnou zkušenost s mt-nábytek :-). Objednali jsme nábytek do pokojíčku (na dobírku). Přišel dříve než měl a je naprosto dokonalý. Ještě hezčí, než na obrázku. Jsme nadšení, objednávali jsme po druhé a určitě ne naposledy. :-).

Jana Š.
Praha