Kuchyňské rohové lavice z lamina – praktické rohové lavice pro vaši kuchyň!

Rohové lavice jsou oblíbeným artiklem především u zákazníků, kteří bojují s nedostatkem prostoru ve svých kuchyních, ale nechtějí se vzdát pohodlí a rodinné jednoty, kterou tyto kuchyňské lavice přinášejí. Kuchyňské rohové lavice jsou praktické, protože využívají místo v rohu místnosti a zároveň jsou velmi pohodlné a zákazníci nemusí bojovat s nedostatečným počtem židlí, když přijede návštěva.

Dnes nebo nikdy
Do konce zbývá jen
0
1 000
Položek na stránce:
Do této kategorie jsme zatím nezařadili žádný nábytek. Pracujeme na jejím doplnění, abyste měli výběr ještě pestřejší.

Lavice jsou vyráběny s péčí a pečlivostí, díky čemuž jsou velmi oblíbené a libé na pohled, často jsou totiž některé dřevěné části těchto lavic umělecky vyřezávané, což dodává na jejich estetičnosti. Dopřejte si krásné pohodlí s rohovými lavicemi!

V sekci kuchyňské rohové lavice je pro vás připravená zajímavá nabídka praktických rohových lavic, disponujících úložným prostorem a možností levo i pravostranného sestavení. Lavice jsou vhodné do kuchyně i jídelny dle vlastního uvážení a dispozičních možností. V nabídce naleznete celomasivní i čalouněné rohové lavice.

VÍCE
46 268
Vy + 46 268 dnešních zákazníků míříte k lepšímu bydlení.
9 464
Čeká na vás 9 464 modelů nábytku.
458
Za poslední měsíc jsme zařadili 458 novinek.
958 971
Máme pro vás nábytek v 958 971 variantách rozměrů, materiálů a barev.
Děkujeme MT nábytku za krásný nábytek do dětského pokoje :-) je opravdu super ;-)

Markéta P.
Svitavy

Já si z MT Nábytku objednala celou ložnici a musím jen chválit. Malé součástky krásně přehledně zabalené, velké desky pečlivě, ať se nepoškodí či nepoškrábou. S kvalitou jsem spokojená a design na jedničku. Vše přišlo včas a tak jak má, a dokonce krom té 2,15 x 2,48 metrové skříně, jsem všechno zvládla složit sama. Takže suma sumárum, na 110% doporučují :))

Nikol Ch.
Břeclav