Kuchyňské rohové lavice z lamina – praktické rohové lavice pro vaši kuchyň!

Rohové lavice jsou oblíbeným artiklem především u zákazníků, kteří bojují s nedostatkem prostoru ve svých kuchyních, ale nechtějí se vzdát pohodlí a rodinné jednoty, kterou tyto kuchyňské lavice přinášejí. Kuchyňské rohové lavice jsou praktické, protože využívají místo v rohu místnosti a zároveň jsou velmi pohodlné a zákazníci nemusí bojovat s nedostatečným počtem židlí, když přijede návštěva.

Pecka z výprodeje
Poslední 1 kus!
0
1 000
Položek na stránce:
Do této kategorie jsme zatím nezařadili žádný nábytek. Pracujeme na jejím doplnění, abyste měli výběr ještě pestřejší.

Lavice jsou vyráběny s péčí a pečlivostí, díky čemuž jsou velmi oblíbené a libé na pohled, často jsou totiž některé dřevěné části těchto lavic umělecky vyřezávané, což dodává na jejich estetičnosti. Dopřejte si krásné pohodlí s rohovými lavicemi!

V sekci kuchyňské rohové lavice je pro vás připravená zajímavá nabídka praktických rohových lavic, disponujících úložným prostorem a možností levo i pravostranného sestavení. Lavice jsou vhodné do kuchyně i jídelny dle vlastního uvážení a dispozičních možností. V nabídce naleznete celomasivní i čalouněné rohové lavice.

VÍCE
9 464
Čeká na vás 9 464 modelů nábytku.
226
Za poslední měsíc jsme zařadili 226 novinek.
958 971
Máme pro vás nábytek v 958 971 variantách rozměrů, materiálů a barev.
Ráda bych opět zmínila velmi kladnou zkušenost s mt-nábytek :-). Objednali jsme nábytek do pokojíčku (na dobírku). Přišel dříve než měl a je naprosto dokonalý. Ještě hezčí, než na obrázku. Jsme nadšení, objednávali jsme po druhé a určitě ne naposledy. :-).

Jana Š.
Praha